اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كدام يك را بخريم؟ iphone 4 يا ipad 2 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با تشكر از i-sh عزيز و دوستان

اگه پيشنهاد يا نظر ديگه اي داريد خوشحال ميشم بشنوم.

نظر

نوشته اصلی توسط take it easy نمایش پست ها
      با سلام دوباره خدمت همه ي دوستاني كه وقت گذاشتن و نظراتشون رو گفتن.

راستش من با خوندن نظرات شما دوستان عزيز و اينكه بيشتر كارم با اينترنت هستش تصميم به خريد آيپد 2 مشكي گرفتم.

حالا چند تا سوال داشتم:

1-به نظر شما با توجه به اينكه آپپد 32 گيگ 100 هزار تومان ارزونتره و اينكه من زياد اهل فيلم ريختن روي دستگاه نيستم 32گيگ ميتونه برام كافي باشه؟ راستي 5 IOS چند گيگ ازش رو ميگيره؟
      2-اسمارت كاور رو پيشنهاد ميكنيد؟
      3-وسيله ي جانبي مهمي احتياج نداره كه سفارش بدم؟ (ارزش داره واسش camera kit بگيرم؟)
      4-گيفت كارت بگيرم؟ يا جيلبريك براي آينده رو پيشنهاد ميكنيد.
      5-به محافظ صفحه احتياج داره؟ اگه آره چه مدلي؟
      6-ميشه با apple tv جديد فيلم full HD رو باهاش استريم كرد؟
      7-ميتونم روي فيلم برداريش حساب كنم؟( البته ميدونم كه از آيفون 4 پايين تره)

با تشكر فراوان

۱- به نظر من ۳۲ گیگ کافیع
      ۲- من خودم اسمارت کاور رو پیشنهاد میکنم واقعا عالیه
      ۳- camera kit هم اگه میتونی بگیر ولی خیلی لازمش نمیشه
      ۴-جیل برک که ۱۰۰٪ میاد ولی من خودم به شخصه جیلبرک رو دوست ندارم اون به خودت بستگی داره که میخوای یا نه
      ۵- فکر نمی کنم لازم باشه
      ۶-من اطلاعی ندارم
      ۷-فیلم برداریش که HD هست ، عالیه شما میتونی روش همه حسابی باز کنی (قرض الحسنه خوبه )

نظر

دوست عزیز فقط اگر میخواید ایپد بگیرید 3g بگیرید و حتما هم برای AT&T باشه چون وریزون سیمکارت نمیخوره
        و اینکه اگر اهل اهنگ گوش کردن هستین و یا میخواید فیلم ببینید حتما یک هندزفری خود اپل هم بگیرید

نظر

هندزفری خود اپل چنده ؟

نظر

داخل ایران حدود 30 تا 35 هزار تومان

نظر

بهترین کیفیت رو داره ؟

نظر

من هر دو تاشو داشتم . به نظر من با توجه به یکی بودن سیستم عامل ولی باهم خیلی فرق دارن . 2 تا چیز متفاوته . همه جا نمیتونی آیپد رو مثل آیفون ببری . در کل باید ببینی چه کارایی از چیزی میخری انتظار داری.

در مورد هندزفری هم من خریدم 20 تومن و یکی دیگه هم مارک A4Tech دارم که فوقالعادس خریدم 12 تومن
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

بازم تشكر مي كنم از دوستان عزيز كه من رو راهنمايي ميكنند

در مورد camera kit به نظرم چون آيپد بلوتوث برا انتقال نداره ميتوني باهاش هر كارت حافظه اي رو به آيپد وصل كني و كپي كني نظر شما چيه؟

و اينكه من هنوز در مورد apple tv جواب كاملي نگرفتم؟
                  1-استريم بي سيم فيلم 1080 از آيپد به تلويزيون؟
                  2-استفاده از apple tv به عنوان يه مودم wifi برا كانكت شدن به اينترنت؟
                  3-ميتوان هر چيزي كه در آيپد هستش رو با apple tv به تلويزيون استريم كرد؟
                  4-ارزش خريد داره؟

منتظر نظرات شما عزيزان هستم
                  ویرایش توسط take it easy : https://i-phone.ir/forums/member/1151-take-it-easy در ساعت 18-06-2011, 07:50 PM

نظر

100% آیفون 4

نظر

1. برای حافظه من 64 دارم هرکاری میکنم پر نمیشه و فکر میکنم 32 کافی باشه!! حتی 3G هم زیاد مهم نیست اگه گوشیتون این امکان رو میده که از طریق اون به اینترنت وصل بشید و به این صورت میتونید کلی صرفه جویی کنید.
                      2. اسمارت کاور پلاستیکی به صرفه و خوبه و ارزش داره بخرید (من دارم راضیم)
                      3. جیلبریک که هنوز خبری نیست و من پیشنهاد میکنم یه گیفت مثلا 50 دلار بگیرید برای برنامه های ضروری و در ضمن ایران گرون تره ظاهرا
                      4. Camera Kit بستگی به استفادتون داره. من معمولا عکسام رو روی ipad میریزم و در مواقع معطلی (مثلا تو راه و ... ) میتونم با iMovie به صورت کلیپ های جمع و جور درشون بیارم ولی خوب با کامپیوتر هم میشه این انتقال رو انجام داد.
                      5. ipad دوربین های قوی نداره و اندازش هم جوریه که برای فیلم برداری و عکاسی مناسب نیست و خیلی بزرگه
                      6. برای Apple TV به نظر من عجله نکنید و بزارید بعدا از ایران (اگه دیدید لازمه) چون کاربرد اصلیش هم خرید و کرایه فیلمه که به درد داخل ایران نمیخوره.

نظر

در مورد camera kit به نظرم چون آيپد بلوتوث برا انتقال نداره ميتوني باهاش هر كارت حافظه اي رو به آيپد وصل كني و كپي كني نظر شما چيه؟

4-ارزش خريد داره؟

cameraKit رو با توجه به قیمت نسبت بالاش (در مقابل امکانی که بت می ده) فقط در صورتی بهت پیشنهاد می کنم که از اون عاشقات عکاسی هستی و همیشه و همه جا یه دوربین باهاته و در حال عکاسی ... چون همونجور که از اسمش پیداست ،بر خلاف چیزی که خیلیا فکر می کنن ، این دستگاه مبدل یو اس بی برای آیپد نیست ، بلکه فقط امکان ایمپورت عکس و فیلم رو از دوربین دیجیتال یا مموری کارت بهتون می ده...مگر اینکه بعد از جیلبریک آیپد۲ ، یه روشی برای اکسپلور کردن تو کول دیسک از طریق این پورت بدن (همونجور که برای آیپد ۱ تو iOS 3.2 انجام شد)...
                        ۱. والا من اپل تی وی ندارم اما تا اونجایی که اطلاع دارم ، اپل تی وی فعلی ، امکان پخش ۷۲۰ پی رو داره و هنوز خبری از ساپورت ۱۰۸۰ نیست (گفتم که این رو مطمین نیستم...اما خوب می گن احتمالا اپل تی وی جدید قراره با a5 بیاد که ۱۰۸۰ رو هم ساپورت می کنه)...
                        ۲. منظورت رو از سوال نفهمیدم...اپل تی وی خودش با وایرلس باید به اینترنت وصل بشه ، پس چطور می خواد کار مودم وای فای رو انجام بده؟ اگه منظورت روتر وای فای هستش ، بازم فکر نمی کنم همچین امکانی داشته باشه...
                        ۳.هر چیزی رو نه! فعلا فقط فیلم ها و عکس ها ... البته این قبل از جیلبریکه...احتمالا بعد از جیلبریک خیلی روش ها برای استریم کل برنامه های آیپد رو اپل تی وی میاد...در ضمن اپل تو iOS 5 ، اومده API استریم رو اپل تی وی رو برای دولوپر ها گذاشته...یعنی برنامه نویس در صورت نیاز می تونه اجازه استریم صفحه برنامه رو به اپل تی وی می ده و حتی استریم یه تصویری مجزا از تصویر در حال پخش روی آیپد ، روی اپل تی وی رو بهت می ده (این لینک رو ببینی ، منظورم رو می فهمی...)
                        Real Racing 2 HD wireless, dual-screen gaming with iOS 5 on iPad 2 hands-on (video) -- Engadget

۴.اگر اینترنت پر سرعت داری ، و همچنین بجز آیپد ، دستگاه دیگه اپلی هم در خونه داری ، مثلا مک بوک یا آی مک...آره به نسبت قیمتش (۹۹ دلار یا ۱۴۰ تومن تو ایران) ، ارزش خرید داره ، چون می تونی از کامپیوتر مک به راحتی فیلم هات رو به اپل تی وی استریم کنی و یه جورایی کار یه هارد پلیر قوی رو برات انجام می ده*، همچنین امکان اتصال به اینترنت و اجاره فیلم رو هم بهت می ده...

نظر

من به نظرم اینه که ipad 2 + 3g یعنی 3 جی دار بگیر
                          هم به عنوان موبایل هم میشه استفاده کرد چون برنامه اش اومده

نظر

3. بله همه چي حتي منوها رو مي تونيد استريم كنيد البته با iOS 5.
                            با قابليت AirPlay mirroring.

Woody: [voice box] Reach for the skyyyy!

نظر

سلام
                              منم 2ماه پیش دقیقا همین تاپیک و ایجاد کردم جوابها تقریبا همین شکل بود به جز یه دوست عزیز به اسم ehsan که تو جواب دومش پیشنهاد داد آبمیوه گیری بخرم !!!!!؟

دوست من تصمیم گیرنده اخر خودتی و به نظر خودت برمیگرده اما چند وقت دیگه ایفون 5 میاد که فکر کنم تو قیمت ایفون 4 تاثیر بذاره و شما رو از خریدتون پشیمون کنه اما آیپد 2 حالا حالا ها تو بورسه ولی قبل حمل بودن ایفون یه مزیت بزرگه که یه خورده برتری رو به ایفون میده (نه اینکه نشه آیپدو حمل کرد ولی یه خورده سخته همه جا نمیشه بردش مخصوصا مسافرت)
                              من با اختلاف کم رای به ایفون میدم با احترام به آیپد(امیدوارم بتونی هر دوتاشو بگیری )
                              موفق باشید............

نظر

4-ارزش خريد داره؟

دوست عزیز! من بعد از اینکه جوابت رو دادم! رفتم یکم بیشتر در مورد اپل تی وی تحقیق کردم!
                                اولا : ۱۰۸۰ رو استریم می کنه...اما روی تلویزیون به صورت ۷۲۰پی منتقل می کنه (یعنی می تونی فیلم ۱۰۸۰ رو روش استریم کنی ، دریافت هم می کنه اما به صورت ۷۲۰ پی می ده به تی وی ! که این بخاطر پروسسور ضعیف!(A4) که روشه...پیشبینی می شه به زودی ، اپل تی وی هم به روز بشه و با پروسسور A5 عرضه بشه که به راختی ۱۰۸۰ رو هم پخش کنه...
                                دوما : توی iOS5 به راحتی با قابلیت Mirroring می تونید تمام صفحه آیپد رو تحت هر شرایطی به تلویزیون بفرستید که این امکان خیلی خوبیه (یعنی می تونی از اپل تی وی به جای مبدل اچ دی ام آی هم برای آیپدت استفاده کنی! اونم به صورت بی سیم)...
                                ولی هیچ کدوم از اینا من و قانع نکرد...تا وقتی ویدیوی زیر رو دیدم ... این و که دیدم زد به سرم که حتما برم یه اپل تی وی بگیرم و لذت داشتنش رو از دست ندم...
                                Real Racing 2 HD wireless, dual-screen gaming with iOS 5 on iPad 2 hands-on (video) -- Engadget
                                خلاصه اینکه الان تنها مشکلم اینه وایسم تا ورژن جدید اپل تی وی بیاد و بخرم یا همینی که الان تو بازاره و قیمتش هم ثابت شده بخرم...

نظر

صبر کنید ..
                                X