اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
    با این قیمت دلار همین که هدفون 400 دلاری رو میده 570 معلومه جنس هاش چیه !!!
    تاره بدون گمرک و هزینه ارسال
    الان همون های کپی هاشو که خودشون بهت میگن اصل نیست و زیر 400 نمیدن
    داداش قیمت studio 299 دلار هست

نظر

سلام
      من یه سولو اچ دی دارم
      از اونی که خریدم گفت تا 10 روز با صدای بلند گوش نده
      منم گوش ندادم تا روز 9 و در همین مدت پیش ماسه بود
      حالا لرزش گرفته و فکر کنم به علت ماسه هست
      چه جوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟

نظر

سلام دوستان. کسی میدونه الان قیمت هدفون بیتز پرو تو دوبی چنده؟ سوالم اورژانسیه ها باید زود جواب بگیرم. میخوام پول بدم یه بنده خدا برام از دوبی بیاره. بهش بگم از اپل استور بگیره فقط؟
        میشه یه کمکی به ما بکنید؟ ممنون میشیم به خدا!

نظر

نوشته اصلی توسط hermes78 نمایش پست ها
          سلام دوستان. کسی میدونه الان قیمت هدفون بیتز پرو تو دوبی چنده؟ سوالم اورژانسیه ها باید زود جواب بگیرم. میخوام پول بدم یه بنده خدا برام از دوبی بیاره. بهش بگم از اپل استور بگیره فقط؟
          میشه یه کمکی به ما بکنید؟ ممنون میشیم به خدا!
          داداش قیمتش تو دوبی 1900 درهم هست که اگه بری تو نمایندگیش تو قیطریه بخری بصرفه تره.من خودم از اونجا گرفتم.

نظر

نوشته اصلی توسط sorush نمایش پست ها
            سلام
            من یه سولو اچ دی دارم
            از اونی که خریدم گفت تا 10 روز با صدای بلند گوش نده
            منم گوش ندادم تا روز 9 و در همین مدت پیش ماسه بود
            حالا لرزش گرفته و فکر کنم به علت ماسه هست
            چه جوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟
            داداش نمایندگیش تو قیطریه فکر کنم کارای تعمیرات بیتس هم انجام میده بهتره زنگ بزنی بپرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_gh نمایش پست ها
              داداش نمایندگیش تو قیطریه فکر کنم کارای تعمیرات بیتس هم انجام میده بهتره زنگ بزنی بپرسی.
              باور کن اونجا نمایندگی نیست .

مرکز فروشه فقط

نظر

سلام دوستان
                اگه میشه یه مدل از بیتس رو معرفی کنید که قیمت تو بازه ۱۰۰ الی ۲۰۰ باشه
                نمیخوام که زیاد حرفه ای باشه
                فقط واسه استفاده ی معمولی میخواستم .

نظر

جالبه! بعضی از کاربران جدید تمامی پست هایشان فقط مربوط می شود به معرفی فروشگاه ناب قیطریه
                  به عنوان نمایندگی مجاز و رسمی بیتس در ایران
                  واقعن خجالت نمی کشید؟

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                    جالبه! بعضی از کاربران جدید تمامی پست هایشان فقط مربوط می شود به معرفی فروشگاه ناب قیطریه
                    واقعن خجالت نمی کشید؟
                    واقعا با حرفت موافقم
                    چنددفعه تا حالا اینو گفتم من !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      اگه میشه یه مدل از بیتس رو معرفی کنید که قیمت تو بازه ۱۰۰ الی ۲۰۰ باشه
                      نمیخوام که زیاد حرفه ای باشه
                      فقط واسه استفاده ی معمولی میخواستم .
                      با این قیمت هدفونهای تو گوشی هم اورجینال پیدا نمیکنی
                      الان اورجینال تور بالای 300 تومنه
                      ولی به نظرمن اگه میخوای هدفون خوب بگیری من یه فروشگاه ازش یه هدفون استودیو های کپی برای دوستم گرفتیم
                      واقعا صداش بی نظیره
                      به جرات میگم صداش از هدفون استودیو ناب بهتره بااینکه های کپی هست
                      هر کی هم خواست حاضرم بیاد خودش تست کنه که نگن الکی میگه
                      فکرکنم سولو اچ دی رو با این قیمت بتونی ازش بگیری
                      اونم صداش خیلی خوب بود تست کردم
                      اگه خواستی بگو ادرسشو پ خ کنم

نظر

واقعن خجالت نمی کشید؟
                        من خودم طرف داره بیتس هستم و چند سال که دارم ازش استفاده میکنم فقط هم فروشگاه ناب رو قبول دارم چون از اون موقعی که تو اون پایتخت خراب شده سرم کلا رفت دیگه به هیچ جا اعتماد نداشتم تا این که تبلیغات فروشگاه ناب رو تو روزنامه دیدم و رفتم اونجا,به نظر من اگه جایی داره جنس اصل میده دست مردم و کارشون درسته باعث افتخار هست که ازش حمایت کنیم نه مثل بعضی از دوستان اینجا که تاحالا تو عمرشون یک دونه هدفن بیتس هم نداشتن ولی فقط به خاطره این که بگن ما هم بلدیم میزنن تو سر فروشگاه قیطریه یا ...

نظر

واقعن خجالت نمی کشید؟
                          دوست عزیز
                          همه میدونیم قضیه این کاربرا چیه
                          بیتس هیچ گونه نمایندگی تو ایران نداره
                          امروزه هم ترفندهای تبلیغاتی هیچ حد و مرزی نمیشناسه
                          مشکل از این کاربرها نیست چون اونا کارشونه دارن بازاریابی میکنن
                          انجمن نباید اجازه بده پست های تبلیغاتی درج بشه(اصلا اینجا نباید اسم فروشگاه برده بشه)
                          البته جزء قوانین سایت هست ولی خب رعایت نمیشه مدیرها و ناظم ها هم یا وقت نمیکنن یا به دلایل دیگه زیاد نظارت نمیکنن
                          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 29-01-2012, 03:44 PM

نظر

من خودم طرف داره بیتس هستم و چند سال که دارم ازش استفاده میکنم فقط هم فروشگاه ناب رو قبول دارم چون از اون موقعی که تو اون پایتخت خراب شده سرم کلا رفت دیگه به هیچ جا اعتماد نداشتم تا این که تبلیغات فروشگاه ناب رو تو روزنامه دیدم و رفتم اونجا,به نظر من اگه جایی داره جنس اصل میده دست مردم و کارشون درسته باعث افتخار هست که ازش حمایت کنیم نه مثل بعضی از دوستان اینجا که تاحالا تو عمرشون یک دونه هدفن بیتس هم نداشتن ولی فقط به خاطره این که بگن ما هم بلدیم میزنن تو سر فروشگاه قیطریه یا ...
                            چه حمایتی ؟!!
                            به فرض اورجینال
                            اینکه داره استودیو رو میده 640 هزار تومن یا پرو رو میده 880 تشویق و حمایت داره یا ابنکه هر وقت میری اوتجا میگه ما چون جنس هامون اصلیه و کارمون درسته جنس هامون نمیمونه الانم نداریم این ها هم اینجاست برای تسته
                            شما اگه میخوای بیا نصفه پول رو بده برات پیش خرید میکنیم تا دو هفته دیگه اومد بهت زنگ میزنیم !!!
                            چون نمایندگیه اینجوریه دیگه . نه ؟!
                            شما اگه اینقدر کارت درسته گه بقیه رو مسخره میکنی که تو عمرشون بیتس ندیدن همون موقع که رفتی پایتخت سرت کلاه نمیذاشتن

نظر

یه نگاه به بلک لیست فروشگاه های بیتس مینداختی می دیدی سایت فروشگاهش تو بلک لیست هست

نظر

کلا من کاری بع این ندارم که فروشگاه ناب این کارو میکنه یا. نه ولی اگه این مارو میکنید بدونید که روش تبلیغتون خیلی چیپ و سطح پایین هست ، ۵ هزار تومن بدید روزنامه همشهری از این تبلیغ ۳ در ۴ بکنید سنگین تر این کاره

نظر

صبر کنید ..
                                X