اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
    مبارک باشه
    کار خوبی کردی
    البته بیتس هیچ جای دنیا نمایندگی رسمی نداره
    ولی تو سایتش یه سری فروشگاه مورد تایید داره که این جایی که گفتین مثل اینکه توش نیست

Where to Buy authentic Beats by Dre Headphones and Speakers
    درود
    من از اپل استور شعبه ELGIGATEN گرفتم و تا اونجایی که اطلاع دارم اپل استور یکی نمایندهای فروش محصولات beats by dre هست
    و البته فکرهم نمیکنم جایی معتبرتر از خود اپل استور برای خرید محصولات beats وجود داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
      درود
      من از اپل استور شعبه ELGIGATEN گرفتم و تا اونجایی که اطلاع دارم اپل استور یکی نمایندهای فروش محصولات beats by dre هست
      و البته فکرهم نمیکنم جایی معتبرتر از خود اپل استور برای خرید محصولات beats وجود داشته باشه
      بله تنها فروشگاه فیزیکی رسمی بیتس اپل استور هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
        تا ٣٠٠ تومن چه مدلي رو پيشنهاد ميدين؟
        من به هيچ وجه ١ مليون به هدفون نميدم!با اون ١ مليون يه ايپاد ميخرم!!!

Sent from my iPhone
        Sony XB-500

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
          بله تنها فروشگاه فیزیکی رسمی بیتس اپل استور هست
          تو خیابون سوهو .. سانتا مونیکا کالفیرنیا نمایندگی رسمی داره . که اولین جنس رو مستقیم میارن اینجا... میتونین تو سایتشون چک کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
            Sony XB-500
            كيفيت خيلي برام مهمه!
            كيفيتش از ايرپاد ها بيشتر هس؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
              كيفيت خيلي برام مهمه!
              كيفيتش از ايرپاد ها بيشتر هس؟

Sent from my iPhone
              همین الان از این هدفون استفاده میکنم ... عالیه ... اصلا گوش رو اذیت نمیکنه اورجینالش تو نمایندگی های سونی هستش مدل XB700اش رو هم گیر اوردی بخر ... نظر منو بخوای از بیتز هم ارزشش بیشتره و خیلی از ایدیو فیل ها و چنل های یوتوب با استدیو مقایسش کردن .
              ضمنا اصلا جنس چیپی نداره ... هدفون رو دستت بگیری شگفت زده میشی از کیفیت ساختش ... کابل های فلت و Tangle Free جک بسیار خوش ساخت L Shapeکه جنس پلاستیکی که ازش استفاده شده بینهایت کیفیتش بالاست .. هدفون رو چند ساعت استفاده میکنی چون پد هاش نرم و تنفسی هستش (عین بیتز) نه گوش هات عرق میکنه نه قرمز میشه . درایو های بزرگی داره (50 میلی متر) سطح جزییاتی میده که حال میکنی .
              تنها مشکلش اینه که کابلش جدا شونده نیست که به نسبت قیمتش مشکلی نیست.

نظر

• توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                همین الان از این هدفون استفاده میکنم ... عالیه ... اصلا گوش رو اذیت نمیکنه اورجینالش تو نمایندگی های سونی هستش مدل XB700اش رو هم گیر اوردی بخر ... نظر منو بخوای از بیتز هم ارزشش بیشتره و خیلی از ایدیو فیل ها و چنل های یوتوب با استدیو مقایسش کردن .
                ضمنا اصلا جنس چیپی نداره ... هدفون رو دستت بگیری شگفت زده میشی از کیفیت ساختش ... کابل های فلت و Tangle Free جک بسیار خوش ساخت L Shapeکه جنس پلاستیکی که ازش استفاده شده بینهایت کیفیتش بالاست .. هدفون رو چند ساعت استفاده میکنی چون پد هاش نرم و تنفسی هستش (عین بیتز) نه گوش هات عرق میکنه نه قرمز میشه . درایو های بزرگی داره (50 میلی متر) سطح جزییاتی میده که حال میکنی .
                تنها مشکلش اینه که کابلش جدا شونده نیست که به نسبت قیمتش مشکلی نیست.
                وايرلس تا ٣٠٠ تومن چيرو پيشنهاد ميدين؟
                اين سوني كه گفتين خييلي بزرگه،من يه چيزي ميخوام هم شيك باشه هم كيفيت صداش بالا باشه.

Sent from my iPhone
                ویرایش توسط Googler10 : https://i-phone.ir/forums/member/135352-googler10 در ساعت 23-11-2013, 10:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط googler10 نمایش پست ها
                  وايرلس تا ٣٠٠ تومن چيرو پيشنهاد ميدين؟
                  اين سوني كه گفتين خييلي بزرگه،من يه چيزي ميخوام هم شيك باشه هم كيفيت صداش بالا باشه.

Sent from my iphone
                  دوست عزیز اینجا پست مربوطش نیست ... ولی عکس های اینترنت رو نگاه نکن! این هدفون خیلی شیک هستش اگه بخوای تو خونه استفاده کنی ... در غیر اینصورت جبرا revoهستش که 550تومنه...که البته 150 تومن از بیتز سولو اچ دی ارزونتره .

- - - - - - - - - -

جبرا VOX و موشی ورتکس هم هستش.Moshi VORTEX

نظر

• دوستان من يه بيتس وايرلس از سوئد برام اوردن قيمت مناسب ميدم هرمي خواست پ،خ بده

نظر

• سلام.من یه دونه بیتس استودیو وایرلس از سایت beatsbydrdre.ir خریدم. باید چه جور متوجه بشم که اصل هست. رو جعبه که زده made in china
                      ویرایش توسط cameronkamyar : https://i-phone.ir/forums/member/138836-cameronkamyar در ساعت 26-11-2014, 05:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
                        سلام.من یه دونه بیتس استودیو وایرلس از سایت beatsbydrdre.ir خریدم. باید چه جور متوجه بشم که اصل هست. رو جعبه که زده made in china
                        کلا هر چیزی که می بینید کلمه made in china رو مشاهده می کنید حتی آیفونتون!
                        لطفا با کمی جستجو در سایت به این نتیجه برسید که: میتوان برای اطمینان از اصل بودن هدفون یا هد ست کد سریال نامبر رو در سایت بیتس زد و رجیستر کرد

نظر

• با وجود نمایندگی سنهایزر و بایر داینامیک تو کشور بازم میرید پول رو خرج بیتس میکنین؟؟؟؟
                          جز یه جنس هایپ شده تیلیغاتی هیچی نیست واقعن نیست.
                          استدیو رو با هدفون xb500 سونی مقایسه میکنن حتی بعضی از ایدیو فیل ها سونی رو بهتر میدونن
                          یکی 300 دلار اون یکی 60 دلار ...

نظر

• نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                            کلا هر چیزی که می بینید کلمه made in china رو مشاهده می کنید حتی آیفونتون!
                            لطفا با کمی جستجو در سایت به این نتیجه برسید که: میتوان برای اطمینان از اصل بودن هدفون یا هد ست کد سریال نامبر رو در سایت بیتس زد و رجیستر کرد
                            چه جور رجیستر کنم؟

نظر

• من رجیستر کردم و کلا آدم وسواسی هستم و طبق تحقیقاتم فعلا مدل استودیو وایرلس 2014 فیکش نیست یا اگر باشه اورجینالش بیشتره فعلا. با خیال راحت بخرید .من از این سایت خریدم 24 ساعت دارم موزیک گوش میدم. beatsbydrdre.ir .اونایی هم که میگن بیتس به قیمتش نمی ارزه درست نیست چون ما بابت کیفیت و زیبایی و طراحی و البته مارک پول میدیم.مثلا آیفون میخریم که هم کیفیت بالایی داره هم شیک و لوکسه اما قیمتش بالاست. وگرنه هواوی p7 هم خیلی گوشی خوبیه 1/3 قیمت یه آیفون 6 هم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                                با وجود نمایندگی سنهایزر و بایر داینامیک تو کشور بازم میرید پول رو خرج بیتس میکنین؟؟؟؟
                                جز یه جنس هایپ شده تیلیغاتی هیچی نیست واقعن نیست.
                                استدیو رو با هدفون xb500 سونی مقایسه میکنن حتی بعضی از ایدیو فیل ها سونی رو بهتر میدونن
                                یکی 300 دلار اون یکی 60 دلار ...
                                بحث طراحی هم هست. مثلاً من به شخصه اصلاً طراحی XB500 رو نمی پسندم. و مدل منتخب من Mixr هست که واقعاً طراحی فوق العاده ای داره و رو گوش خیلی خوب میمونه.

هرچند، در نهایت قبول دارم قیمت محصولات Beats واقعاً بالا هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X