اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خريد اسمارت فون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خريد اسمارت فون

سلام دوستان
    من قصد خريد ايفون ٦پلاس رو داشتم كلا از ايفون ٣جي به بعد فقط از ايفون استفاده كردم،ولي ديروز كمي با نوت ٤ و الجي جي ٣ كار كردم واقعا كيفيتشون عالي بود لگ نداشتن از همه مهم تر قيمتشون كمتر بود
    من الان ايفون ٥ دارم ولي واقعا فرق انچناني بين ٦ و ٥اس يا ٥ نميبينم(منظور از فرق امكانات نه سخت افزار)
    ٣.٤ پول كمي نيس كه به يه موبايل داد،مورد ديگه اي هم كه منو وسوسه كرده گارانتي ٢ ساله جي٣ يا در كل گارانتي هاي اندرويدي هاس كه اپل برا ايرانيا نداره.
    به نظر شما اندرويد اذيت ميكنه بعد يه مدت؟كلا سراغ گوشي هايي مثل موتو اكس نكسوس نوت٤ جي٣ برم يا ٦پلاس بخرم؟

Sent from my iPhone

من خودم تا حالا آندرويد نخريدم.ولي خيليا رو ديدم كه از آيفون رفتن سمت آندرويد و با كلي ضرر و پشيموني گوشي رو فروختن و دوباره سمت آيفون اومدن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من قصد خريد ايفون ٦پلاس رو داشتم كلا از ايفون ٣جي به بعد فقط از ايفون استفاده كردم،ولي ديروز كمي با نوت ٤ و الجي جي ٣ كار كردم واقعا كيفيتشون عالي بود لگ نداشتن از همه مهم تر قيمتشون كمتر بود
      من الان ايفون ٥ دارم ولي واقعا فرق انچناني بين ٦ و ٥اس يا ٥ نميبينم(منظور از فرق امكانات نه سخت افزار)
      ٣.٤ پول كمي نيس كه به يه موبايل داد،مورد ديگه اي هم كه منو وسوسه كرده گارانتي ٢ ساله جي٣ يا در كل گارانتي هاي اندرويدي هاس كه اپل برا ايرانيا نداره.
      به نظر شما اندرويد اذيت ميكنه بعد يه مدت؟كلا سراغ گوشي هايي مثل موتو اكس نكسوس نوت٤ جي٣ برم يا ٦پلاس بخرم؟

Sent from my iPhone
      من سال هاست از آیفون، آیپد ، مک بوک و اندروید (همیشه سامسونگ) استفاده می کنم. اگر از ظاهر و امکانات گوشی و ظاهر و خصوصیات خود اندروید خوشتون اومده هیچ مشکلی پیدا نمی کنید. خیالتون راحت.

نظر

گوشي هاي اندرويدي مثل اي او اس راحت با خود گوشي اپديت ميشن؟

Sent from my iPhone

نظر

بله دوست عزيز يه چيزيم بگم راجع به ديوايساي اندرويدي كه لگ زدن و طراحي ضعيف بيشتر جوسازيه و مربوط به سالاي گذشتس وگرنه هيچ كدوم از پرچمداراي با اندرويد ٤.٤ به بالا لگ ندارن و رابط كاربريم توي اندرويد 5 به تكامل رسيده و به عنوان تجربه شخصي الان nexus 4 من خيلي روون تر از آيپد ميني ٢ ام كار ميكنه متاسفانه

نظر

گوشي هاي اندرويدي مثل اي او اس راحت با خود گوشي اپديت ميشن؟

Sent from my iPhone
            نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
            بله دوست عزيز يه چيزيم بگم راجع به ديوايساي اندرويدي كه لگ زدن و طراحي ضعيف بيشتر جوسازيه و مربوط به سالاي گذشتس وگرنه هيچ كدوم از پرچمداراي با اندرويد ٤.٤ به بالا لگ ندارن و رابط كاربريم توي اندرويد 5 به تكامل رسيده و به عنوان تجربه شخصي الان nexus 4 من خيلي روون تر از آيپد ميني ٢ ام كار ميكنه متاسفانه
            بله دوستمون درست میگن.

نظر

اكثرا ميگن براشون اپديت نمياد يا ساپروتشون خوب نيست،واقعيت داره؟
              نوت ٤ ٤جي رو ساپورت نميكنه؟

Sent from my iPhone

نظر

Sent from my iPhone
                ۲مدل داره که یکیش فقط ۴جی ساپرت میکنه

نظر

Sent from my iPhone
                  ببینید مثلا کیت کت برای گالکسی اس۳ نیومد اما علت این بود که رم اس۳ کم بود! آپدیت ها میاد . حتی اگه اندروید جدیدی که میاد برای گوشی ای که زمان ۳ورژن قیلی اومده نیاد، ولی گهگاه یه آپدیتی برای رفع باگ یا افزایش امکانات براشون میاد. اس۵ زمان کیت کت اومده و اندروید جدید براش میاد آپدیتش! مشکلی نیست. از طرفی در آیفون هم که حدودا یکسال آپدیت ورژن ios بیشتر از اندروید بوده تا حالا، موقعیت جوریه که خودتون مجبور میشید برید آیفون جدید بخرید!!! مثلا ۸ واسه 4اس میاد اما اینقدر بد روی گوشی میشینه که یا بر میگردین۷ یا میرین آیفون۶ میخرین!
                  در مورد ساپورت ۴جی و امثال اینها ... چون ورژن های متفاوتی برای قاره های مختلف تولید میکنن، به اون کشورها نگاه میکنن. مثلا اس ۳ که سال۹۱ اومد LTE داشت اما مدل بدون LTE ایران آوردن چون LTE تو ایران نبود.
                  ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 21-12-2014, 02:50 PM

نظر

جهت اطلاع نت ۴ مدلی که داخل ایران هست و گارانتی داره دوربینش با مدلهای دیگه فرق داره
                    و ۴جی رو ساپورت نخواهد کرد
                    سیاست سامسونگ و تبعیض برای مشتریان

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نظرتون درباره موتو اكس يا نكسوس ٦ چيه؟

Sent from my iPhone

نظر

نظرتون درباره موتو اكس يا نكسوس ٦ چيه؟

Sent from my iPhone
                        nex6 رو ترجیح میدم

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                          nex6 رو ترجیح میدم
                          محيط اي او اس خيلي برام تكراري شده
                          به نظر شما كدوم اندرويدي بهترينه؟

Sent from my iPhone

نظر

محيط اي او اس خيلي برام تكراري شده
                            به نظر شما كدوم اندرويدي بهترينه؟

Sent from my iPhone
                            راستش من همیشه اندرویدی هام سامسونگ بودن و راضی بودم. الجی جی۳ هم باید خوب باشه. خیلی به سلیقه خودتون بستگی داره. از htc هم خیلی تعریف شنیدم. برای تنوع خوبه. فوقش دوباره گوشی بعدیتون رو ios میخرین دیگه. چیزی رو از دست نمیدین.

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              راستش من همیشه اندرویدی هام سامسونگ بودن و راضی بودم. الجی جی۳ هم باید خوب باشه. خیلی به سلیقه خودتون بستگی داره. از htc هم خیلی تعریف شنیدم. برای تنوع خوبه. فوقش دوباره گوشی بعدیتون رو ios میخرین دیگه. چیزی رو از دست نمیدین.
                              چنت ويديو نگا كردم سرعت ايفون بيشتر بود
                              خريد نوت٤ خيلي دردسر داره
                              از طرفي اكثرا با باتري جي٣ مشكل دارن
                              اصلا نميدونم چيكار كنم!

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                              X