اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
    من هم از قيطريه بيتر خريدم هم از امازون جفتشم اصل...2000 تا از تست ها هم انجام دادم....اخرين تستم اينه كه استديو غير اصل( high copy...) در اخرين صداى ايپاد و ايفون كيفيت 320 kbps كم مياره و خش داره!!!
    شك نكن!!!... بازم من قصدم تبليغ نيست ولى از اين كه يكى جربزه اصل اوردن اونم us كرده فيض بردم!!

By tapatalk
    پس احتمالا های کپی درجه 1 ندیدی !
    های کپی درجه 1 رو به هیچ عنوان نمیتونی از روی صداتشخیص بدی
    هر کی خواست من دارم میدم تست کنه که نگن الکی گفت

نظر

• نوشته اصلی توسط m64m64 نمایش پست ها
      دوست عزيز كلا قيد كپي رو بزن! هرچي ميگيري كپي نگير صداش مفت گرونه حتي high copy!
      تضمینی یه های کپی بهتون میدم تست کن اگه ازروی صدا (بدون اینکه رجیستر و سریال رونگاه کنی ) تونستی بگی کدوم اورجینال نیست هدفون رو مجانی میدم به خودتون

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
        lمن اولین بار که رفتم داشتن کارتون باز میکردن...ادرس مال امریکا بود
        حالا یه چیزی این ذوستان که میگن تقلبیه یه سایت خارجی معرفی کنن که بیت باکس کپی و میکسر کپی داشته باشه(مخصوصا بیت باکس که خیلی وقته اوردن)
        Mixr های کپی هست
        اگه خواستین من براتون میارم
        بیت باکس هم اگه کسی های کپی نمیاره چون اختلافش خیلی زیاد نیست ارزش آوردن نداره
        بازم خواستی لینک میدم ببینید

نظر

• نوشته اصلی توسط arminq9 نمایش پست ها
          mixr های کپی هست
          اگه خواستین من براتون میارم
          بیت باکس هم اگه کسی های کپی نمیاره چون اختلافش خیلی زیاد نیست ارزش آوردن نداره
          بازم خواستی لینک میدم ببینید
          لطف میکنین....قیمت میکسر های کپی رو بگید(پی ام)و سایت رو هم بگید

نظر

• كپي اسمش روشه همين. من هم بيتس تور كپي داشتم اونم high copy بود ولي آشغال به تمام معنا بود. كسي كه ميخواد از موزيك لذت ببره نميتونه با اين كپي ها سر كنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط m64m64 نمایش پست ها
              كپي اسمش روشه همين. من هم بيتس تور كپي داشتم اونم high copy بود ولي آشغال به تمام معنا بود. كسي كه ميخواد از موزيك لذت ببره نميتونه با اين كپي ها سر كنه.
              اتفاقا هاي كپي هم اسمش روشه با فيك و كپي ها فرق داره
              هاي كپي صداشو و جعبه اش رو به اين راحتي ها نميشه تشخيص داد از اورجينال
              شما احتمالا درجه ٢ يا فيك ديدي

نظر

• Beats original

بچه ها من حدود ١ سال پيش دنبال هدفون اصل گشتم و اونموقع بعد از خريد و پس دادن حدود ١٢ تا بيتس نتيجه گرفتم به خواهرم بگم از آمازون آمريكا كه رجيستر سايت خود بيتس هست برام بياره
                خودم الان پرو دارم ولي يدونه از استاديو ها برام مونده. ٣ تا ديگه داشتم كه به يكي از نمايندگي هاي توي پايتخت فروختم ولي حيفم اومد اين رو هم بدم بره
                خلاصه اگه كسي مي خواد بگه اگر هم ميخواين براتون عكس بزارم يا هر سوال ديگه اي داريد البته بسته بندي هنوز باز نشده و اگر هم كسي مي خواد جلوي من باز مي كنه اگه اصل بود پولش رو بده
                در ضمن مغازه دار پايتخت ميگفت اين هدفون سفارش آمريكا هست و اگه اصلش رو هم از دوبي بگيري اين كيفيت نميشه
                يكي از نكات اصل بودن آمريكايي اينه كه پايه هاي در باطري بي رنگ هستن
                ما هم سمته فرشته هستيم اگه مي خوايد به آدرس mehradhm1@gmail.com ميل بزنيد

نظر

• دوستان الان مدتیه یه سری ibeats اومده که میگن مال پک htc sensation هست و اغلب هم تاکید دارن که اصلی هست میخواستم ببینم نظر دوستان در مورد این هدفون ها و اصل بودنشون چیه؟
                  اگر کسی هم هست که بتونه کمک کنه در تشخیص بنده لینک فروشنده هارو پیغام خصوصی میکنم براش که زحمت تشخیص اصل بودنشون رو بکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط rtwo_team نمایش پست ها
                    دوستان الان مدتیه یه سری ibeats اومده که میگن مال پک htc sensation هست و اغلب هم تاکید دارن که اصلی هست میخواستم ببینم نظر دوستان در مورد این هدفون ها و اصل بودنشون چیه؟
                    اگر کسی هم هست که بتونه کمک کنه در تشخیص بنده لینک فروشنده هارو پیغام خصوصی میکنم براش که زحمت تشخیص اصل بودنشون رو بکشه
                    معمولا اصلی ترین نشونه مارک HTC دور ibeats هست .
                    چون های کپی و کپی و ... نمیان از رو این بزنن و مدل جعبه ای رو کپی میکنن ....

نظر

• دوستان تفاوت beats mixr با beats studio چيه؟
                      در كل كدومشون بهتره؟؟؟؟؟
                      اگه ميشه زودتر بم بگين چون يكي از آشناهام پس فردا ميخواد از دبي يكي برام بياره
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط eblis_714 نمایش پست ها
                        دوستان تفاوت beats mixr با beats studio چيه؟
                        در كل كدومشون بهتره؟؟؟؟؟
                        اگه ميشه زودتر بم بگين چون يكي از آشناهام پس فردا ميخواد از دبي يكي برام بياره
                        ممنون
                        اگر در زمينه موسيقي حرفه اي نيستيد فرق زيادي براي شما نميكنه اما در حالت كلي استديو گرونتره و بهتره اما هر دوهدفون هاي فوق العاده اي كه نيازهاي شما رو بخوبي تامين ميكنند
                        يه نگاهي به سايتشو حتي آمازون بندازيد اونجا كامل توضيح داده
                        Studio Headphones – Beats by Dr. Dre by Monster
                        استديو
                        Mixr Headphones – Beats by Dr. Dre from Monster
                        ميكسر

نظر

• خوب عزیزان مثل اینکه هیچکی نمیدونه چیکار باید کرد.
                          دوستان من نزدیک به 10 تا هدفون بیت های کپی داشتم از همه مدل ها pro detox solo hd از رو تجربه میگم به همتون . هیچ وقت کپی نخرید پولتونو ریختید دور. دوستان میگن صدای کپی ها هیچ فرقی با اصلش نداره ، بخواهید فکرشو بکنید درست میگن ولی اگر یخورده آشنا به ملودی ها باشید یا کلا موزیک خیلی گوش بدید میفهمید که واقعا فرق میکنه، این هم در نظر بگیرید که اگه یه هدفون 40 50 تومانی فیلیپس هم بگیرید که اصلش هم زیاد هست همون صدای های کپی هارو بهتون میده تقریبا. ولی مهمترین فرقش که کسی بهش اشاره نکرد اینه که های کپی ها به گوش و گردن فشار میارن اگه 1 تا 2 ساعت تو گوشتون باشه بخاطر جنس بدی که تو ساختشون استفاده شده گوشتونو اذیت میکنه و چون از آلیاژ های سنگین تو بدنش استفاده کردن روی گردنتون فشار سنگینی میاره (من خودم بخاطر همین کپی ها گردنم رگ به رگ میشه سری ) کلا صداهای با فرکانس متغیر رو که در فیلم های بلو ری استفاده میشه رو فقط با کابل روکش طلا میشه انتقال داد که هیچ کدام از کپی ها طلا نیستن. ( یه های کپی جدیدا دیدم که روکش طلا بود ولی طلا 18 عیار بود توجه کنید حتما باید طلای 24 عیار باشه تا منتقل کنه).

نظر

• دقيقا صحبتهاي كاوه عزيز تاييد ميشه بخدا ما گوشمون از سر راه نياورديم با اين هدفون هاي تقلبي نابودش كنيم
                            هدفون هاي اصل استاندارد هايي در ساختش بكار برده شده كه سعي ميكنه دسيبل صدايي به گوش شما برسه كه منجر به خطر افتادن سلامت شما نداره
                            همچنين كيفيت بدنه شايد به ظاهر يكسان اما در اصل به هيچ وجه يكي نيست

نظر

• خوب حالا تو این ایران خراب شده چیکار باید کرد، شما پولشو با هزار بد بختی جور کردید و عشق بیت دارید .

1- به هیچ وحه سراغ فروشگاه ناب مقابل پارک قیطریه نرید . یک مشت آدم کلاه بردار که خودشونو نماینده بیتس معرفی کردن Monster Beats in IRAN | Facebook , و خیلی هم تو فضای اینترنت فعال هستن و تبلیغ میکنن برای مغازشون . اگه از اونجا جنس بخرید بهتون میگه تو سایت خود بیتس هم واستون رجیستر میکنه سریالشو . برای کسایی که نمیدونن باید بگم که سریال های شرکت بیتس هک شده و بر روی های کپی های درجه 1 وجود داره و این به این معنی هست که های کپی هم سریالش رجیستر میشه تو سایت ولی فرقش اینه که بعد یک مدت یه ایمیل میفرستن بهتون که جنس شما فیک هست . بیتس از روی محل خرید جنس تفکیک میکنه کپی هارو. کلا های کپی های درجه 1 رو بعد از یک هفته کار با هدفون میشه به کپی بودنش پی برد بیتس تقریبا تنها محصولی هست که اینقدر کپی های با کیفیتی در مقابلش تولید میشه ولی به هیچ وجه نباید های کپی خرید.
                              2- خوب شما دلتون بیتس اصل میخواد ، بله از ایران نباید بخرید پس باید چیکار کنیم یک - میتونید اگه کسی رو در آمریکا کانادا و اکثر کشور های اروپایی دارید بگید اینترنتی براتون سفارش بدن از این سایت ها : Fry's Home Electronics | Computer Parts & Accessories, Software, Games, TVs, Cameras - Frys.com سایت آمازون سایت اپل استور و سایت خود بیتس ( توجه کنید سایت اصلی بیتس Beats by Dr. Dre Official Site – High Performance Headphones from Monster هست بقیه همه فیک هستن. ظاهر سایت های فیک عینا مثل سایت اصلی هستن )
                              اگر کسیرو ندارید در خارج ( مثل خودم که کلا کسی رو ندارم هیچ جا ) از سایت Fry's Home Electronics | Computer Parts & Accessories, Software, Games, TVs, Cameras - Frys.com سفارش بدید ( خدمات پرداختی هم بانک تجارت انجام میده بپرسید میفهمید ) + 4% گمرکی اگه یدونه باشه میتونید تحویل بگیرید از گمرک.
                              3- خوب حالا قیمتش برای مثال مدل پرو شو PRO واستون حساب میکنم ( اگه جایی کمتر از این بود فیک هست و اگه بیشتر بود کلاهبرداری هست )
                              قیمت خودش 399.95 دلار هست ضربدر 1650 تومان قیمت روز دلار ( که حتما الان بیشتر از اینا شده ) که میکند به عبارتی 660000 ( ششصد وشصد هزار تومان رند شده بالا ) بعلاوه 4% گمرکی که میشه 26000 هزار تومان. نه هنوز تموم نشده واسه کسایی که میخوان با پست واسشون بفرستند اگر بتونن از آمازون دبی بگیرن 50000 تومان هزینه پست سفارشی باید بدن که جمعا برای کسایی که میارن واسشون در میاد 660000 ( حتما بگید از تو حعبه در بیارنش بزارن تو کیف دستی که گمرکی نخوره آکبند نباشه ) و کسایی که مثل من خریدن از آمازون 736000 هفتصد و سی و شش هزار تومان.آکبند

نظر

• خوب حالا واقعا بیتس ارزششو داره این همه پول بدیم واسش . خوب این بستگی داره به این که شما په جور آدمی هستید . اگه فقط برای صدا میخواهید و شاید کارتون هم ربط داره به موزیک و اینقدرا هم هزینه نمیخواهید بکنید میتونید سنهایزر بخرید تو این سایت جزییاتش هست سنهایزر :: نامداران من خودم اچ دی 598 رو داشتم خوب بود. akg هم داشتم ولی زود خراب شد و کیفیتش همیشه در حال نزول بود. k990
                                ولی اگه کیفیت بینظیر میخواین و دوام و عمر و کیفیت ساخت و همچنین زیبایی منحصر بفرد واستون خیلی مهم بله باید برید سراغ دکتر دره واسه خونه مدل های detox pro beats Mixr هست و واسه بیرون و در حرکت solo solohd ... وجود داره. نظر بنده حقیر واسه کسایی که خیلی موزیک گوش میدن :
                                اگه یه بیتس بخری تا 10 سال دیگه پول هدفون و هدست نمیدی تازه اون وقت از ریختش خسته شدی یه چیزاییشو عوض میکنی به قیمت خوب تو ایران میفروشی و یکی دیگشو میخری.
                                آخرین توصیه های من اینه که بیتس رو از ایران نخرید ( akg و سنهایزر هست در ایران ) ، اگه خواستید خودتون سفارش بدید از سایت به کسی اعتماد نکنید که واستون کار هاشو انجام بده خودتون اقدام کنید. و در آخر به هیچ وجه سراغ پایتخت ، فروشگاه ناب و ... نرید محصولات آمریکا بخاطر تحریم ها در ایران نمایندگی ندارن و کلا خیلی سخت وارد خاک ایران میشن بعد هزار بار کنترل و ... واسه مغازه ها صرف نمیکنه از آمریکا کلا جنس وارد کنن.
                                امیدوارم مفید باشه این چیز هایی که نوشتم واستون. تشکر یادتون نره

نظر

صبر کنید ..
                                X