اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چه مكبوكي بخرم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چه مكبوكي بخرم؟

سلام
    بين اين همه مكبوكي كه هست با وجود تحقيق كردنم هنوز به نتيجه نرسيدم كه كدومو بخرم. اگه ميشه كمكم كنيد.

كار من بازي سازي و كار هاي گرافيكي و برنامه نويسي و دولوپبنگه. قيمتش مهم نيست ولي به درد اين كارا بخوره. واي فايش هم عالي باشه. هرچه هم جديدتر باشه بهتره.

ممنون ميشم كمكم كنيد.

به نظرتون MacBook Pro Retina MGX92 به كارم مياد؟

نظر

mgxc2

نظر

نوشته اصلی توسط dksolOne1 نمایش پست ها
        به نظرتون MacBook Pro Retina MGX92 به كارم مياد؟
        چراکه نه ، قدرتمندترین لپتاپ جهان هست ، کاستومایزش هم که دیگه محشره ، فقط دوتا بال میخواد تا پرواز کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط unlock-factory نمایش پست ها
          چراکه نه ، قدرتمندترین لپتاپ جهان هست ، کاستومایزش هم که دیگه محشره ، فقط دوتا بال میخواد تا پرواز کنه .
          به نظر شما بين mgx92 و mgxc2 كه دوستمون گفتن كدوم قدرت بيشتري داره و به كار من مياد؟

نظر

مشخصا mgxc2 جدیدتر و بالاتر هست .

نظر

نوشته اصلی توسط dksolOne1 نمایش پست ها
              به نظر شما بين mgx92 و mgxc2 كه دوستمون گفتن كدوم قدرت بيشتري داره و به كار من مياد؟
              خیلی فرقه بین این دو تا دوست عزیز!
              mgx92 سایز ۱۳ اینچی هستش با ۸ گیگ رم و کارت گرافک بصورت جدا نداره و cpu ش هم دو هسته‌ای هست.
              اما mgxc2 سایز ۱۵ اینچی هست با ۱۶ گیگ رم و کارت گرافیک 750 انویدیا و cpu ش هم i7 چهار هسته‌ای هست.

بنچمارک این دو تا تقریبا ۶۰٪ با هم اختلاف داره!
              Mac Benchmarks - Geekbench Browser

مشخصات دقیق mgx92:
              MacBook Pro "Core i5" 2.8 13" Mid-2014 Specs (Retina Mid-2014 13", MGX92LL/A, MacBookPro11,1, A1502, 2875) @ EveryMac.com

مشخصات دقیق mgxc2:
              MacBook Pro "Core i7" 2.5 15" Mid-2014 (DG) Specs (Retina Mid-2014 15", MGXC2LL/A, MacBookPro11,3, A1398, 2881) @ EveryMac.com
              ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 24-10-2014, 01:22 PM

نظر

صبر کنید ..
              X