اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قاب برای iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قاب برای iPhone 6

سلام.
    درباره‌ی انتخاب قاب مناسب برای گوشی iPhone 6 می‌خواستم بپرسم.

من کلاً با گذاشتن قاب برای گوشی میانه‌ای ندارم مخصوصاً برای آیفون که باید ظاهر زیبا و ظریفش حتماً حفظ بشه.

اما چون گوشی رو بعضی اوقات مجبورم داخل کیفم بگذارم، میخواستم یک قاب برای گوشی بگیرم.

به نظرتون این قاب مناسبه؟ من میخواهم یک قاب خیلی ظریف و در عین حال مناسب بگیرم که بشه راحت هر موقع خواستم ازش استفاده نکنم.
    Rock Ultra Thin TPU Slim Jacket for iPhone 6 - کاور شیشه ای بسیار باریک راک برای iPhone 6

ممنون
    ویرایش توسط ma_albert : https://i-phone.ir/forums/member/175172-ma_albert در ساعت 22-10-2014, 12:17 AM

سلام قاب گوشی من هم همینه خیلی خوبه و تقریبا میشه گفت زیبایی ظاهری گوشی رو حفظ کرده اما خب به نظر من اگه دلتون نمیخواد لنز دوربین گوشی که اینبار خارج از بدنه هست خش بیفته یه کیف بهتره.من خودم هم دنبال یه کیف گوشی هستم

نظر

من سری محصولات اوزاکی که فقط سه دهم میلیمتر ضخامت دارن رو پیشنهاد میکنم

نظر

همون کیس چرمی خود اپل بینظیره احساس خوبی بهت میده وقتی گوشیت دستته

نظر

منiface استفاده ميكنم

نظر

کیس چرمی خود اپل آنلاین میشه خرید؟ برای رنگ مشکی (پشت خاکستری)، چه رنگی از همه بهتره؟

من این Rock رو گرفتم. خوبه تقریباً میشه گفت ضخامت خیلی کمی داره و جنسش هم مقاومه. مشکل دوربین رو هم میتونه حل کنه.
            ویرایش توسط ma_albert : https://i-phone.ir/forums/member/175172-ma_albert در ساعت 25-10-2014, 02:13 PM

نظر

من برای ۶ طلایی چرمی قرمز خریدم
              خیلی خوبه ولی یک بدی چرم داره زود چرکی میشه
              ولی مشکلی بهترین رنگشه

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                من سری محصولات اوزاکی که فقط سه دهم میلیمتر ضخامت دارن رو پیشنهاد میکنم
                ميشه بگيد محصولات اوزاكي رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟ توي اينترنت فروشگاهي هست يا خير ؟ من دنبال يه كيس كريستالي يا همون شفاف مارك خوب ميگردم!
                دوستان كسي اگه اطلاع داره بگه ممنون!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اگه دنبال شفاف و انعطف پذیر هستی همون اسپیژن که لینکش رو دادم بخر نسبت به اوزاکی فوق العاده بهتره.
                  من واسه ۴ اس ام داشتم زیاد جال نیود ولی این اسپیژن خیلی شیک هست و گوشی رو بیریخت نمی کنه فقط یکم قیمتش بالا هست.

نظر

نوشته اصلی توسط Milad2015 نمایش پست ها
                    ميشه بگيد محصولات اوزاكي رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟ توي اينترنت فروشگاهي هست يا خير ؟ من دنبال يه كيس كريستالي يا همون شفاف مارك خوب ميگردم!
                    دوستان كسي اگه اطلاع داره بگه ممنون!
                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    برند Spigen و تهیه کنید. مدل های Capsule Case یا Cover Air Skin. فروشگاه های اینترنتی داخلی هم موجود دارند٬ کمی جستجو کنید.

نظر

من spigen رو پیشنهاد میکنم!

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                        برند Spigen و تهیه کنید. مدل های Capsule Case یا Cover Air Skin. فروشگاه های اینترنتی داخلی هم موجود دارند٬ کمی جستجو کنید.

یه سوال در مورد air skin داشتم و انم اینکه بعد از مدتی دراوردن قاب و دوباره استفاده حالت خودش رو از دست نمیده؟
                        یعنی باز گوشی توش محکم قرار میگیره؟
                        چون دوستم برای لیفون ۵ اش اوزاکی رو تهیه کرده بود که بعد از چند بار دراوردن گوشی توش به نوعی لق میزد و جای بازی داشت و کمی جا باز کرده بود
                        در حالی که قابای سیلیکونی اپل اینطور نیست
                        حالا در مورد این spigen سوال مشابه رو دارم
                        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                          یه سوال در مورد air skin داشتم و انم اینکه بعد از مدتی دراوردن قاب و دوباره استفاده حالت خودش رو از دست نمیده؟
                          یعنی باز گوشی توش محکم قرار میگیره؟
                          چون دوستم برای لیفون ۵ اش اوزاکی رو تهیه کرده بود که بعد از چند بار دراوردن گوشی توش به نوعی لق میزد و جای بازی داشت و کمی جا باز کرده بود
                          در حالی که قابای سیلیکونی اپل اینطور نیست
                          حالا در مورد این spigen سوال مشابه رو دارم
                          ممنون
                          کیفیت بسیار خوبی دارد و با اوزاکی قابل مقایسه نیست. با توجه به جنس این نوع کاور ها مشکلی از این نظر ایجاد نخواهد شد٬ ولی چنین مراعات کردن در نگهداری٬ طول عمر کاور و افزایش خواهد داد.

نظر

من Cover Air Skin خریدم ۲-۳ بار دراوردم ولی خیلی خوب fit هست بر خلاف ozaki که رو ایفون ۴ اس من شل اینا شده بود بعد از مدت کوتاهی.

نظر

آقا من هدفم از کاور خریدن فقط اینه که پشتش که دوربین بیرون زده س هم سطح بشه و وقتی رو میز میذارم پشتش صاف باشه و لق نزنه
                              این کیس رو دیدم از spigen خیلی خوشم اومد و مدلی که دورش مشکی هست رو میخوام چون گوشیم خاکستری هست اینجوری قشنگ میشه
                              منتها به نظرم دیجی کالا رنگی که دورش مشکی باشه رو نداره. فروشگاه اینترنتی دیگه ای میشناسین داشته باشه یا جایی تو مشهد اینو بفروشه؟؟
                              http://www.digikala.com/Product/DKP-...-آیفون-6-

نظر

صبر کنید ..
                              X