اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 4s ام یه دفه خاموش شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هی وای من.این مشکل چقد گسترده شده.بچه ها من از روزی که این تاپیک رو زدم شکر خدا دیگه چنین مشکلی واسم پیش نیومده.یعنی از اون روز که برای اولین بار این اتفاق افتاد دیگه شکر خدا هیچوقت این اتفاق نیفتاده و کلا همون یک بار آیفونم خاموش شد یه دفه یعنی در واقع هنگ کرد و یه مساله ساده رو رعایت کردم و چنین مشکلی دیگه پیش نیومد. اونایی که این مشکل رو دارن کاری رو که من گفتم انجام بدن مطمئن باشن دیگه خاموش نمیشه.بعد هر بار استفاده از گوشی دو بار کلید هوم رو بزنید وارد مولتی تسکینگ بشین و برنامه ای که در اون هست رو با یه بار لمس به حالت حذف در بیارین و حذفش کتید.هر چه برنامه های بیشتری تو اونجا باشه یعنی سی پی یو درگیره با اون برنامه ها و باعث میشه که آیفون هنگ کنه.یادمه وقتی اون روز این اتفاق واسم افتاد گوشیم که روشن شد رفتم تو مولتی تسکینگ دیدم 20 تا برنامه بسته نشده داخلش هست! که همشو بستم.الان دیگه هر برنامه ای رو میبندم میرم اونجا تو مولتی تسکینگ و برنامه رو میبندم.به خاطر همین دیگه شکر خدا چنین اتفاقی واسم پیش نیومده.

نظر

شارژش تموم شده بود

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
        هی وای من.این مشکل چقد گسترده شده.بچه ها من از روزی که این تاپیک رو زدم شکر خدا دیگه چنین مشکلی واسم پیش نیومده.یعنی از اون روز که برای اولین بار این اتفاق افتاد دیگه شکر خدا هیچوقت این اتفاق نیفتاده و کلا همون یک بار آیفونم خاموش شد یه دفه یعنی در واقع هنگ کرد و یه مساله ساده رو رعایت کردم و چنین مشکلی دیگه پیش نیومد. اونایی که این مشکل رو دارن کاری رو که من گفتم انجام بدن مطمئن باشن دیگه خاموش نمیشه.بعد هر بار استفاده از گوشی دو بار کلید هوم رو بزنید وارد مولتی تسکینگ بشین و برنامه ای که در اون هست رو با یه بار لمس به حالت حذف در بیارین و حذفش کتید.هر چه برنامه های بیشتری تو اونجا باشه یعنی سی پی یو درگیره با اون برنامه ها و باعث میشه که آیفون هنگ کنه.یادمه وقتی اون روز این اتفاق واسم افتاد گوشیم که روشن شد رفتم تو مولتی تسکینگ دیدم 20 تا برنامه بسته نشده داخلش هست! که همشو بستم.الان دیگه هر برنامه ای رو میبندم میرم اونجا تو مولتی تسکینگ و برنامه رو میبندم.به خاطر همین دیگه شکر خدا چنین اتفاقی واسم پیش نیومده.
        دوست عزیز هیچ ربطی به این قضیه نداره ممکن تاثیر کمی داشته باشه ولی این یه باگه شرط می بندم دوباره اینجوری میشه..

نظر

نوشته اصلی توسط ronya نمایش پست ها
          شارژش تموم شده بود
          دیدی گفتم؟حالا هی بگو شارژ رو 70% هست تابلو بود ماله شما.

نظر

ببخشيد مولتی تسکینگ كجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya
              بگو می خوایی چیکار تا بگم؟
              ميخوام برنامه هايي كه بازرو ببندم

نظر

هي واي من !!!!!!

نوشته اصلی توسط Ronya نمایش پست ها
                ببخشيد مولتی تسکینگ كجاست؟
                دكمه Home رو دوبار بزن صفحه يكم ميره بالا چندتا آيكون ميبيني اون پايين اين همون تسك هستش
                اونا همونايي هستن كه پشت صحنه در حال كار كردنن ميتوني ببنديشون
                روي يكيشون انگشتتو نگه دار شروع ميكنن به لرزيدن بعد x هر كدومو بزني بسته ميشه

به همين سادگي

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                  دوست عزیز هیچ ربطی به این قضیه نداره ممکن تاثیر کمی داشته باشه ولی این یه باگه شرط می بندم دوباره اینجوری میشه..
                  من که به عینه تاثیرش رو دیدم دوست خوبم.اون موقع که با هوم و پاور آوردمش بالا دیدم 20 تا برنامه بسته نشده هست.خب همین میشه دیگه سی پی بو درگیر میشه و آیفون هنگ میکنه.ولی وقتی برنامه رو تو مولتی تسکینگ ببندی هم مصرف باتری کمتری خواهی داشت و هم اینکه آیفونت هنگ نخواهد کرد.من که از اون روزی که این مساله رو رعایت کردم دیگه شکر خدا مشکلی نداشتم.

نظر

نوشته اصلی توسط afshin8403 نمایش پست ها
                    دكمه Home رو دوبار بزن صفحه يكم ميره بالا چندتا آيكون ميبيني اون پايين اين همون تسك هستش
                    اونا همونايي هستن كه پشت صحنه در حال كار كردنن ميتوني ببنديشون
                    روي يكيشون انگشتتو نگه دار شروع ميكنن به لرزيدن بعد x هر كدومو بزني بسته ميشه

به همين سادگي
                    مرسي دوست عزيز

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                      من که به عینه تاثیرش رو دیدم دوست خوبم.اون موقع که با هوم و پاور آوردمش بالا دیدم 20 تا برنامه بسته نشده هست.خب همین میشه دیگه سی پی بو درگیر میشه و آیفون هنگ میکنه.ولی وقتی برنامه رو تو مولتی تسکینگ ببندی هم مصرف باتری کمتری خواهی داشت و هم اینکه آیفونت هنگ نخواهد کرد.من که از اون روزی که این مساله رو رعایت کردم دیگه شکر خدا مشکلی نداشتم.
                      درسته عزیزم ولی هر روز که اینجوری نمیشه من تو این یه سال که ایفون دارم دو بار اینجوری شده همیشم برنامه هام بسته بوده خلاصه از ما گفتن بود چون این یه باگه که ممکنه مربوط به خود ios هم باشه.

نظر

سلام دوستان يه مشكل جديد واسم پيش اومده دوباره ايفونم خاموش شده شارژشم 100% بود ديگه روشن نميشه حتي با هوم و پاور چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟ كمكم كنيد لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط Ronya نمایش پست ها
                          سلام دوستان يه مشكل جديد واسم پيش اومده دوباره ايفونم خاموش شده شارژشم 100% بود ديگه روشن نميشه حتي با هوم و پاور چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟ كمكم كنيد لطفا
                          وصلش کن به کابل usb و اتصال به pc ببین روشن میشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                            وصلش کن به کابل usb و اتصال به pc ببین روشن میشه ؟
                            نه اينجوريم روشن نميشه چي كار كنم؟؟؟ به گوشيم زنگ ميزنم بوق ميخوره

نظر

چرا كسي جوابمو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ronya نمایش پست ها
                                چرا كسي جوابمو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                                چی کارش کردی که خاموش شده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X