اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يه سوال فني
    ايا تمام مدل هاي beats audio ساخت چين هستند ؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• چیز تحفه ایی هم نیستش این بیتس خداییش! برادرم مدل 350 دلاریشو از گیم استاپ امریکا گرفته بود اورده بود یعنی واقعا تعجب کردم انقدر بیت بیت میکنن اینه؟ پسش دادم و برد پسش داد پولشو گرفت
      یاماها و akg و سنهایزر اینا قابل مقایسه نیستن با بیتس. بیتس طراحیاش قویه فقط و یه سری خواننده معروف مثل لیدی گاگا و دیوید گوئتا و.. تبلیغشو کردن ملت فکر میکنن چه خبره

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
        چیز تحفه ایی هم نیستش این بیتس خداییش! برادرم مدل 350 دلاریشو از گیم استاپ امریکا گرفته بود اورده بود یعنی واقعا تعجب کردم انقدر بیت بیت میکنن اینه؟ پسش دادم و برد پسش داد پولشو گرفت
        یاماها و akg و سنهایزر اینا قابل مقایسه نیستن با بیتس. بیتس طراحیاش قویه فقط و یه سری خواننده معروف مثل لیدی گاگا و دیوید گوئتا و.. تبلیغشو کردن ملت فکر میکنن چه خبره
        درود
        عزض کنم خدمت شما که تجربه اکثر هدفون هارو دارم و فقط برای تجربه شخصی خودم بیتس رو انتخاب کردم
        از دوستان کسی اطلاعات در مورد SMS Sync داره ؟ ارزش خرید داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
          درود
          عزض کنم خدمت شما که تجربه اکثر هدفون هارو دارم و فقط برای تجربه شخصی خودم بیتس رو انتخاب کردم
          از دوستان کسی اطلاعات در مورد SMS Sync داره ؟ ارزش خرید داره ؟
          اقا شما چقدر تبلیغات پذیری... دوت عزیز برو سنهایزر بخر ... بخدا پشیمون نمیشی.. من اول یه مطلب بلند بالا نوشته بودم در مورد سنهایزر و گفته بودم بیتز مخرین اشغال هستش گفتم شاید به چندی از دوستان بر بخوره...
          وقتی سنهایزر نمایندگی انحصاری داره ... عاخه بیتز چه اشغالیه میرین پولتون رو میدین بهش؟
          اون اقا هم چرت گفته اگه مال فونیران بود روش کارت گارانتی فونیران رو میداد.... اخه چیه این تب بیتز بخدا مالی هم نیست ... دارن پول تبلیغات رو میخورن..سنهایزر هزار مرتبه از اون بهتره.

نظر

• من بیشتر برای بازی کردن گیم آنلاین ازش استفاده میکردم تا گوش دادن به موزیک .. زانیار خسروی که نیستم که اونقدر برام ریز به ریز صداها مهم باشه ولی مسلما جنسی که اصل نباشه کلی فرق میکنه !! خود سونی یک چیز وحشتناک داده بود بیرون که بلوتوث هم بود اصلا طراحی شده بود برای پلی استیشن و گیم آنلاین !! اما یه جورایی هم زورم اومد بخرم هم دلم سوخت که نخریدم چون ناسلامتی کسی که بیتس داره دیگه اسم چیزی رو نمیاره ولی دلم سوخت چون بیتس من اصلی نیستش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
              اقا شما چقدر تبلیغات پذیری... دوت عزیز برو سنهایزر بخر ... بخدا پشیمون نمیشی.. من اول یه مطلب بلند بالا نوشته بودم در مورد سنهایزر و گفته بودم بیتز مخرین اشغال هستش گفتم شاید به چندی از دوستان بر بخوره...
              وقتی سنهایزر نمایندگی انحصاری داره ... عاخه بیتز چه اشغالیه میرین پولتون رو میدین بهش؟
              اون اقا هم چرت گفته اگه مال فونیران بود روش کارت گارانتی فونیران رو میداد.... اخه چیه این تب بیتز بخدا مالی هم نیست ... دارن پول تبلیغات رو میخورن..سنهایزر هزار مرتبه از اون بهتره.
              تا ٣٠٠ تومن چه مدلي رو پيشنهاد ميدين؟
              من به هيچ وجه ١ مليون به هدفون نميدم!با اون ١ مليون يه ايپاد ميخرم!!!

Sent from my iPhone

نظر

شکی درش نیست که سنهایزر یکی از بهترین تولید کنندگان هدفونه
                اما مشکلی که هست اکثر مدلهاش صدای فلت داره و یکم تو بیس کم میاره
                البته مدل momentum که شما هم معرفی کردید حدود دو ماهه که دارمش ( کلا هدفون خوش ساختی هست ) اما تو بیس یکم ضعیف عمل میکنه
                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 19-11-2013, 04:19 AM

نظر

سلام دوستان عزیز
                  من از یکی از دوستان که در فروم حمسایه هم تاپیک داره به دونه Beats Studio 2013 خریدم و ایشون هم متعهد شدن که اگر هدفون مشکلی داشت هدفون رو پس بگیرن و کل مبلغ رو برگردونن و متاسفانه هدوفنی هم که من گرفته بودم مشکل داشت و کلی با ریورهایی که در YOU,,TUBE ازش دیدم تفاوت داشت ( ازنظر ظاهر و کیفیت صدا ) و... کلا نویز داشت و رو ولوم بالا تداخل در صدا ایجاد میشد و حتی وقتی که هدفون رو بردم پیششون هکارشون هم این مورد رو تايید کرن اما متاسفانه خودشون تمایل به قبول کردن این مشکل نداشتن و اسرار بر این داشتن که هدفون رو برام تعویض کنن و یا یک محصول دیگه ازشون بردارم و متاسفانه ۱۵۰ تومان از ۱۲۰۰ تومان که بهشون دادم کم کردن و ۱۰۵۰ از مبلغ رو به من دادن
                  و به همین دلیل به دوستانی هم که مثل من قصد خرید هدفون BEATS دارن پیشنهاد میکنم بیشتر دقت کنید و به حرفهایی که فروشنده ها میزنن اعتماد نکید
                  خوب مگه نميگين به نظر خودتون هدفونتون مشكل داشته و خواستن براتون عوض كنن ؟ يعني گفتن مشكل داره بهشون ربط نداره ؟!! يا شما نخواستين براتون با يه اكبند عوض كنن؟
                  درضمن شما كيفيت صدا رو چه جوري تو ريويو خوندين و متوجه شدين كه هدفون شما فرق داره ؟!
                  احتمالا دوستاني كه اخبارش رو دنبال ميكنن ميدونن هنوز اين مدل استوديو جديد فيك و هاي كپيش نيومده و فعلا اورجينال فقط هست
                  اون نويز صدا هم قطعا براي داشتن تكنولوژي Active Noise Cancelling الكترونيكي هدفونه كه فقط توي استوديو جديد و مدل Executive هست و بقيه مدل هاي بيتس ندارن
                  ريويو هاي هدفون Executive رو بخونين چند جا بهش اشاره شده اين نويز
                  دقيقا هدفون Soul SL300 هم همينطوره
                  دركل از بيتس خصوصا مدل هاي اينجوري مثل استوديو كه جنبه Commercial دارن نبايد انتظاره يه جنس پرفكت وو داشت وگرنه چه تفاوتي با هدفون هاي حرفه اي مثل HD800 با ١٥٠٠ دلار قيمت داره
                  اينم در نظر بگيريد كه درسته اينجا داريد ١ ميليون و خورده اي پول ميديد و زياده ولي ٣٠٠ دلار اصلا مبلغ زيادي تو رنج هدفون هاي حرفه اي دنيا نيست كه شما انتظار صداي خدا داشته باشيد ازش

نظر

؟
                    اون اقا هم چرت گفته اگه مال فونیران بود روش کارت گارانتی فونیران رو میداد.... .
                    فونيران گارانتي هاش كارت ندارن و از روي شماره سريال دستگاه تو سيستمشون ثبت ميشن
                    تمام هدفون هاي چاره و دي جي كالا و كالارنا كه از فونيران هست همينطورن

نظر

ما ملت ایران بسیار ادم های جالبی هستیم ... هفته پیش عرض کردم ... برید از چاره بخرید .. که 12 ماه گارانتی داشت و براحتی میتونستید برای اون مشکل خش خش ( اونم در صورت وجود داشتن) پس بدید بره...
                      با اینکه فونیران واردشون میکرد و کاملا تایید شده بودند... واقعن ادم های جالبی هستیم ما.

- - - - - - - - - -

از هیچ فرومی هیچ چیزی نخرید ... همه فروشنده های پی تی اذعان دارن جنسشون رو فقط و فقط 2 روز باهاش کار کردند و کاملا هم اصله!
                      داداش كدوم گارانتي اي جنس مشكل داشته باشه پس ميگيره پول ميده
                      اين بنده خدا مثل اينكه هدفونش مشكل داشته خودش نخواسته براش عوض كنن
                      كلا با صدا حال نكرده خواسته كلا پس بده اونا هم پس نگرفتن

نظر

• سلام ارمین جان
                        با تمام این تفاسیر بازهم بیتس رو انتخاب کردم و کاملا هم راضی هستم
                        شک ندارم هدفونی که از دوستم در PT گرفتم مشکل داشت هم از نظر ظاهر و هم از نظر کیفیت ساخت و..... کاملا با هدفونی که همین چند روزه پیش از نمایدگی رسمی beats by dre گرفتم تفاوت داره
                        حداقل تو این چند روزه که دارم استفاده میکنم هیچ لرزشی تو صدا به گوشم نخورده،باور کن
                        ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 20-11-2013, 05:23 AM

نظر

سلام ارمین جان
                          با تمام این تفاسیر بازهم بیتس رو انتخاب کردم و کاملا هم راضی هستم
                          شک ندارم هدفونی که از دوستم در PT گرفتم مشکل داشت هم از نظر ظاهر و هم از نظر کیفیت ساخت و..... کاملا با هدفونی که همین چند روزه پیش از نمایدگی رسمی beats by dre گرفتم تفاوت داره
                          حداقل تو این چند روزه که دارم استفاده میکنم هیچ لرزشی تو صدا به گوشم نخورده،باور کن
                          سلام
                          خوب چرا از گارانتيش استفاده نكردين براتون عوض كنن ؟
                          به هر حال مباركت باشه
                          راستي نمايندگي كجا خريد كردي ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
                            سلام
                            خوب چرا از گارانتيش استفاده نكردين براتون عوض كنن ؟
                            به هر حال مباركت باشه
                            راستي نمايندگي كجا خريد كردي ؟
                            سلام عزيز صبح بخير
                            ممنون . از نمايندگي elgiganten سوئد
                            در مورد كارانتي هم بعدا توضيح ميدم
                            درحال حاظر با كوشي هستم و با كيبرد عربي مشكل دارم
                            ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 20-11-2013, 10:27 AM

نظر

سلام عزيز صبح بخير

مبارک باشه
                              کار خوبی کردی
                              البته بیتس هیچ جای دنیا نمایندگی رسمی نداره
                              ولی تو سایتش یه سری فروشگاه مورد تایید داره که این جایی که گفتین مثل اینکه توش نیست

Where to Buy authentic Beats by Dre Headphones and Speakers

نظر

سلام عزيز صبح بخير
                                مبارک باشه
                                کار خوبی کردی
                                البته بیتس هیچ جای دنیا نمایندگی رسمی نداره
                                ولی تو سایتش یه سری فروشگاه مورد تایید داره که این جایی که گفتین مثل اینکه توش نیست

Where to Buy authentic Beats by Dre Headphones and Speakers

نظر

صبر کنید ..
                                X