اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک پرو یا دست نگه داشتن ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک پرو یا دست نگه داشتن ؟

درود
    من میخوام یه مک بوک پرو بخرم ولی نمیدونم اپل کی میخواد مک بوک پرو های جدیدش رو معرفی کنه
    کسی از دوستان خبر داره که مک بوک مثل ایفون که شهریور معرفی میشه کی معرفی و عرضه میشه ؟
    اگه تو سه ماه تابستون معرفی میکنه که دست نگه دازم

مک بوک های جدید با توجه به این که تازه مدل های ۱۲ اینچی رو به روز کردن٬ فکر نمیکنم تا آذر ماه معرفی بشن. نمیدونم قصد انجام چه کارهایی رو با مک بوک دارین. اگه لطف کنید و بگید٬ بهتر میشه راهنمایی کرد که خریداری کنید یا دست نگه دارید

چون یه سری از کارها٬ با مک بوک های فعلی قابل انجام هست و نیازی به هزینه بیشتر نیست. ولی بعضی کارهای دیگه٬ ارزش صبر کردن رو داره

نظر

مک بوک های جدید با توجه به این که تازه مدل های ۱۲ اینچی رو به روز کردن٬ فکر نمیکنم تا آذر ماه معرفی بشن. نمیدونم قصد انجام چه کارهایی رو با مک بوک دارین. اگه لطف کنید و بگید٬ بهتر میشه راهنمایی کرد که خریداری کنید یا دست نگه دارید

چون یه سری از کارها٬ با مک بوک های فعلی قابل انجام هست و نیازی به هزینه بیشتر نیست. ولی بعضی کارهای دیگه٬ ارزش صبر کردن رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط Sir Galahad نمایش پست ها
        درود
        من میخوام یه مک بوک پرو بخرم ولی نمیدونم اپل کی میخواد مک بوک پرو های جدیدش رو معرفی کنه
        کسی از دوستان خبر داره که مک بوک مثل ایفون که شهریور معرفی میشه کی معرفی و عرضه میشه ؟
        اگه تو سه ماه تابستون معرفی میکنه که دست نگه دازم
        دوست عزيز منم مثل شما قصد خريد MacBook Pro رو دارم. قطعا دست نگه داريد چون سري جديد ماه ژوئن معرفي مي شه و طبق پيش بيني ها قراره تغييرات زيادي كنه.

به لينك زير مراجعه كنيد يا واژه ي MacBook Pro 2016 رو جستجو كنيد.

http://www.techradar.com/news/mobile...rumors-1318467

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          دوست عزيز منم مثل شما قصد خريد MacBook Pro رو دارم. قطعا دست نگه داريد چون سري جديد ماه ژوئن معرفي مي شه و طبق پيش بيني ها قراره تغييرات زيادي كنه.

به لينك زير مراجعه كنيد يا واژه ي MacBook Pro 2016 رو جستجو كنيد.

MacBook Pro 2016 release date, news and rumors | TechRadar
          به نظرتون کی وارد بازار میشه ؟ میفته بعد از تابستون ؟

راستش کار که همون بیشتر فتوشاپ و وب گردی و بازی فعلا ولی وقتی برم دانشگاه احتمالا کارای سنگین بخوام بکنم برا همین میخوام جدید ترین مدل پرو رو بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط Sir Galahad نمایش پست ها
            به نظرتون کی وارد بازار میشه ؟ میفته بعد از تابستون ؟
            بله اوايل پاييز مي تونيد خريداري كنيد.
            به نظر من ارزش صبر كردن رو هم داره. اما به هر حال هر كس با توجه به شرايط خودش بايد تصميم بگيره.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              بله اوايل پاييز مي تونيد خريداري كنيد.
              به نظر من ارزش صبر كردن رو هم داره. اما به هر حال هر كس با توجه به شرايط خودش بايد تصميم بگيره.
              درسته صبر میکنم بعد از معرفی اگه ببنیم واقعا پیشرفت قابل توجهی داره که حتما داره صبر میکنم

نظر

برا
                طراحي وب و برنامه نويسي اندرويد و اپ ها مربوط به مهندسي مكانيك(اتوكد و ...)مك بوك پرو خوبه دوستان؟ قبلا قصد خريد داشتم اما منتظر موندم نخريدم اما تابستون امسال ميخوام بخرم،مدلاي جديد كي ميان ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بنظر من بجز حذف قسمت موس و اضافه کردن رنگ ها و کمی هم کم کردن قطر تغییر دیگه ای نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                    بنظر من بجز حذف قسمت موس و اضافه کردن رنگ ها و کمی هم کم کردن قطر تغییر دیگه ای نداره
                    استفاده از جديدترين نسل پردازنده هاي اينتل، (Skylake) تقريبا حتمي است.

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      برا
                      طراحي وب و برنامه نويسي اندرويد و اپ ها مربوط به مهندسي مكانيك(اتوكد و ...)مك بوك پرو خوبه دوستان؟ قبلا قصد خريد داشتم اما منتظر موندم نخريدم اما تابستون امسال ميخوام بخرم،مدلاي جديد كي ميان ؟

براي اين كارا به نظر شما core i7 نيازه؟

نظر

مثل اینکه touch id و یه نواره OLED میخوان بالای کیبورد قرار بدن

نظر

خیلی سیاست اشتباهی رو اپل در پیش گرفته، الان دقیقا یکسال و دو ماه میشه که مکبوک پرو های جدید رو معرفی نکرده،!!! و البته قرار بر این بود که با کنفرانس ژوئن معرفی بشه اما اخبار جدید حاکی از اینه که قصد داره تو سه ماه اخر ۲۰۱۶ عرضه کنه!!! من واقعا قصد داشتم مکبوک پرو ۲۰۱۳ خودمو بدم ۲۰۱۶ بخرم اما حالا دیگه نظرم عوض شده و Asus G501VW رو میخرم که خیلی ظاهر عالی و کیفیت بالایی داره، و البته که میلیون ها مشتری مثل من رو اپل از دست میده با این سیاستش

نظر

خیلی سیاست اشتباهی رو اپل در پیش گرفته، الان دقیقا یکسال و دو ماه میشه که مکبوک پرو های جدید رو معرفی نکرده،!!! و البته قرار بر این بود که با کنفرانس ژوئن معرفی بشه اما اخبار جدید حاکی از اینه که قصد داره تو سه ماه اخر ۲۰۱۶ عرضه کنه!!! من واقعا قصد داشتم مکبوک پرو ۲۰۱۳ خودمو بدم ۲۰۱۶ بخرم اما حالا دیگه نظرم عوض شده و Asus G501VW رو میخرم که خیلی ظاهر عالی و کیفیت بالایی داره، و البته که میلیون ها مشتری مثل من رو اپل از دست میده با این سیاستش

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                              بله منم مثل شما منتظر معرفي مكبوك پرو در اين كنفرانس اخير هستم. متاسفانه خبرهايي خوندم كه حامي از اينه كه احتمال داره مكبوك پرو هاي جديد در اين كنفرانس هم معرفي نشن.
                              البته هنوز هيچ چيز قطعي نيست. بايد صبر كنيم و ببينيم چي پيش مياد.

نظر

صبر کنید ..
                              X