اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون 5s دست دوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون 5s دست دوم

سلام دوستان خسته نباشید
    بنده میخوام یک گوشی iphone 5s 64 Gold از فروشنده ای بخرم که طبق ادعاش گوشی دو سه ساله خریداری شده ولی آکبند میباشد ولی وقتی که تستش کردم باتریش زود خالی می شد و بعد از نصب برنامه Battery Life متوجه شدم آمار سیکلش 627 می باشد حالا سوال من اینه که آیا گوشی دو سه سال خاموش بوده سیکل مصرف میکنه و اگه مصرف بکنه به این تعداد استفاده میکند؟
    یک سوال دیگه اینکه فروشنده گفته باتریش رو عوض میکنم و اورجینال میندازم روش به نظر شما ارزش یک میلیون و صد هزارتومان دارد؟
    با تشکر

از استادان و بزرگواران کسی نیست جواب مارو بده

نظر

نوشته اصلی توسط sirvan
      سلام دوستان خسته نباشید
      بنده میخوام یک گوشی iphone 5s 64 Gold از فروشنده ای بخرم که طبق ادعاش گوشی دو سه ساله خریداری شده ولی آکبند میباشد ولی وقتی که تستش کردم باتریش زود خالی می شد و بعد از نصب برنامه Battery Life متوجه شدم آمار سیکلش 627 می باشد حالا سوال من اینه که آیا گوشی دو سه سال خاموش بوده سیکل مصرف میکنه و اگه مصرف بکنه به این تعداد استفاده میکند؟
      یک سوال دیگه اینکه فروشنده گفته باتریش رو عوض میکنم و اورجینال میندازم روش به نظر شما ارزش یک میلیون و صد هزارتومان دارد؟
      با تشکر
      سلام
      گوشی خاموش و آکبند که نباید 627 سیکل داشته باشه...!!!!
      اگه منظورش از آکبندی اینه که اصلا تا حالا روشن نشده میتونید از طریق شماره سریال تو سایت اپل ، تاریخ اولین اکتیو شدن رو مشخص کنید و اگر حرف ایشون درست باشه نباید تا الان اکتیو شده باشه (البته بعید میدونم که حقیقت داشته باشه ).
      درباره تعویض باطری و قیمت گوشی هم نظری ندارم.
      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 25-01-2017, 11:13 PM

نظر

اگه میگه خاموش بوده پ نباید انقد سیکلش بالا باشه ....باتریشو بخاد عوض کنه گوشی باید باز شه و گوشی ای که باز شه ارزشش نصف میشه ینی اگ همینو با عوض شدن باتری میخاد براتون 1100 حساب کنه که تازه بازم به سلامت و اصل بودن باتری نمیشه اعتماد کرد احتمالا از این باتری بنجلای چینی و ... فیک میندازه قیمتش بالاس شما میخای انقد پول بدی میتونی خیلی سالم ترشو بخری

نظر

صبر کنید ..
        X