اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Mac air یا macbook pro mc700

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alireza72 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    1- منظور من این بود که ارتباط مک با دوربین های دیجیتال و پرینتر و ویدیو پروژکتور و ... چطور است ؟

2- نرم افزارهای اپل مگه پولی نیست و در ضمن تعداد بازی ها مگه کم نیست.

با تشکر.
    خوب بله ارتباط با دوربین های دیجیتال که خوبه با یو اس بی و پرینتر هم hp رو ساپورت میکنه و برنامه هایی هستند واسه ویدیو پروژکتر کر کرک پیدا میشه !!
    2. بله پولی هست میتونید کرک دانلود کنید
    تعداد بازی ها میتونم بگم هست ولی زیاد نه ! ولی بازی هایی که واسه مک وجود داره گرافیک فوق العاده داره .

نظر

1- منظور من این بود که ارتباط مک با دوربین های دیجیتال و پرینتر و ویدیو پروژکتور و ... چطور است ؟
      بسیار خوبه حتی نیاز به نصب درایور نداره مثل ویندوز
      من بدون نصب هیچ درایوری هم دوربینمو شناخت هم پرینتز!!!

2- نرم افزارهای اپل مگه پولی نیست و در ضمن تعداد بازی ها مگه کم نیست.
      پولی که اکثر نرم افزارا پولین چه pc چه مک. منتها تو ایران از کرکشده استفاده میشه و به راحتی لینک دانلود میشه پیداکرد
      همین فروم خودمون یه تاپیک نسبتا جامع و خوب داریم برای برنامه ها
      بازی هم هست درحد نیاز؛ مگه اینکه گیمری چیزی باشی که باید بری ویندوز

نظر

البته اگه واقعا اهل بازی هستید شاید بهتر باشه مک نگیرید

نظر

دوستان برای کارهای دانشگاهی مثل برنامه های مهندسی مثل متلب....یا برنامه نویسی یا نقشه کشی مثل اتوکد مک بوک ایر مناسبه؟؟؟....
          بعد میخواستم بدونم کدوم مدل مک بوک ایر هست که ماکسیمم 1500 تموم بشه؟....این هارد ssd چیه؟.....چجوری میتونیم کاستومایزش کنیم...؟

حافظه کم نیارم....من هارد اکسترنال 2 تا دارم....ولی با نصب چند تا برنامه حافظه اش پر نشه؟

من رو کمک کنید که خیلی لنگم...ممنون
          ویرایش توسط i_zert : https://i-phone.ir/forums/member/52562-i_zert در ساعت 18-06-2011, 04:14 PM

نظر

شما چرا mc700 نمیگیرین
            1530
            خیلی خوبه

نظر

صبر کنید ..
            X