اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره واقعا حیاتی برای آیپد1یا2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره واقعا حیاتی برای آیپد1یا2

من سر دو راهی موندم آیپد1 بگیرم چون برای عید میخوام
    یا 2-3 ماه وایسم قیمتای آیپد2 متعادل بشه (طرفای کیش هم میریم اونجا تا آخر عید نمیاد آپد2؟)
    شما میگین چی کار کنم چون واقعا نمیتون صبر کنم ولی اگه آیپد2 واقعا اذزش صبر داره یه کاریش میکنم

آخه شما تفاوت ببین :
    گرافیک 9 برابر ایپد 1 شده سرعت فوق العاده زیاد و همچنین 8.8 میلیمتر نسبت به ایپد 1 که 13.7میلیمتر هست شده !
    و تفاوت های زیاد !!! Hdmi با ساپورت 1080 دو دوربین برای مکالمه ! کدوم یکی رو میتونی تو ایپد 1 پیدا کنی؟؟
    حالا به نظرت صبر کردن عاقلانه تر نیست؟؟؟
    ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 20-03-2011, 11:14 AM

نظر

100% منتظر بمون.شک نکن!
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اصلا ایپد نخر....

نظر

به نظر من آیپد 1 رو بگیر چون منم مثل تو موندم و به این نتیجه رسیدم که ایپد 1 رو بگیرم / در ضمن کابل hdmi برای ایپد 1 فکر کنم وجود داره و میتونی از فروشگاه اپل هم بگیری

نظر

نوشته اصلی توسط itdt نمایش پست ها
            به نظر من آیپد 1 رو بگیر چون منم مثل تو موندم و به این نتیجه رسیدم که ایپد 1 رو بگیرم / در ضمن کابل hdmi برای ایپد 1 فکر کنم وجود داره و میتونی از فروشگاه اپل هم بگیری
            وجود داره ولی کیفیت 1080 رو ساپورت نمیکنه دوست من !

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
              اصلا ایپد نخر....
              عزیز دلم...

یه چند روزیه خیلی گیر دادی به اپل ، قضیه چیه؟؟؟

البته ناگفته نمونه که یهجا تعریف هم کردی

نظر

به نظرم ارزش رو داره....خوب ببین این تفاوت ها آیا بکارت میاد یا نه!!!! اگه نمی یاد ( که بعید می دونم !) بخر...ولی فکر کنم بیارزه صبر کنی..!!من خودم همون موقع که فقط اخبار امکانات جدید آیپد 2اومد بیرون صبر کردم تا الان...چون همه چیش بخصوص دوربینش خیلی به درد کارم می خوره...هرچند تحملم داره تموم میشه...!!!!

نظر

به کوری چشم کسایی که نمیتونن و ندارن تا از تکنولوژی اپل استفاده کنن:d حتما ایپد دو بگیر و دو ماه هم نه
                  دو هفته صبر کن با قیمت خوب میتونی بخری
                  نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                  مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                  --------------------------------------------------------
                  فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                  طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

حتما آيپد 2 بخر.
                    ارزشش رو داره.

نظر

نوشته اصلی توسط vala-pardazesh نمایش پست ها
                      به کوری چشم کسایی که نمیتونن و ندارن تا از تکنولوژی اپل استفاده کنن:d حتما ایپد دو بگیر و دو ماه هم نه
                      دو هفته صبر کن با قیمت خوب میتونی بخری
                      دوست عزيز اين حرف شما به نظرم حرف قشنگي نيست،ممكنه خيلي ها ازنظر مالي نداشته باشن تا محصولات اپل رو تهيه كنن.

نظر

شک نکن ارزشش رو داره. 2-3 ماه صبر کن تا قیمت عادی بشه؛ گرچه با اومدن اپل استور تو دوبی خیلی از این زمان کمتر خواهد بود...

نظر

نا گفته نماند كه همين آيپد 1 همه تبلت ها رو لوله كرده ! من ازينكه آيپد 1 دارم بسيار راضي ام. چون دوربين به كارم زياد نمياد . سرعت و ... هم آيپد 1جوابمو ميده . ولي شما كه تا الان نخريديد بد نيست منتظر بمونيد و يكم پول بيشتر از آيپد 1 بديد و ازون لذت بيشتري ببريد.
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                            دوست عزيز اين حرف شما به نظرم حرف قشنگي نيست،ممكنه خيلي ها ازنظر مالي نداشته باشن تا محصولات اپل رو تهيه كنن.
                            مت منظورم یک نفر خاص بود که خودش میدونه!!! ( طرف تبلت هایی رو میگیره که خیلی داغون هستن)
                            باز هم عذرخواهم
                            شده ایپد 16 wifi دست دوم بخر ولی سمت تبلت های غازدرویدی نری که پولتو ریختی دور(قابل توجه بعضی هاااا)
                            نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                            --------------------------------------------------------
                            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

به نظر من آیپد 2 بخر چون واقعا ارزشش رو داره حتی اگه 200 هم از آیپد یک بیشتربدی

نظر

صبر کنید ..
                              X