اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید مجیک موس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید مجیک موس

سلام کارهای من ۸۰ درصد در مک هستند ترجمه مقاله و تایپ و ویرایش فایل متنی
    خوب برای رفع خستگی دست نیاز به موس احساس میشه
    بنظر شما مجیک موس با توجه به قیمتش می ارزه؟؟
    باطریش از چ نوعی هست؟ و هر چندوقت یکبار باید تعویض یا شازژ بشه؟؟؟
    و ایا این موس در پارلل و بوت کمپ جواب میده؟؟
    مرسی

دادا از باطری AA+ استفاده کنی مشکل تموم شدن باطری زیاد برات پیش نمیاد
    والا من کار کردن باهاش رو خیلی دوست دارم همین که یه پورت usb اشغال نمیشه خوبه بیشتر کارهایی که با پد میکنی با این هم میشه تو وب گردی این ها که خیلی خوب به کمکت میاد
    والا من ازش تو ویندوز که با بوت کمپ نصب کرده بودم استفاده کردم و جواب هم داد

نظر

چیز زیبا و شکیلی هست
      اولاش کار کردن باهاش زیاد راحت نیست ولی کم کم عادت میکنی
      ولی فکر نکنم زیاد به کارت بیاد وقتی تایپ میکنی و مکبوک داری و خودش تاچ پد عالی داره
      توی پارال که باز هم توی مک هستی یکجوره تقریبا
      در کا از زیبایی فوق العاده ای برخورداره ولی نسبت به سایر محصولات اپل اگه نگاه کنی اون کارآیی رو به نظر من نداره

نظر

تنها مشکلش وزن زیاده با توجه به باطری

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

از لحاظ مصرف باتری فوق العادس و باتری قلمی میخوره که حتی در استفاده های زیاد هم شارژ کمی مصرف میکنه من هر ۲ماه معمولا عوض میکنم...
          از لحاظ کارایی تکنولوژی بالایی داره ولی برای بعضی برنامه هایی که سرعت موس توشون مهمه مثل اتوکد به علت وزن بالا خستت میکنه...
          اما برای وب گردی کارهای گرافیکی ساده و کنترل مک از فاصله دور خوبه طراحیشم که بی نظیره

نظر

قبل خرید تست کن
            واقعا زیبا و با کیفیت
            من ۳ساله دارم استفاده میکنم ولی اصلا باهاش حال نمیکنم
            موس های ماکروسافت یا ریزر با قیمت مشابه خیلی بیشتر رو دست میخوابه

نظر

کاملا خوش دسته سه ساله که استفاده میکنم تسکرول در صفحه ها وافعا زیبا و روانه. من خودم دیگه با ماوس دیگه ای نمیتونم کار کنم

نظر

منم بیشتر کارم تایپه و البته کمی کار گرافیک هم می کنم.
                ۳ ساله دارم ازش استفاده می کنم و به نظرم کاملن خوش دست و راحته. با حدود ۴-۵ ساعت استفاده در روز هر دو ماه یک بار باید باتریش عوض بشه...
                یه مدت که پارالل داشتم خوب روش جواب میداد اما خوب مثل خود مک نیست!

اما جدیدن برای راحتی زمان تایپ یه کیبورد اکسترنال اپل و یه ترکپد اکسترنال گرفتم.
                این ترکیب جدید خیلی کاربردی تر شده و عملن موس رو کنار گذاشتم. چون بعضی کارار رو با موس نمی تونی انجام بدی مثل زوم یا اوردن لانچپد و...
                واسه همین من بین موس و ترکپد، ترکپد رو توصیه می کنم

نظر

صبر کنید ..
                X