اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید i-phone 4S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید i-phone 4S

سلام به دوستان و اساتید

قصد خرید i-phone 4S رو دارم اما چند سوال داشتم که اگه محبت کنید جواب بدید یا لینک مطلب رو بهم بگید ممنون میشم چون سرچ کردم اما چیزی در بارش پیدا نکردم

1- فرق 4 و 4S رو از کجا میشه تشخیص داد (غیر از نوشته روی جعبه - منظورم نرم افزاری و ...) چون میخوام مطمئن بشم که 4 رو بهم تحویل نمیدن!!

2- آنلاک فکتوری و یا پارت نامبر فلان.. یعنی چی؟ کدوم پارت نامبر معتبره؟ بعد گوشی آنلاک مشکلی جهت استفاده و ساپورت نرم افزاری نداره؟ (منظورم سیدیا و آپ استور و..)

باز هم پیشاپیش تشکر میکنم

نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید

قصد خرید i-phone 4S رو دارم اما چند سوال داشتم که اگه محبت کنید جواب بدید یا لینک مطلب رو بهم بگید ممنون میشم چون سرچ کردم اما چیزی در بارش پیدا نکردم

1- فرق 4 و 4S رو از کجا میشه تشخیص داد (غیر از نوشته روی جعبه - منظورم نرم افزاری و ...) چون میخوام مطمئن بشم که 4 رو بهم تحویل نمیدن!!

2- آنلاک فکتوری و یا پارت نامبر فلان.. یعنی چی؟ کدوم پارت نامبر معتبره؟ بعد گوشی آنلاک مشکلی جهت استفاده و ساپورت نرم افزاری نداره؟ (منظورم سیدیا و آپ استور و..)

باز هم پیشاپیش تشکر میکنم
    1-ایفون ۴ اگه از بغل بهش نگاه کنید میبینید که یه دونه خط زیرش داره(که برای انتن هست) اما برای ۴اس هم پایین هست هم بالا
    ۲-انلاک فکتوری یعنی اینکه گوشی لاک نیست و فقط گوشی های انلاک فکتوری تو ایران انتن میده
    گوشی های لاک قرار دادی هست و فقط میشه ازشون برای یه اپراتور استفاده کرد ولی انلاک فکتوری تو دنیا میشه ازش استفاده کرد با هر سیم کارتی
    پارت نامبر یعنی اینکه گوشی برای کدوم کشوره مثلا اگه ll/a باشه یعنی برای امریکا هست
    خیر هیچ مشکلی نداره
    اما به نظرم ۴اس الان دیگه برای خرید بدرد نمیخوره
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
    X