اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
    کلا من کاری بع این ندارم که فروشگاه ناب این کارو میکنه یا. نه ولی اگه این مارو میکنید بدونید که روش تبلیغتون خیلی چیپ و سطح پایین هست ، ۵ هزار تومن بدید روزنامه همشهری از این تبلیغ ۳ در ۴ بکنید سنگین تر این کاره
    چه ربطی به تبلیغات داره پس منم میگم شما همون افرادی هستید که تو پایتخت دارن فیک میفروشن و اومدین اینجا دارید میزنید تو سر تنها جایی که اورجینال داره,احتمال هم داره این موضوع درست باشه هااااااا....

نظر

نه عزیز دلم اصلا من تهران نیستم که بخوام مغازه داشته باشم اونجا ولی اگه یه روز مغازه زدم جنس هامم فیک بود یکم تبلیغاتمو با کلاس تر میکردم که حداقل در حد اون شرکت باشه شک نکنن ، چیتوزم اینجوری تبلیغ نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
        چه ربطی به تبلیغات داره پس منم میگم شما همون افرادی هستید که تو پایتخت دارن فیک میفروشن و اومدین اینجا دارید میزنید تو سر تنها جایی که اورجینال داره,احتمال هم داره این موضوع درست باشه هااااااا....
        اینجا کسی جنسی نفروخته
        هیچ کس هم غیر از شما و چند نمونه دیگه اسم مغازه ای رو نیاورده
        من خودم گفتم از یه جا یه هدفون HighCopy گرفتم صداش از این فروشگاه شما بهتر بوده
        نه ادرسی دادم نه اسمی نه تلفونی
        به نظر من هم حداقل یه عکس برای پروفایلتون بذارید بعد بیاید برای تبلیغات مستقیم

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
          نه والله ما نه مغازه دارم نه تبلیغ کردم نه تهرانم اصلا
          شما گیر دادی که این فروشگاه نمایندگیه و اصله و ....
          دوست عزیز این نوع تبلیغ کردن اصلا جالب نیست
          هر فروشگاهی تبلیغ میکنه شما هم حق این کار رو دارین
          البته تو چهارچوب خودش
          شما میتونی آواتارت و اسم کاربریت رو بزنی به اسم فروشگاه(نه فقط تو این انجمن تو هرجایی تو اینترنت)
          یه جایی بحث شد بگی آقا منم تضمین میدم اصله (البته اگه هست) و تست و مدرک معتبر واسه کاربرا
          در ضن لفظ نمایندگی!!!!!! خیلی پرته واقعا
          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 29-01-2012, 08:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
            نه والله ما نه مغازه دارم نه تبلیغ کردم نه تهرانم اصلا
            شما گیر دادی که این فروشگاه نمایندگیه و اصله و ....
            دوست عزیز این نوع تبلیغ کردن اصلا جالب نیست
            هر فروشگاهی تبلیغ میکنه شما هم حق این کار رو دارین
            البته تو چهارچوب خودش
            شما میتونی آواتارت و اسم کاربریت رو بزنی به اسم فروشگاه(نه فقط تو این انجمن تو هرجایی تو اینترنت)
            یه جایی بحث شد بگی آقا منم تضمین میدم اصله (البته اگه هست) و تست و مدرک معتبر واسه کاربرا
            در ضن لفظ نمایندگی!!!!!! خیلی پرته واقعا
            من که کار تبلیغاتی نمیکنم اسم نمایندگی هم از سر عادت میگم وگرنه همه میدونن جنس آمریکایی نمایندگی نداره من از اولش جواب یکی از دوستامونو دادم و گفتم من از این فروشگاه خریدم اصل بوده و همه دوستامم رفتن اونجا حالا میخواید باور کنید میخواید نکنید کسی که زور نکرده.

نظر

اگه هدفونتون مطمئنین اصله خوب پس خیال همه رو راحت کنید یه عکس از هدفون و دلیلتون برای اصل بودن رو بگید

نظر

ناب و کنج میگن ما سریال رو رجیستر میکنیم .

آیا راهی هست که باز هم غیر اصل باشن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط soheil666 نمایش پست ها
                  اگه هدفونتون مطمئنین اصله خوب پس خیال همه رو راحت کنید یه عکس از هدفون و دلیلتون برای اصل بودن رو بگید
                  دمت گرم
                  آقا شما که میگی مشتری هستی و خریدی و اصل بوده
                  لابد دلیلی واسه خودت داری و حداقل میدونی اصلش چطوریه بگو ما هم بدونیم
                  اتفاقا منم میخوام بخرم اما جرات نمیکنم
                  شاید ما هم رفتیم از همونجا خریدیم

نظر

اقا به خدا دارین بی خودی خودتونو خسته می کنین.بزارین خیالتون رو راحت کنم.من خیلی رفیقو اشنا دارم تو زمینه صوتی تصویری.تو تهران همش یا Copy-A یا High copy هست پس اگه گرفتی شک نکن که یکی از این دو مورده.اصلشو قبلا نمایندگی dc داشت که دیگه اونم فیک شده...ناب هم رفتم high copy هست.ببینید بهترین راه اینه که از شرکت fry's electronics از امریکا سفارش بدین که براتون بیارن...من خودم یه استودیو با پست tnt سفارش دادم 4% هم روش گمرک خورد کلا در اومد 590.اما High copy ها واقعا از اصل چیزی کم ندارن و واقعا صداشون عالیه.ضمنا سریال high copy هم توسایت رجیستر میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط pouyaeminem نمایش پست ها
                      اقا به خدا دارین بی خودی خودتونو خسته می کنین.بزارین خیالتون رو راحت کنم.من خیلی رفیقو اشنا دارم تو زمینه صوتی تصویری.تو تهران همش یا Copy-A یا High copy هست پس اگه گرفتی شک نکن که یکی از این دو مورده.اصلشو قبلا نمایندگی dc داشت که دیگه اونم فیک شده...ناب هم رفتم high copy هست.ببینید بهترین راه اینه که از شرکت fry's electronics از امریکا سفارش بدین که براتون بیارن...من خودم یه استودیو با پست tnt سفارش دادم 4% هم روش گمرک خورد کلا در اومد 590.اما High copy ها واقعا از اصل چیزی کم ندارن و واقعا صداشون عالیه.ضمنا سریال high copy هم توسایت رجیستر میشه.
                      الان اینی که شما گرفتین high copy هستش یا اورجینال؟
                      میشه راجع به نحوه خریدت یه مقدار توضیح بدی؟

نظر

الان اینی که شما گرفتین high copy هستش یا اورجینال؟
                        میشه راجع به نحوه خریدت یه مقدار توضیح بدی؟
                        خیر برای من Original هست.اگه می خواین تهیه کنید به یه دوست یا اشنا که تو امریکا یا کانادا دارین بگین تا از نمایندگی

fry,s electronics براتون سفارش بده هزینه پستشم اگه با tnt باشه چیزی در نمیاد.ولی بی خودی پول خودتونو دور نریزید با 500-600 تومن می تونید یه هدفون sennheiser خیلی خوب اصل تو ایران گیر بیارین که از beats خیلی خیلی خیلی حرفه ای تره.منم الان پشیمونم که چرا نگرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط pouyaeminem نمایش پست ها
                          خیر برای من Original هست.اگه می خواین تهیه کنید به یه دوست یا اشنا که تو امریکا یا کانادا دارین بگین تا از نمایندگی

fry,s electronics براتون سفارش بده هزینه پستشم اگه با tnt باشه چیزی در نمیاد.ولی بی خودی پول خودتونو دور نریزید با 500-600 تومن می تونید یه هدفون sennheiser خیلی خوب اصل تو ایران گیر بیارین که از beats خیلی خیلی خیلی حرفه ای تره.منم الان پشیمونم که چرا نگرفتم
                          خیلی ممنون
                          نه متاسفانه کسی نیست بگم بیاره
                          هیچ فوشگاهی خرید غیر حضوری نداره بفرسته ایران؟
                          هزینه پست tnt چقد هست واسه یه همچین بسته ای؟

نظر

خیلی ممنون
                            نه متاسفانه کسی نیست بگم بیاره
                            هیچ فوشگاهی خرید غیر حضوری نداره بفرسته ایران؟
                            هزینه پست tnt چقد هست واسه یه همچین بسته ای؟
                            هزینشو ننوشته بود...فقط می دونم 4% گمرک خورد.کلا دراومد 590.

نظر

بنده هم هفته پیش از اسپانیا مدل پرو را خریداری کردم که ۳۹۹ یورو تمام شد که البته یک بخشی را در فرودگاه با دادن رسید خرید برگشت دادند.

نظر

عذر می خوام که جای سوالم این جا نیست ،

اما این هدفون ها چی دارن که انقدر قیمتشون بالاست ؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X