اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید iphone 6s 32

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید iphone 6s 32

سلام
    اگه پشت جعبه کد iccid باشه و سیم کارت داخلش نباشه،همچین چیزی امکان داره؟
    iccid هم داشته باشه باید درسایت اپل(با وارد کردن سریال نامبر) بنویسه که اکتیو نشده؟و برای انلاک بودنش اگه موقع خریدنی و بعد از اکتیو شدن و شناختن سیم کارت از تنظیمات ریست کلی کنم و بعد از بالا اومدن دوباره سیم کارت رو بشناسه ،برای مطمئن شدن از آنلاک بودنش کافیه؟
    با تشکر

گوشی که iccid داره داخلش حتما سیم کارت اپراتور باید باشه - حالا قبل از شما از جایی که خریدی سیم کارتشو از روش برداشته

بله ربطی نداره باید داخله سایت ( اکتیو کنید ) نوشته شده باید باشه اکتیو کنید

شما با از اکتیو یکبار ریستور کنید گوشی را خیالتون راحت بشه ( گاهی ممکنه بعد از ریستور جز بلک لیست بره )

نظر

نوشته اصلی توسط sidighian
      سلام
      اگه پشت جعبه کد iccid باشه و سیم کارت داخلش نباشه،همچین چیزی امکان داره؟
      iccid هم داشته باشه باید درسایت اپل(با وارد کردن سریال نامبر) بنویسه که اکتیو نشده؟و برای انلاک بودنش اگه موقع خریدنی و بعد از اکتیو شدن و شناختن سیم کارت از تنظیمات ریست کلی کنم و بعد از بالا اومدن دوباره سیم کارت رو بشناسه ،برای مطمئن شدن از آنلاک بودنش کافیه؟
      با تشکر
      بله امکان داره
      یه سری از گوشیها به عنوان sim free فروخته میشن که انلاک فکتوری هستن اما iccid دارند اما سیمکارتی داخلشون وجود نداره

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        گوشی که iccid داره داخلش حتما سیم کارت اپراتور باید باشه - حالا قبل از شما از جایی که خریدی سیم کارتشو از روش برداشته

بله ربطی نداره باید داخله سایت ( اکتیو کنید ) نوشته شده باید باشه اکتیو کنید

شما با از اکتیو یکبار ریستور کنید گوشی را خیالتون راحت بشه ( گاهی ممکنه بعد از ریستور جز بلک لیست بره )
        ممنون.اگه آنلاک باشه ، چرا میره جز بلک لیست؟واگه بره چه اتفاقی می افته؟

نظر

وقتی اپل آیدی از روی ایکلود برداشته میشه و اقدام به ریستور میشه att و tmobile اعتراض کرده بوده که با پرداخت جریمه به اپل از بلک لیست خارج میشدن ( چند وقت قبل یه پارت بزرگ وارد کشور شد خیلی ها دچار مشکل شدن ) اکثر موبایل فروشی هم پارت قبلی براشون درسر ساز شده

چند مورد هم بچه ها داخله همین سایت با مشکل مواجه شدن

وقتی ریستور کردی انتن امد دیگه نگران نباش

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
            وقتی اپل آیدی از روی ایکلود برداشته میشه و اقدام به ریستور میشه att و tmobile اعتراض کرده بوده که با پرداخت جریمه به اپل از بلک لیست خارج میشدن ( چند وقت قبل یه پارت بزرگ وارد کشور شد خیلی ها دچار مشکل شدن ) اکثر موبایل فروشی هم پارت قبلی براشون درسر ساز شده

چند مورد هم بچه ها داخله همین سایت با مشکل مواجه شدن

وقتی ریستور کردی انتن امد دیگه نگران نباش
            فقط یه سوال دیگه اگهreset all content and settings بزنم کافیه یا حتما باید به آخرین ورژن ریستور کنم با آیتونز؟(قبل از ریست اپل آیدی تو آیلکود و آیتونز رو وارد کنم بعد ریست کنم؟)
            و اینکه در مورد طرح رجیستری امکان داره بعدا بخاطر رجیسنری آنتنش بره؟ممنون
            ویرایش توسط sidighian : https://i-phone.ir/forums/member/200560-sidighian در ساعت 24-11-2016, 09:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sidighian نمایش پست ها
              فقط یه سوال دیگه اگهreset all content and settings بزنم کافیه یا حتما باید به آخرین ورژن ریستور کنم با آیتونز؟(قبل از ریست اپل آیدی تو آیلکود و آیتونز رو وارد کنم بعد ریست کنم؟)
              و اینکه در مورد طرح رجیستری امکان داره بعدا بخاطر رجیسنری آنتنش بره؟ممنون
              بله ریست all کنید / ربطی به نسخه ای او اس نداره باید انتن بده
              طرح رجستری شر و ور بود ...

نظر

صبر کنید ..
              X