اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
    از این به بعد باید بریم دنبال اینا!
    از اینا هنوز تو پایتخت نیومده؟!
    چون الان فک نکنم فیکش بیاد تا نیومده بریم بگیریم!
    الان با این قیمت باید پول یه دیتاکس ۸۰۰ تومنی رو بدیم براش! دل ار سیری ۲۸۸۰ تومن!
    در مورد میکسر هم کسایی بودن که حرف شما رو زدن ولی قبل از اینکه خودش بیاد فیکش اومد...
    (به هیچ وجه از ایران نخرید)

نظر

• چرا اینا این قدر تقلبی اش خوب میشه؟؟

نظر

• چون های کپی هست و خود شرکت مانستر هم گفته بار ها تقلبیش بیشتز از اصلشه و این باعث تخریب وجه این برند شده...

نظر

• یکی به من بگه کنج 2 دم در پایتخت اصله؟

نظر

• امیدواریم . البته بازم نمیشه حتمی حرف زد

نظر

• نوشته اصلی توسط nima137 نمایش پست ها
              یکی به من بگه کنج 2 دم در پایتخت اصله؟
              همشون توسط دوستان تست شدن های کپی هستن...
              دوستان مجبورید بیتز بگیرید؟شما که اینقدر پول میدین براش از خارج بخرین

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
              چرا اینا این قدر تقلبی اش خوب میشه؟؟
              فکر میکنید خوب میشه ...

نظر

• Re: توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

درسته ، وقتی نیست انقدر تلاش ارزش نداره
                برند های شور ، زنهایزر ، ا کا جی هیچ کمی ندارن از بیتز

نظر

• اتفاقی اینجا رو دیدم

دوستان برندهای خیلی معتبرتری نسبت به بیتس توی دنیا وجود داره، فقط کافیه توی کلیپ ها و تبلیغات دنبالشون نگردین و برین توی مراجع سیستم های شخصی صوتی
                  اینجا فکر کنم خیلی ها طرفدار بیتس باشن، ولی خب هدف از وجود چنین فروم هایی هم تبادل اطلاعات هست دیگه؛ پس اگر حرف من به مذاق عده ایی خوش نیومد، لطفاً مقداری تحقیق کنین
                  نه توی کلیپ های موسیقی بلکه توی فروم های معتبر مثل:

Head-Fi.org - Headphone forums and reviews for audiophiles

نظر

• ببخشید میشه آخرین قیمت این هدفون ها رو اعلام کنید؟؟؟

نظر

• سلام خسته نباشید
                      اگه تو گوگل یه سرچ بکنید میبینید چند تا سایت ایرانی بیستس استودیو میدن 57 تومن
                      چجوریه؟ارزش داره؟
                      ممنون

نظر

• توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

تا اونجايي كه بنده متوجه شدم، توي ايران تا يه كالايي مد ميشه و به قول معروف "برند" ميشه از بچه ٧ ساله توي دبستان تا مدير ٦٠ ساله دنبالش ميره بدون اينكه اصلا بدونه اون كالا چيه يا اصلا چي داره و چرا معروفه اصلا فقط و فقط براي كلاسش خريداري ميشه و كاري به قيمتش هم ندارند كه چقدر ميخواد باشه حالا چه وضعيت اقتصادي خوب باشه چه خراب.
                        نمونش همين آي فون كه من به شخصه افرادي را ميشناسم كه ٤ اس خريدند و سيري كه اصلا يكي از دلايل پر فروشي اين كالا بود رو نمي شناختم.
                        حالا اين مشكل براي هدفون ها و هدست هاي Beats by Dr.Dre هم پيش اومده.
                        همه ميگند wow عاليه فلان بهمان بدون اينكه اصلا خوبي ها و بدي هاي آن را بدانند (البته منظورم به شخص خاص و يا ... نيست و دارم فقط توضيح ميدم)
                        "برند" Beats كه تلفظش در زبان هاي مختلف ميتونه تغيير كنه (مثلا در فوانسوي ميشه يه چيزي بين ز وس كه بيشتر ز شنيده ميشه همانند آي فون كه ميگند اَي فون) جزو يكي از بهترين هاي دنياي موسيقي به شمار ميرود و واقعه ميتونيم به كارشون در اين زمينه اعتماد كنيم ولي اسن نيست كه سرمونو بندازيم پايين و هر چي دادند بخريم، بايد كمي فكر كنيم و از كلاس و ... بيايم بيرون و مشخصات فني، كارايي و ... دستگاه را نگاه كنيم و نياز هاي خودمون.
                        مثال خودم رو ميزنم:
                        من سال پيش به سرم زد يه هدست بخرم و اولش ديدم beats خيلي باحاله، طراحي جالبي داره و ... و گفتم ميرم ميخرمش بعد گذاشتم چند وقت گذشت و رفتم يه سري تحقيقات روي اينترنت كردم، از دوستام سوال كردم، از فروشگاه ها و متحصصين پرسيدم و ... و در نهايت تصميمم براي خريد bose شد.
                        هدست هاي Bose داراي صداي معركه براي آهنگ هاي آرام، پايين و light دارند ولي از نظر باس اصلا هيچ ربطي به بيتس ندارند و قيمتش هم عاقلانه تر است.
                        ولي در آخرين لحظه نظرم به beats رفت چون ديدم من آهنگ باس دار ٣ برابر آهنگ لايت گوش ميدم و beats درسته تمركزش روي لايت نيست ولي ميشه بهشون اعتماد كرد و خريد و من مدل studio را خريدم و يكيش رو هم براي دوستم خريدم و واقعا عاليه صداش و عمريه ولي اگر واقعا باس دار گوش نميكردم ١٠٠ دوصد bose ميگرفتم.
                        اميدوارم سخنان من مفيد واقع شده باشند.
                        with

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                          تا اونجايي كه بنده متوجه شدم، توي ايران تا يه كالايي مد ميشه و به قول معروف "برند" ميشه از بچه ٧ ساله توي دبستان تا مدير ٦٠ ساله دنبالش ميره بدون اينكه اصلا بدونه اون كالا چيه يا اصلا چي داره و چرا معروفه اصلا فقط و فقط براي كلاسش خريداري ميشه و كاري به قيمتش هم ندارند كه چقدر ميخواد باشه حالا چه وضعيت اقتصادي خوب باشه چه خراب.
                          نمونش همين آي فون كه من به شخصه افرادي را ميشناسم كه ٤ اس خريدند و سيري كه اصلا يكي از دلايل پر فروشي اين كالا بود رو نمي شناختم.
                          همه ميگند wow عاليه فلان بهمان بدون اينكه اصلا خوبي ها و بدي هاي آن را بدانند (البته منظورم به شخص خاص و يا ... نيست و دارم فقط توضيح ميدم)
                          "برند" Beats كه تلفظش در زبان هاي مختلف ميتونه تغيير كنه (مثلا در فوانسوي ميشه يه چيزي بين ز وس كه بيشتر ز شنيده ميشه همانند آي فون كه ميگند اَي فون) جزو يكي از بهترين هاي دنياي موسيقي به شمار ميرود و واقعه ميتونيم به كارشون در اين زمينه اعتماد كنيم ولي اسن نيست كه سرمونو بندازيم پايين و هر چي دادند بخريم، بايد كمي فكر كنيم و از كلاس و ... بيايم بيرون و مشخصات فني، كارايي و ... دستگاه را نگاه كنيم و نياز هاي خودمون.
                          مثال خودم رو ميزنم:
                          من سال پيش به سرم زد يه هدست بخرم و اولش ديدم beats خيلي باحاله، طراحي جالبي داره و ... و گفتم ميرم ميخرمش بعد گذاشتم چند وقت گذشت و رفتم يه سري تحقيقات روي اينترنت كردم، از دوستام سوال كردم، از فروشگاه ها و متحصصين پرسيدم و ... و در نهايت تصميمم براي خريد bose شد.
                          هدست هاي Bose داراي صداي معركه براي آهنگ هاي آرام، پايين و light دارند ولي از نظر باس اصلا هيچ ربطي به بيتس ندارند و قيمتش هم عاقلانه تر است.
                          ولي در آخرين لحظه نظرم به beats رفت چون ديدم من آهنگ باس دار ٣ برابر آهنگ لايت گوش ميدم و beats درسته تمركزش روي لايت نيست ولي ميشه بهشون اعتماد كرد و خريد و من مدل studio را خريدم و يكيش رو هم براي دوستم خريدم و واقعا عاليه صداش و عمريه ولي اگر واقعا باس دار گوش نميكردم ١٠٠ دوصد bose ميگرفتم.
                          با سلام .....
                          خوشم اومد حرف دل خیلی از ما رو زدی عابدی چان .....
                          دقیقا" حرف های شما رو قبول دارم و میپذیرم .....
                          من خیلی از دوستان نزدیک خودم رو دیدم که دارن ایفون میخرن حتی نمیدونن چه جوری باید یه تراک اهنگ بریزن چه برسه به ........................
                          موفق باشی ....

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                            مثال خودم رو ميزنم:
                            با نیمۀ اول صحبت هاتون موافقم ولی از اونجا که گفتین "جزو يكي از بهترين هاي دنياي موسيقي به شمار ميرود" نه دیگه

برند بیتس رو تنها به کسانی باید توصیه کرد که تمامی برند های مطرح دنیا رو گوش دادن و در نهایت بیتس رو انتخاب می کنن
                            بیتس به هیچ وجه توی صدا مطرح نیست، توی تبلیغات به شدت مطرحه
                            بوز (bose) باز هم بهتر از بیتس هست ولی باز هم همیشه به ارزش پایین در مقابل مبلغ پرداختی معروفه و هیچ وقت توی بالاترین سطح هدفون ها مطرح نبوده و یکجورایی مثل برند B&O توی سیستم های خونگی bose یک همچین نقشی توی سیستم های شخصی داره (البته این مقایسه رو همینطوری گفتم ها )
                            تحقیق از مهمترین قدم هاش، پیدا کردن منبع معتبر هستش وگرنه خب از لحاظ تعداد، طرفداران بیتس بسیار بیشتر از منتقدینش هستن.

حتی اگر کسی که دنبال بیس زیاد در آهنگ هست، باز هم به راحتی توی برند های دیگه مدل محبوبش رو پیدا خواهد کرد، بیس محصولات بیتس از لحاظ کمّی، به شدت زیاد و از لحاظ کیفی در مقابل قیمتشون به شدت بد و نامناسب هستن
                            فکر کنم باید برای کسی که می خواد بالای 100 دلار پول هدفون بده، بین کمیت و کیفیت سیگنال صوتی تفاوت قائل بشیم:

صدای هر هدفون یا پلیر یا آمپ یا دک رو میشه از دو نظر بررسی کرد: 1- از لحاظ کمیت 2- از لحاظ کیفیت
                            کمیت یعنی اینکه چه مقداری از هر فرکانسی رو تحویل میده و کیفیت یعنی اینکه اون مقداری که تحویل میده چقدر باکیفیت هستش.
                            کمیت بین افراد مختلف سلیقه ایی هست، یعنی مثلاً من بیس زیاد دوست دارم یا تریبل اذیتم می کنه یا...
                            کیفیت ولی ثابته و سلیقه ایی بودن زیاد مفهومی نداره.
                            راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل - Page 366
                            ویرایش توسط rave-87 : https://i-phone.ir/forums/member/19818-rave-87 در ساعت 11-12-2012, 01:46 AM

نظر

• دوستان جایی میشناسین که بیتس فیک رو بشه قبل خرید تست کرد؟

نظر

• توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

تو بازار موبايل ايران، طبقه دوم بود فكر كنم...

اكثر مدل هاشو براي تست گذاشته... البته نميگه فيك هستند ولي وقتي تست كنيد خودتون متوجه ميشيد كه فيك هستند...

نظر

صبر کنید ..
                                X