اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توضیحات کامل پیرامون خرید اصل هدفون های Beats By Dr.dre

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون كاوه جان ديگه من فكر نكنم بشه كامل تر از اين توضيح داد عالي بود هم از لحاظ بازار خريد تو ايران و هم مقايسه صادقا نه و بدور از تعصب ايشون مسائل بخوبي باز كردند
    حرف نداشت خدا قوت

نظر

• نمیدونم detox چی داره که بچه ها اینقدر تعریفش رو میکنن ولی من هدفونی رو که صداش خوب باشه ولی باهاش راحت نباشی رو دوست ندارم .

به شخصه solo hd رو به detox ترجیح میدم .

نظر

• سلام کاوه جان توضیحات شما درست بود ولی نمیدونم شما گمرک 4% رو از کجا آوردید ؟
        اصلا گمرک برای کشور های آسیایی 4% نیست بالای 9% هست و کشور ایران گمرک محصولات خارجی ( آمریکا ) رو 200% انجام میده تا اونجایی که من میدونم بقیه توضیحات درست بود ولی تا 10 سال بیتس نمیکشه که شما گفتید دوام میاره اصلا نمیشه
        من دوستانم که پارسال استودیو گرفتن شاهد بودم که اطراف هدباند هاشون پیچ های که بستن داره باز میشه از جای معتبر هم خرید کردن . اصل هست
        من میگم استفاده ی درست از هدفون استودیو تا 2سال واستون سالم می ماند
        دتاکس و پرو که واقعا طراحی بدنه فوق العاده قوی هست تا 5 - 6 سال براتون دوام میاره
        ولی من هیچوقت استودیو را پیشنهاد نمیدم با اون همه کیفیت صدا چون هم صدای خارجیش خیلی بالاس و هم بدنه ضعیف هست !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
          سلام کاوه جان توضیحات شما درست بود ولی نمیدونم شما گمرک 4% رو از کجا آوردید ؟
          اصلا گمرک برای کشور های آسیایی 4% نیست بالای 9% هست و کشور ایران گمرک محصولات خارجی ( آمریکا ) رو 200% انجام میده تا اونجایی که من میدونم بقیه توضیحات درست بود ولی تا 10 سال بیتس نمیکشه که شما گفتید دوام میاره اصلا نمیشه
          من دوستانم که پارسال استودیو گرفتن شاهد بودم که اطراف هدباند هاشون پیچ های که بستن داره باز میشه از جای معتبر هم خرید کردن . اصل هست
          من میگم استفاده ی درست از هدفون استودیو تا 2سال واستون سالم می ماند
          دتاکس و پرو که واقعا طراحی بدنه فوق العاده قوی هست تا 5 - 6 سال براتون دوام میاره
          ولی من هیچوقت استودیو را پیشنهاد نمیدم با اون همه کیفیت صدا چون هم صدای خارجیش خیلی بالاس و هم بدنه ضعیف هست !!!!
          سلام چطوري رفيق
          جداً استديو ٢ سال ميره من ٣٣٠$ براش پول دادم البته بگم من زياد استفاده نميكنم چون كاربر حرفه اي موسيقي نيستم
          من به پيشنهاد خودت سولو نگرفتم و استوديو خريدم
          راستي كيفيتش متوجه شدم منظورت چي بودكيفيت بيس كه حرف نداره تو ايزولينگ صداي خارجي هم عاليه
          ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 28-05-2012, 05:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
            سلام چطوري رفيق
            جداً استديو ٢ سال ميره من ٣٣٠$ براش پول دادم البته بگم من زياد استفاده نميكنم چون كاربر حرفه اي موسيقي نيستم
            من به پيشنهاد خودت سولو نگرفتم و استوديو خريدم
            راستي كيفيتش متوجه شدم منظورت چي بودكيفيت بيس كه حرف نداره تو ايزولينگ صداي خارجي هم عاليه
            Bass استودیو بدون شک از پرو و دتاکس خیلی بالاتر هست ولی بدنه کمی ضعیف هست
            سولو که اصلا زیاد جالب نیست گوش رو درسته کامل می پوشاند ولی صدا از بیرون باز وارد گوش میشه
            لذت این هدفون ها به این هست که صدا از بیرون وارد گوش نشه !!

نظر

• سلام دوستان من یه استادیو بیت رو که دست دوستم بده از خارج براش اوردن می خوام بخرم 225 دست دوم حساب میشه دیگه قیمتش خوبه ؟*
              سیم قرمزش داره خراب میشه بهم گفت زیاد قیمتش نیست خودم می خرم اصلا گیر میاد ؟ قیمتش ارزونه یا تقلبیش ارزونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                سلام دوستان من یه استادیو بیت رو که دست دوستم بده از خارج براش اوردن می خوام بخرم 225 دست دوم حساب میشه دیگه قیمتش خوبه ؟*
                سیم قرمزش داره خراب میشه بهم گفت زیاد قیمتش نیست خودم می خرم اصلا گیر میاد ؟ قیمتش ارزونه یا تقلبیش ارزونه ؟
                دوست عزيز استديو اگر از امريكا بياري يه چيزي حدودي ٣٣٠$ در مياد با دلاري ١٧٠٠ ميشه ٥٦٠ هزار تومن
                حالا جنس دست دوم مهم اينكه در چه وضيعتيه اون سيم قرمز كه رابط شما به سيستم اگر خراب باشه كلي از كيفيت از دست ميده البته همونم جنس رفرش هست برين تو سايت بيتز همه قطعات هدفون استديو ( دل رودشو:d منظورمه)

راجع به قيمت هم خوبه البته اگر خود هدفونم سالم باشه و همچنين اصل

نظر

• نوشته اصلی توسط hitman908 نمایش پست ها
                  دوست عزيز استديو اگر از امريكا بياري يه چيزي حدودي ٣٣٠$ در مياد با دلاري ١٧٠٠ ميشه ٥٦٠ هزار تومن
                  حالا جنس دست دوم مهم اينكه در چه وضيعتيه اون سيم قرمز كه رابط شما به سيستم اگر خراب باشه كلي از كيفيت از دست ميده البته همونم جنس رفرش هست برين تو سايت بيتز همه قطعات هدفون استديو ( دل رودشو:d منظورمه)

راجع به قيمت هم خوبه البته اگر خود هدفونم سالم باشه و همچنين اصل
                  تو اصل بودنش یکم شک دارم .دارم میرم پیشش بریم تو سایت سریال رو چک کنیم .فرق سیم قرمز با مشکی چیه سیم قرمزش یکم مشکل داره قیمت خود سیم مگه چقدره ؟*؟*؟

نظر

• Free Cloud Storage - MediaFire
                    اگه لطف کنن کسایی که بیتس شناسن یه نگاه به این عکسی بندازن ممنون میشم من بین زمین و هوا موندم نمی دونم چیکار کنم مرسی

نظر

• سلام اقا کسی نیست به من کمک کنه . به من گفتن اون بارکدی که روی جعبه زده رو تو گوگل سرچ کن اگه محصول اومد یعنی اصله . من نمیدونم امروز که دستم بود من سر درد گرفتم یکمی یا مال تقلبی بودنشه یا عادت ندارم لطفا کسی جواب بده مرسی

نظر

• سلام به احتمال زياد اصله فقط يه چك مهم مونده كه اونم تو پيام خصوصي با هم حلش ميكنيم

نظر

• البته دوست عزیز صرفا به بار کد بسنده نکن. از داخل روی نیم دایره هدفون شماره سریال حک شده یا نه؟(من یه بیتس های کپی دارم تو سابت اصلی رجیسترش کردم و بار کدشم که میزنی همین محصول رو میاره)

نظر

• دوستان متاسفانه مال ايشون هاي كپي بود حتما حتما در خريد هدفون دكتر بيتز با يك نفر آشنا به اصل و تقلبي بودن بريد تا خدايي نكرده سرتون كلاه نره

نظر

• :o به خدا نمیشه تشخیص داد میگم میشه کیفیت اصلی رو شرح بدید مثلا چقدر باس داره کیفیتش چشکلیه ؟*؟*؟
                              با اینکه من بهش گفتم تقلبیه بازم میگه نه من کاغذ خریدش رو دارم که از نمایندگی تو اتسالیا اوردن
                              اصلا این پشت دربش که یه سریاله اون تو سایت نمی خونه 7 رقم باید 10 رقم باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط m_sharajabian نمایش پست ها
                                :o به خدا نمیشه تشخیص داد میگم میشه کیفیت اصلی رو شرح بدید مثلا چقدر باس داره کیفیتش چشکلیه ؟*؟*؟
                                با اینکه من بهش گفتم تقلبیه بازم میگه نه من کاغذ خریدش رو دارم که از نمایندگی تو اتسالیا اوردن
                                اصلا این پشت دربش که یه سریاله اون تو سایت نمی خونه 7 رقم باید 10 رقم باشه
                                خوب هم میشه تشخیص داد شما قبل از این که بخری ریجستر کن...در مورد سریال نامبر های کرک شده هم خود سایت برات ایمیل میفرسته که کرک شدس..(البته بعد چند روز)

نظر

صبر کنید ..
                                X