اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه از اورجینال بودن مودم قبل از خرید مطمئن بشم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه از اورجینال بودن مودم قبل از خرید مطمئن بشم؟

سلام خدمت دوستان عزیز

من قصد خرید یه مودم لینکسیس مدل 120n دارم ولی* از یک مغازه* دار که پرسیدم گفت به تازگی کپیه این برند را چین می*زنه و اصلا هم از کیفیت خوبی برخوردار نیست

حالا سوال من اینه که از کجا هنگام خرید به این موضوع پی* ببرم؟ یا اینکه از کجا بخرم که مطمئن باشه؟

از سایت چاره سفارش بدم بیارن مطمئنه؟!

ممنون

خوب در اصل مال آمریکاست، از کجا اصلشا پیدا کنم؟!

نظر

اگر گارانتی شرکت "ساخت سیستم" باشه اصله .
      درسته همش چینی ولی مثل خود آیفونه که قطعات آمریکایی ولی تو چین بسته میشه

نظر

راستی اگه میتونی 160nN یا 320N بگیر چون برد 120 کمه

نظر

نوشته اصلی توسط kkiiaa نمایش پست ها
          راستی اگه میتونی 160nn یا 320n بگیر چون برد 120 کمه
          ممنون عزیز
          بردش زیاد نمی خوام باشه، اگه طبقه ۲ بذارم و طبقه بالا و پایین را پوشش بده کافیه. در این حد هست؟

نظر

کسی نمی دونه چقدر می تونم به چاره اطمینان کنم؟ چون تهران نیستم و می خوام پستی درخواست بدم

نظر

دوست عزیز این حرفهارو فقط مغازه دارها برای اینکه بخوان خودشون رو روراست نشون بدن و بگن فقط جنسای خودشون اصله میگن
              مطمئن باش هیچ کمپانی نمی تونه جعبه و حتی طراحی مودم اصلی رو مثل خودش در بیاره اگه هم Fake داشته باشه تابلو تابلوه

نظر

حواست به سازگاری مودمت با شرکتت هم باشه لینکسیس با شاتل مشکل داره ها قطعی داره

نظر

من خودم 120 دارم فقط یه طبقه رو جواب میده طبقه بالا یا پایین جواب نمیده
                  مودمه خوبیه ولی برد مدل 120 کمه اگه برای طبقه بالا یا پایین میخوای 320 بگیر من حتی رو 160 هم شک دارم . اگه کسی داره راهنمایی کنه برای 2 طبقه جواب میده یا نه

نظر

نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
                    حواست به سازگاری مودمت با شرکتت هم باشه لینکسیس با شاتل مشکل داره ها قطعی داره
                    من ۵۱۲ شاتل دارم و اصلا راضی نیستم چون سرعتم به زور ۶۰تا می شه و می خوام انصراف بدم
                    با شاتل هم تماس داشتم گفتند گانفیگ را باید خودت دستی وارد کنی اگه لینکسیس بگیری...
                    حالا باید دنبال یه شرکت خوبم بگردم!!

نظر

چرا انقدر خوده شو اذیت میکنی* یه وایمکس بگیر

مودم بوفالو هم خوبه من دارم راضیم اصل چین هم هست:d
                      ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 05-05-2011, 03:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X