اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره و راهنمایی برای خرید آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره و راهنمایی برای خرید آیپد

سلام دوستان
    من تازه عضو سایت شدم و قصد خرید آیپد دارم قبلش بگم تا الان تبلت نداشتم و اطلاعات دقیقی ندارم ولی از ایپد خوشم اومده و قصد خریدشو دارم ولی نه اطلاعاتی در این زمینه دارم و نه سررشته ای...
    بودجه من 800000 تومن هست و آیپد 10 اینچی مدنظرم هست وای فای و سیم کارت خور باشه من با مدل های آیپد آشنایی ندارم فک کنم نتونم با رتینا بخرم؟یا آیپد ایر؟
    به نظرتون چه مدلی بخرم حتی اگر دست دوم هم باشه به نظرتون چه مدلی با چه مشخصاتی بخرم؟اگرم یه توضیح کوتاه درمورد تمامی مدل هاش بدید ممنون میشم
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم در کل فرض کنید خودتوندارید آیپد میخرید و کمکم کنید ممنون

کسی کمکی نمیکنه؟به کوچکترنی تجربه ما هم نیازمنیدم

نظر

کسی کمکی نمیکنه؟به کوچکترنی تجربه ما هم نیازمنیدم

نظر

یعنی یه کاربر هم پیدا نمیشه مشاوره بده؟

نظر

چون با این بودجه شما چیز خوبی گیرت نمیاد

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط shademan
            سلام دوستان
            من تازه عضو سایت شدم و قصد خرید آیپد دارم قبلش بگم تا الان تبلت نداشتم و اطلاعات دقیقی ندارم ولی از ایپد خوشم اومده و قصد خریدشو دارم ولی نه اطلاعاتی در این زمینه دارم و نه سررشته ای...
            بودجه من 800000 تومن هست و آیپد 10 اینچی مدنظرم هست وای فای و سیم کارت خور باشه من با مدل های آیپد آشنایی ندارم فک کنم نتونم با رتینا بخرم؟یا آیپد ایر؟
            به نظرتون چه مدلی بخرم حتی اگر دست دوم هم باشه به نظرتون چه مدلی با چه مشخصاتی بخرم؟اگرم یه توضیح کوتاه درمورد تمامی مدل هاش بدید ممنون میشم
            ببخشید زیاد سوال پرسیدم در کل فرض کنید خودتوندارید آیپد میخرید و کمکم کنید ممنون
            سلام
            با این بودجه یا کمی بالاتر میتونید یک آیپد ایر کارکرده خریداری کنید.
            اگر از یک آشنا که قصد فروش آیپد ایر داشته باشه ، خریدتون رو انجام بدید بهتره و یا حتی الامکان با یک شخص با تجربه برای خرید آیپد دست دوم اقدام کنید.
            تو انجمن خودمون هم شاید دوستان برای فروش داشته باشند. در قسمت بازارچه جستجو کنید.

نظر

صبر کنید ..
            X