اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرق 5s و 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرق 5s و 6

سلام دوستان
    با توجه به این که میدونیم 6 جدیدتر هست، و در بعضی موارد بهتر از 5s هست ، ولی با بودجه محدود به نظرتون خرید کدوم منطقی تر هست؟5s 32 یا 6 16
    و لطفا در نظر بگیرید که آیا با کیفیت خوب عکس های 6 ،، فردی که علاقه مند به عکاسی هست 6 ، 16 براش کافیه؟
    و اینکه لنز دوربین 6 کمی جلوتره مشکلی به وجود میاره یا نه؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط Hanii70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به این که میدونیم 6 جدیدتر هست، و در بعضی موارد بهتر از 5s هست ، ولی با بودجه محدود به نظرتون خرید کدوم منطقی تر هست؟5s 32 یا 6 16
    و لطفا در نظر بگیرید که آیا با کیفیت خوب عکس های 6 ،، فردی که علاقه مند به عکاسی هست 6 ، 16 براش کافیه؟
    و اینکه لنز دوربین 6 کمی جلوتره مشکلی به وجود میاره یا نه؟
    ممنون
    به هیچ وجه نسخه ۱۶ گیگی توصیه نمیشه
    و لنز دوربین آیفون ۶ هم مکشلی بوجود نمیاره حتی اگر از قاب استفاده نکنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من خودم 5 داشتم صبر کردم تا نسخه 6 بیاد بعد بگیرم چون به نظرم 5 اس اینقدر ارزش نداشت الان 6 خوب برای منیکه 5 داشتم فوق العاده است
      و به هیچ وجهی نسخه 16 رو پیشنهاد نمیکنم چون واقعاً برای ایفون کمه مخصوصا شما که میخواهید از گوشی برای عکس و فیلمبرداری استفاده کنید

نظر

ممنون دوستان عزیز.

نظر

برتری های 6 نسبت به 5s: صفحه نمایش بزرگتر و بسیار جذاب تر. بدنه ی بسیار مقاوم تر نسبت به خط و خش و ضربه. گرافیک روانتر و بهتر در بازی ها. بسیار خوش دست تر از 5s که مجموعا از دست گرفتن آن لذت بسیار بیشتری خواهید برد با Seamless Design و شیشه ی جلویی انحنا دار. Speakers های بسیار قوی تر (تقریبا 2برابر قویتر).

برتری های 5s نسبت به 6: مقرون به صرفه تر. دست گرفتن آسانتر با توجه به کوچک بودن گوشی و لیز نبودن آن (قسمت های کناری 6 لیز هست علیرغم خوش دستی). صفحه نمایش با دقت رنگ بیشتر (ادعای PhoneArena که گفته 6 در این مورد پسرفت کرده). افت قیمت کمتر در صورت خرید.

نظر

سوال دیگه ای هم داشتم یادم رفت بپرسم،، ممنون می شم اگه جواب بدین
            گفتید که 16 گیگ 6 رو توصیه نمیکنید،، می خواستم بدونم تقریبا برنامه هاش چقدر از ظرفیت 16 گیگ رو میگیره، منظورم بعضی اپ های عکاسی و شبکه های اجتماعی هست
            چون تبلت دارم و می تونم از برنامه های دیگه ای که در آیفون ندارم در اون استفاده کنم،،، کلا چقدر در اختیارموزیک گالری و عکس هام می تونم داشته باشم؟ با این شرایطی که گفتم آیا 6 ، 16 گیگی کافی هست یا همون 5s 32 بگیرم بهتره؟
            می خوام بهترین تصمیم رو بگیرم که بعدا پشیمون نشم.

نظر

فرق 5s و 6

اگه اهل برنامه زیاد نیستید چون عکاسی براتون مهمه به نظر من ۱۶گ ۶ بگیرید با چندتا برنامه عکاسی و ویرایش بهتره این اسکرین شات از بخشی از قسمت حجم برنامه ها شاید کمکتون کنه:

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط Ebrahim-hn : https://i-phone.ir/forums/member/72961-ebrahim-hn در ساعت 29-01-2015, 03:13 PM

نظر

با ۱۶ گیگابایت همش نگران حافظتون خواهید بود. اگر فیلم برداری کنید که دیگه وضع خیلی افتضاح میشه چون ۱۰ دقیقه فیلم بیشتر از ۱ گیگابایت از حافظه رو اشغال میکنه. اصلا خوب نیست ۱۶. اذیت میشید.

نظر

فرق 5s و 6

در ضمن تفاوت قیمت مدل ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی آیفون ۶ خیلی کم هست شما که می خواین ۶ بخرین خوب ۶۴ گیگا بایت بخرین که کاملا از بابت حافظه خیالتون راحت باشه.

ویرایش توسط niceboy_1373 : https://i-phone.ir/forums/member/72768-niceboy_1373 در ساعت 29-01-2015, 03:33 PM

نظر

5s خوش دست تر هست...من خودم 6 دارم ولی به گوشیه داداشم حصودیم میشه

نظر

Hani جان شما هم داستانتون مثل بنده هست. رفتم 5s سی و دو گیگ گرفتم هر چی برنامه فیلمسازی و عکسبرداری هست هم نصبه. خیلی خوبه ولی من از اسلوموشن بالاتر که 6 داره خوشم میاد. به نظرم یا 6 مدل 64 بگیرید یا 5اس 32 گیگ. اگه پول نسخه 64 گیگ آیفون 6 رو دارید در خریدش شک نکنید که فوق العادس.

نظر

ممنون از همه ی دوستان،،، و همچنین بابت screenshot ها واقعا لطف کردین.

نظر

5s خوش دسته ..کلا فرق این دوتا گوشی رو اندازه هاشونه

نظر

صبر کنید ..
                          X