اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال توسط Sn0wbreeze 2.8b11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان جیلبریک آنتترد با بقیه جلبریک ها چه فرقی داره ؟؟

نظر

• در جیلبریک تترد هر بار کهگوشی خاموش بشه بایذ با نرم افزار بالا بیاد ولی آنتترد اینجوری نیست.راحت خاموش و روشن میشه مثل یه دستگاه جیلبریک نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
        دوستان جیلبریک آنتترد با بقیه جلبریک ها چه فرقی داره ؟؟
        http://www.i-phone.ir/forums/thread46841.html

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
          من 3gs دارم و ورژن آن ios 5.0 بود من الان به 5.0.1 آپدیت کردم اما اول مشکل نداشتن آنتن داشتم که همش نوشته بود NO service
          از اونجایی که تازه وارد هستم گوشیمو Reset کردم و گوشیم یک بآر خاموش و روشن شد,و در حال هزار فقط Energency میتونم تماس بگیرم
          هر کاری میکنم نمیشه و اینکه از ورژن قبلیش shsh نگرفتم چون نمیدونستم چیه حالا میخوام ببینم کارم تمومه آخه تازه 1 هفته گوشیو خریدم یعنی راهی نیست آپدیت ios 5.0.1 کنم ؟
          تورو خدا کمکم کنید دارم دیونه میشم چون تو بعضی سایتا نوشته اگه shsh نداشته باشیدو نمی دونم خوب آنلاک نکرده باشید دیگه کارتون تمومه فلان و این چیزا.
          +447440762489
          aabb.h156@gmail.com
          لطفا جوابمو بدید و منو از نگرانی در بیارید
          ممنون

نظر

• ببخشید گوشی من باgeveyکار میکنهios4:3:3هستم.کسی به 5:0:1رفته و jailbreak untetheredکرده؟چه کارکنیمbasebandآپدیت نشه؟
            باتشکرازکمکتون.

نظر

• من با کاستوم برم 5.01 از 4.3.5 بعد میتونم از گوی استفاده کنم ؟
              کار میده ؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• بله کار میده ( اگه Baseband رو آپدیت نکنید )

نظر

• من گوشیم 3gs 16 5.0.1 هست الان میزارم جیل بشه ایقدر طول میکشه تا گوشیم روشن میشه لطفا کمکم کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط dasht نمایش پست ها
                    من گوشیم 3gs 16 5.0.1 هست الان میزارم جیل بشه ایقدر طول میکشه تا گوشیم روشن میشه لطفا کمکم کنید ممنون

با ورژن جدید جیلبرک کن

و Run As administer رو بزن وقتی میخواد بازش کنی ( RedSn0w رو )

نظر

• چرا snow آپدیت نداده بعد از گذشت 1 روز از اومدن آنتدر !!

نظر

• نوشته اصلی توسط scanme نمایش پست ها
                        چرا snow آپدیت نداده بعد از گذشت 1 روز از اومدن آنتدر !!
                        Sn0wbreeze که مال iPhone Dev-Team یا Chronic Dev-Team نیست

باید iH0Sn0w با Pod2g صجبت کنه تا Exploit های جدید رو توی Sn0w قرار بده

نظر

• چي زد حالي

نظر

• اونایی که با snowbreeze کاستوم ساختن خوب چرا از سیدیا corona رو نصب نمیکنن؟
                            من نصب کردم راضیم

نظر

• اساتيدومديران محترم سلام لطفا كمك كنيد . دستگاه من 3gs انلاك فاكتورى است روى 4.3.3 جيلبريك شده ماندم ميخوام برم 5.0.1 نه از طريق آيتيونز update ميشه ونه restor در هر٢ صورت ميگه compatible نيست ازطريق خودگوشى هم ريست كامل نميشه . حالاميگيد چيكاركنم.ديف هم افاقه نميكنه اصلا نميتونم از ٤.٣.٣ خلاص بشم . حتى حاظرم ريست كارخانه بكنم لامسب نمشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط majid301
                                اساتيدومديران محترم سلام لطفا كمك كنيد . دستگاه من 3gs انلاك فاكتورى است روى 4.3.3 جيلبريك شده ماندم ميخوام برم 5.0.1 نه از طريق آيتيونز update ميشه ونه restor در هر٢ صورت ميگه compatible نيست ازطريق خودگوشى هم ريست كامل نميشه . حالاميگيد چيكاركنم.ديف هم افاقه نميكنه اصلا نميتونم از ٤.٣.٣ خلاص بشم . حتى حاظرم ريست كارخانه بكنم لامسب نمشه.
                                حتما فرمور رو دانلود كرديد
                                وگرنه هـيچ مشكلي نبايد باشه
                                Rest in peace Steve
                                Do What You Love
                                Steve Jobs

نظر

صبر کنید ..
                                X