اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بند های اصلی و اورجینال اپل واچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بند های اصلی و اورجینال اپل واچ

من دنبال جایی هستم ک بند های اورجینال اپل واچ رو داشته باشه ، پک اصلی رو میخوام ، کسی میشناسه معرفی کنه .

با قیمت مناسب البته ، یک جا بود دلار ۷۰۰۰ تومن حساب کرده بود

راستی این بند فیک های تو بازار رو کسی تست کرده ؟ ارزش خرید دارن ؟ (از چین میخرن ۱۰ دلار ، میفروشن ۱۰۰ تومن )
    ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 15-04-2016, 02:56 PM

مطمئنا هیچ کدام به کیفیت بند های اصل نیست . من خودم از آمریکا دادم برام پین بند فرستادن و خودم اینحا بند های چرم روش سوار کردم و استفاده میکنم. 2 تا هم بند چینی گرفتم که کیفیت معمولی دارن.
    قیمت آنها حدود 10 -15 دلار است .
    اگر میخواهید تعداد و رنگ های مختلف داشته باشید چینی کیفیت خوب رو پیشنهاد میکنم. اگر یکی فقط میخواهید بگیرید همون اصل تهیه کنید. فکر کنم حدود 330 تومن تو پایتخت میفروختن.

نظر

مطمئنا هیچ کدام به کیفیت بند های اصل نیست . من خودم از آمریکا دادم برام پین بند فرستادن و خودم اینحا بند های چرم روش سوار کردم و استفاده میکنم. 2 تا هم بند چینی گرفتم که کیفیت معمولی دارن.
      قیمت آنها حدود 10 -15 دلار است .
      اگر میخواهید تعداد و رنگ های مختلف داشته باشید چینی کیفیت خوب رو پیشنهاد میکنم. اگر یکی فقط میخواهید بگیرید همون اصل تهیه کنید. فکر کنم حدود 330 تومن تو پایتخت میفروختن.

نظر

صبر کنید ..
      X