اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان الان تو تهران فروشگاهی هست که مدل pro رو داشته باشه و 100% تضمینی اورجینال بده ؟؟؟؟
    چون مشهد ندیدم ......

نظر

• ببخشید میشه یک توضیح به همراه عکس درباره مدل های مختلف هدفون های Beats بدید و بگید که چه خوبی و چه بدی هایی دارند؟
      چون من تصمیم دارم هزینه کنم و یک هدفون خیلی خوب بخرم؛ برای همین دوست دارم کیفیت بسیار عالی و بهترین امکانات رو داشته باشه.
      ممنون می شم دوستان بنده را راهنمایی کنند.

نظر

• توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

چقدر ميخوايي هزينه كني دوست خوب؟؟
        هدفون هاي بيتس حرفه اي هستن بهترين معنا نداره بسته به كاربردت داره.
        ميشه گفت مدل استوديو يه چيز نرماله حدود ٩٠٠ ايناست البته ميكسر هم عاليه.
        http://www.beatsbydre.com

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

• حالا شاید هم اصلا" بیتس نخریدم؛ فقط اگر میشه تمام مدل های بیتس رو با یک توضیح کوتاه و ترجیحا" به همراه عکس و قیمت به دلار و ریال اینجا بگذارید؛ قول می دم تشکر بزنم

نظر

• نخرین beats رو!
            رک هرچی تو بازاره فیکه
            متاسفانه فروشنده های ما به جای اینکه بیان جنس خوب رو بدن دست مردم جنس فیک رو با قیمت اورجینال به مردم میدن
            بعد میگیم چرا پولا برکت نداره
            جالبه من چند تا از فروشنده ها رو میشناسم میگن جدیدن انقدر فیک ها رو تمیز می زنن دیگه اصلا نمیشه تشخیص داد

نظر

• خب دوستان شما این بحث فیک بودن را بگذارید و فرض کنید من می خوام از یک نمایندگی مطمئن در خارج از ایران خرید کنم.
              می خواستم نظر شما رو درباره مدل Solo HD بدونم؛ آیا کیفیت خیلی عالی داره؟ و اینکه جنس خود هدفون خوبه و آدم عرق نمی کنه و راحته؟
              فکر نکنم بخوام به اندازه پول مدل Studio هزینه کنم؛ اما نظر شما درباره مدل های Studio و Mixr چیه؟!
              مدل Tour چطوره؟

- - - - - - - - - -

خب دوستان شما این بحث فیک بودن را بگذارید و فرض کنید من می خوام از یک نمایندگی مطمئن در خارج از ایران خرید کنم.
              می خواستم نظر شما رو درباره مدل Solo HD بدونم؛ آیا کیفیت خیلی عالی داره؟ و اینکه جنس خود هدفون خوبه و آدم عرق نمی کنه و راحته؟
              فکر نکنم بخوام به اندازه پول مدل Studio هزینه کنم؛ اما نظر شما درباره مدل های Studio و Mixr چیه؟!
              مدل Tour چطوره؟

- - - - - - - - - -

خب دوستان شما این بحث فیک بودن را بگذارید و فرض کنید من می خوام از یک نمایندگی مطمئن در خارج از ایران خرید کنم.
              مدل Tour چطوره؟

- - - - - - - - - -

مدل Tour چطوره؟

- - - - - - - - - -

مدل Tour چطوره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
                مدل Tour چطوره؟
                 برو ریویو های اپل استور را بخون می فهمی کسی که فقط هفته ای یک بار از بیتس های پلاستیکی استفاده کرده و خیلی ازش مراقبت می کرده بعد ۲ ماه هدفونش ترک برداشته. ولی کیفیت صدایش خیلی خوبه. اگه هدفون over ear بخری امکان داره عرق کنه. بقیه هدفون ها به جز این tour خوبه . باز هم ریویو های اپل استور را بخون می بینی که ۲ ستاره داره و حتی هدفون بعضی ها دیگه صدا پخش نمی کنه. من که خودم ۴۰۰ دلار می دم و پرو فلزی می خرم تا این مشکلات را نداشته باشه

نظر

• سلام بیتس اصلی تو ایران میخاین ۲تا فروشگاه داره ازش
                  اولی سانتک و دومیو همه میشناسن دیجی کالا
                  لااقل اینا بضمانت اصلی میفروشن

نظر

• دوستان كسي درباره برند house of marley اطلاعاتي داره ؟؟؟

نظر

• در انتخاب هدفون همیشه نوعی صلیغه شخصی وجود دارد. هر کس نوع صدای خاصی را متناسب سبک موسیقی اش دوست دارد. دوستی می گفت: هدفونی که Bass زیادی داشته باشد را دوست ندارد.

سیستم حرفه ای صوتی دارم ولی بعضی اوقات از Beats Studio استفاده می کنم ، هر چند به شما صدای واقعی نمی دهد ولی عمق صدای موسیقیایی لذت بخش مصنوعی می دهد. در آهنگ گوش دادن لزومی ندارد مانند فیلم Blu-Ray صدای واقعی تکه تکه شدن سیمان در رگبار و سایش کفش و چرخش موها را به تفکیک باهم بشنوید.Beats مدل استدیو در واقع صدای Equalizer شده فوق العاده زیبای یک Track موسیقی است ، این همان تکنیکی است که از یک خواننده و میکسر برگرفته شده و آن را بر پایه یک هدفون ساده تنظیم نموده اند.

Beats اصل امریکایی در ایران پیدا نمی شود و کیفیت آن از اصل دوبی بالاتر است مگر دوستی به صورت تکی سفری داشته باشید. بالاخره بلوک اول سرمایه داری ، بلوک دوم کمونیسم که بعد جنگ جهانی دوم به وجود آمد و جهان سومی مثل ما فرق دارند ، شهروند درجه یک و دو و چند داریم. اگر مدل اورجینال پیدا کنید در واقع مدل Middle East است.

هیچ راه تشخیص دقیق واقعی و عملی در نگاه ظاهری بین هدفون فیک و اصلی وجود ندارد ، دوستان زحمت کشیدند نکاتی نوشته اند ولی همه این مشخصه های ظاهری در مدل های فیک هم پیدا می شود ، از راه گوش دادن و یا اعتماد به فروشنده امکان پذیر است . تفاوت صدای هدفون فیک درجه یک با هدفون اصل در یک iPod و گوشی و امثالهم چندان مشهود نیست و در پخش کننده های قوی و کارت صدای حرفه ای آشکارتر است.
                      چنانچه در مدل فیک خیلی مرغوب بظاهر احساس کنید صدای مناسبی می شنوید ولی اگر یکی چند ساعت متوالی موسیقی گوش کنید دچار سردرد یا گوش درد یا نوعی سنگینی خواهید شد. ممکن است من با DT 990 Pro ساخت آلمان Beyerdynamic ده ساعت چیزی گوش دهم یا هدفون های دیگر مرغوب ، خیلی راحت .
                      معمولا هدفون از قسمت تاشونده که چهار پیچ دارد آسیب پذیر است. اگر مشکی رنگ است خوش شانسید ، با نوار چسب مشکی رنگ برق ، بین قسمت های انتهایی منتهی به پیچ که معمولا باز می شود ، چندین دور محکم تمییز بپیچید و به هر تعداد که می خواهید هدفون را تاکنید.

Beats برای آهنگ گوش دادن مناسب است نه برای گرفتن تفکیک و شفافیت و وضوح واقعی صدای استدیویی از یک کارت حرفه ای ، دلیلی ندارد به سر این هدفون بزنید هر چیزی برای مصرفی بهینه شده ، ممکن است هدفون چند میلیونی مرا نپسندید.

معمولا در برد مدل های فیک چیزی کم هست. مثلا سیم های لحیم شده به برد چاپی PCB در سمت چپ تصویر در مدل های فیک وجود ندارد. ممکن است تاکنون به عقل چینی ها رسیده باشد !! این برد در واقع آمپلی فایر و تقویت کننده و حذف کننده نویز اطراف است.

هیچ نمایندگی Beats در ایران وجود ندارد و هیچ شرکتی اجازه فروش عمده هدفون اورجینال به کمپانی های ایرانی به خاطر تحریم ندارد و گارانتی ها یکجانبه است و هیچ شرکتی سندی موثق دال بر ترانزیت آزاد و درست بر پایه تبادل هدفون اورجینال نمی تواند ارائه کند. با هدفون های فیک مرغوب درجه یک خوش باشید.

موفق باشید
                      ویرایش توسط JessicaJahedi : https://i-phone.ir/forums/member/132840-jessicajahedi در ساعت 28-07-2013, 10:27 AM

نظر

• دوستان اگه میشه یه جواب واضح به من بدید
                        این کنج پایتخت قابل اعتماده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamed_zarei نمایش پست ها
                          دوستان اگه میشه یه جواب واضح به من بدید
                          این کنج پایتخت قابل اعتماده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
                          خیر
                          مدتی پیش تست گرفتم ، و قصد خرید داشتم ، کیفیت هدفون خودم بهتر بود.
                          نمی توان با قاطعیت قضاوت کرد ولی عموم این چنین مغازه دارها قابل اعتماد نیستند. به صورت تک و سفارشی از دوستانی که آن طرف رفته اند ، پیگیر باشید با قیمت مناسب پیدا می کنید.

اصولا پایتخت مال این کار نیست.
                          می توانید از فروشگاه های تخصصی صوتی در جمهوری کمک بگیرید. کسانی که در کار صدا هستند و تجهیزات صوتی حرفه ای می فروشند و از الفبای موسیقی سردر می آورند. شاید هدفون بهتری پیدا کردید!

مدتی هدفون بی یر دینامیک ساخت و مونتاژ و تکنولوژی آلمان به ارزش حدود یک و نیم داشتم. بیتس در کنار آن بچه ای است البته باید کارت صدای مناسب -حداقل چند میلیون- داشته باشید تا نهایت لذت صدا را ببرید. امپدانس اهم بالایی دارند.
                          بیتس طوری ساخته شده که بر روی هر پلیری صدای نسبتا مناسب بدهد نه حرفه ای.
                          بیتس بیشتر تفریحی است وگرنه کم پیش می آید از آن استفاده کنم.

صدای هدفون 630 کریتیو با مدل تور بیتس تقریبا یکی است. تست شخصی بوده. شصت هزار با گارانتی شاب.

اسپیکر مانیتورنیگ مثل رولند ژاپن تهیه کنید با کارت صدای حرفه ای تازه خواهید فهمید موسیقی و صدا یعنی چه.
                          زمانی دائم هدفون تو گوش بودم ولی اشتباه می کردم.
                          صدای واقعی از پرده اسپیکر حس می شود و هدفون استفاده های اختصاصی دارد. البته منظور اسپیکر مانیتور هست نه اسپیکر معمول. برای چیزهای خوب باید هزینه کرد.

نظر

• توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

من ميخوام اور اير بخرم
                            ولي نميخوام بالاي ١ تومن بدم!
                            كدوم مدل بيتز رو پيشنهاد ميكنيد؟
                            جز بيتز چي؟

Sent from my iPhone
                            ویرایش توسط Googler10 : https://i-phone.ir/forums/member/135352-googler10 در ساعت 14-10-2013, 12:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                              من ميخوام اور اير بخرم
                              جز بيتز چي؟

Sent from my iPhone
                              اور اير بيتز زيره ١ فك نكنم باشه.
                              Bose , monster, sennheiser,
                              رو پيشنهاد ميكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                                من ميخوام اور اير بخرم
                                جز بيتز چي؟

Sent from my iPhone
                                الان قيمت Beats Mixr زير ١ اومده
                                البته Studiio و Executive هم قيمت هاشون خيلي پايين اومده
                                نزديك ١١٥٠ شده

نظر

صبر کنید ..
                                X