اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

توربو سیم یا گوی سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• توربو سیم یا گوی سیم

سلام می خوام بدونم توربو سیم بهتره یا گوری سیم؟
    کدوم ارزونتره؟از کجا می تونم با اطمینان تهیه کنم؟حدود قیمت چنده؟و اینکه می صرفه بخرم یا وایسم آنلاک بیاد؟؟؟؟

توربو سیم و gevey نداریم. شما منظورتون شاید gevey و rebel هست!

gevey اصل و قلابی داره. اگه اصلشو بتونی گیر بیاری خوبه.

rebel هم هنوز در بازار نیومده. حداقل من ندیدم. شاید خیلی بگردی بتونی تک و توک پیدا کنید.

gevey کپی برابر اصلش میگن چیپش یکم فرق داره زود داغ میکنه و ممکنه سریع بسوزه ولی اصلشو از چند نفر شنیدم که دارند استفاده میکنند و حتی روی os 4.3.2 جواب داده.

حدود قیمتش هم 70-80 هست و تقلبیش رو قیمتشو نمیدونم.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

با سلام
      دوستان می خواستم یه اطلاعاتی راجع به این گیوی سیم ها بگیرم .
      آیا دوستانی که خریدند راضی هستند ؟
      چه مشکلاتی دارد ؟
      برای آپدیت باید یعنی یکی دیگه بخریم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

من گیوی گرفتم 2-3 هفته پیش راضیم یعنی انتن دهیم از قبل هم بهتر شده! من مدام invalid sim و no service و غیره ذالک میگرفتم اما از وقتی گیوی گرفتم بهتر شده اما بساط داره وقتی ریستارت کنین یا خاموش کنین انتن نمیاد ، باید خاموش کنین و 112 بگیرین و Airplan mode این چیزا که 2 دقیقه ای در کمترین حالت وقت میبره بعضی موقع هام بگیر نگیر داره که باید سیم رو در بیاری خاموش کنی دوباره وارد کنی اما وقتی آنتن رو گرفت دیگه گرفته ول کن نیست!
        من 65 تومن خریدم از یه برادر ارزشی تو PT
        مدل Pro هم تو سایتش امده که اونم باید قاعدتا همین قیمتا باشه که مراحلش سریعتره مثل اینکه (مطمئن نیستم)
        اما اگه زیاد خاموش روشن میکنین بهتره سروقت این مدل نرین

نظر

اصلیاش نمیسوزه؟چقدر احتمال داره از کار بیافته؟

نظر

از دوستان اكه كسي جايي ميشناسه كه معتبر باشه و اصل داشته باشن تلفن يا آدرس را برام بيغام خصوصي كنيد .
            قيمت مناسب و اصل بودنش .
            اكه آبديت كنيم بايد يكي ديكه بخريم ؟ يا كار ميكنه باز ؟

نظر

فعلا برای اپدیت تا 4.3.2 رو ساپورت میکنه و نیازی به حرید مجدد برای اپدیت نیست دوسته عزیز مگر ورژن جدید بیاد که اونم باید تست کرد

نظر

اگر آپ کنی و بیس عوض شه از کار میافته،باید با کاستوم ریستور کنی.شماره یکی که میفروشه و مطمعن هست رو برات پخ میکنم.

نظر

سلام دوستان.من ایفون 4 لاک ورژن 4.1 داشتم تا اینکه بالاخره تا دیروز این طلسم شکست و با این gevey sim انلاک شد.واقعا چیز جالب و خوبی و انتن دهیشم خیلی بهتر از حالت معمولی.

نظر

سلام
                    تا جایی که من اطلاع دارم Gevey با کاستوم کار نمیکنه اصلاً و باید حتماً اصلی باشه فریمور و در هنگام تغییر بیس باند فکر کاستوم نباشید

نظر

کاستوم هم مثل فریمور اصلیه فقط بیس باند تغییر نمیکنه.

نظر

اقض قوانین بازارچه

نوشته اصلی توسط nima70
                        فروش تعداد محدودی گیوی سیم اورجینال با قیمت مناسب از کسانی که مایل به خرید هستند درخواست می شود یا پ.خ بدهند یا با ایمیل ni_al339@yahoo.com مکاتبه نمایند
                        دوسته عزیز برای فروش محصول خو باید تو بازارچه تایپیک بزنی و به تایید مدیران برسه

برای جلوگیری از بن شدنتون پستتون رو ادیت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                          کاستوم هم مثل فریمور اصلیه فقط بیس باند تغییر نمیکنه.
                          دوست عزیز این رو ببینید :

If your iPhone 4 has custom firmware, the GEVEY Sim adapter will not work. You must restore your iPhone 4 to the original iPhone 4 Firmware.

FAQ

نظر

من تعدادی Spirit Sim که بعد از gevey ارائه شده رو تست کردم و واقعا کارکردش بهتر از Gevey بوده
                            رو اکثر گوشی ها بدون عملیات خاصی آنتن میاد ..
                            ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 29-04-2011, 03:49 PM

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                              من تعدادی spirit sim که بعد از gevey ارائه شده رو تست کردم و واقعا کارکردش بهتر از gevey بوده
                              رو اکثر گوشی ها بدون عملیات خاصی آنتن میاد ..
                              امید جان میشه بگی از کجا میشه تهییه کرد که قابل تایید باشه فروشگاه انجمن میاره ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X