اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید آیفون 6 پلاس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید آیفون 6 پلاس

سلام دوستان
    ببخشید من از شما سروران و استادان عزیز یه سوالی داشتم و خواهش میکنم که من را راهنمایی کنید...من میخواهم از شرکت کرسی رایانه یک ایفون 6 پلاس بخرم به صورت اقساطی سوال من این است که این شرکت از همه لحاظ مورد اطمینان هست؟؟؟یکی از دوستان گفتند که این شرکت موبایل های خراب و...را به مردم میدهند این حرف درست هست یانه؟؟؟ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.

نوشته اصلی توسط molad mosavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من از شما سروران و استادان عزیز یه سوالی داشتم و خواهش میکنم که من را راهنمایی کنید...من میخواهم از شرکت کرسی رایانه یک ایفون 6 پلاس بخرم به صورت اقساطی سوال من این است که این شرکت از همه لحاظ مورد اطمینان هست؟؟؟یکی از دوستان گفتند که این شرکت موبایل های خراب و...را به مردم میدهند این حرف درست هست یانه؟؟؟ممنون میشم اگر راهنمایی ام کنید.
    لطف کنید از این به بعد جای درست پست بزنید!
    انتقال دادم به بخش درست! چون این تاپیکی که شما زدید مربوط به سوالات قبل خرید هست نه مشکلات ایفون!
    از این به بعد دقت کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط molad mosavi نمایش پست ها
      سلام دوستان
      با خیال راحت بخر مگه چند وقته 6پلاس اومده که این شرکت وقت کرده خراباشو جمع کنه و بفروشه؟اینا چرندیاته

نظر

سلام دوستان.فردا می خوام آیفون پلاس بگیرم با قیمت 3200000قیمتش مناسبه یا زیاده؟چه رنگی بهتره؟

نظر

64 گیگه

نظر

خریدآیفون

کسی نیست راهنمایی وکمکم کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط ameen نمایش پست ها
              کسی نیست راهنمایی وکمکم کنه؟
              زياده قيمت
              رنگ سليقه اي هستش
              من خودم تا الان هر موبايلي داشتم مشكي بود.

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط ameen نمایش پست ها
                سلام دوستان.فردا می خوام آیفون پلاس بگیرم با قیمت 3200000قیمتش مناسبه یا زیاده؟چه رنگی بهتره؟
                شش پلاس ، ۶۴ گیگ ، ۳۲۰۰؟؟؟ مگه میشه،‌دوست عزیز فکر کنم اشتباه نوشتی...الان ۶ ، ۶۴ گیگ رو دارن این قیمت میدن تو بازار، ۶ پلاس که ۱۰۰ دلار هم گرون تره...میشه بفرمایید این قیمت رو از کجا گیر آوردید؟ ما هم بخریم...
                قیمت عالیه، رنگ هم همونجور که دوستمون گفت، سلیقه ایه، من سفید رو ترجیح میدم، به خاطر سازگاری و یکپارچگی بیشتر با رنگ محیط ios8.

نظر

دوستان لطفا نخرين وقتي اين قيمت
                  هس
                  بذارين متعادل شن

Sent from my iPhone

نظر

من از آمریکا برام آوردن حدود ۳ تومن شد با یه قاب چرمی

نظر

سلام.استان گلستان -شهر خانببین -موبایل مسلم

نظر

صبر کنید ..
                      X