اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۶ یا htc one m8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون ۶ یا htc one m8

سلام.من حدود یک ساله ۵اس دارم و الآنم ازش خسته شدم و میخوام گوشیمو عوض کنم.
    حالا به نظرتون اچ تی سی وان ام ۸ بگیرم یا آیفون ۶؟
    بعد لومیا ۱۵۲۰ هم خوبه؟

من خودم سه تاشو داشتم به غیر ۶ .بنظرم ام ۸ بخر فوق العادست

نظر

تو به سایت مقایسه سرعت گذاشته بود ٦ از ام٨ سرعتش خیلی بیشتر بود اس٥ سامی هم که اوت بود اصلا: دی همچون ٦ بگیر حال کن!

نظر

نوشته اصلی توسط iZzzz نمایش پست ها
        سلام.من حدود یک ساله ۵اس دارم و الآنم ازش خسته شدم و میخوام گوشیمو عوض کنم.
        حالا به نظرتون اچ تی سی وان ام ۸ بگیرم یا آیفون ۶؟
        بعد لومیا ۱۵۲۰ هم خوبه؟
        دوست عزيز شما الان يك ساله داري از ايفون و تاچ فوق العده اش داري استفاده ميكني و مطمئن باش كار با تاچ اچ تي سي و نوكيا برا كسي كه ايفون داشته خيليييي خيليييي سخته!!
        به نظر من ايفون ٦ يه چيز ديگس!!

نظر

اچ تی سی رو نمیدونم اما مطمئنا انتخاب لومیا برای شما اشتباست.

نظر

به نظر من كه سراغ اندرويد نريد
            من لوميا ١٥٢٠ هم دارم
            قوي عالي بدن لگ
            كمي اپ براش كمه كه داره درست ميشه
            ولي دركل ايفون خوبه
            ذاتا فكر نكنم تو انجمني كه همه اپلي ان جواب ديگه اي بشنويد 😁

Sent from my iPhone

نظر

اصلا سراغ اندروید نرو من الان ۲ هفتس ایفونمو فروختم رفتم Z2 خریدم نمی گم افتضاحه ولی به پای ایفون و iOS اصلا نمی رسه الان که دیگه iPhone هم صفحه نمایش بزرگ داره دیگه واقعا اشتباه ادم چیزه دیگه بگیره

نظر

به هيچ وجه سمت آندرويد نرو.خودم آيفون دارم و مادرم ويندوز فون.با هردو كار كردم و ميگم هيچي آيفون نميشه.با نوت آندرويد هم زياد كار كردم ولي واقعا جذابيتي برام نداشت.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

به عنوان یه اندرویدی باید بهت بگم اندروید چیز خاصی نداره کهذبخای کوچ کنی

Sent from my D6503 using Tapatalk

نظر

من قبلا ایفون 4 اس داشتم الان جی 2 گرفتم بد جور دلم واسه ios تنگ شده ایشالا پولش بیاد دوس دارم 6 داشته باشم اپل با وفا ترین شرکت ها در زمینع ساپورته

نظر

اگه تعصب اپلی رو کنار یزارم باید بگم که htc M8 یه گوشی سوپر سریعه !!

مسئله اما تنها این نیست !
                      شما باید ببینید که اصولا با آندروید راحت هستید یا نه، علارغم اینکه امکانات و آپشن های فراوونی داره و با iOS قابل مقایسه نیست
                      ولی تجربه میگه که اپل بازها خیلی با آندروید ... بله !!

نظر

من هم m8 دارم هم 5s بايد بگم m8 توي اندرويدي ها از تظر سرعت و كيفيت و زيبايي حرف نداره و بهترين اندرويديه از نظر من نسبت به فلگ شيپهاي شركتهاي ديگه و سرعتش عاليه بدون هنگ و لگ ولي بازم كاركردن با ios يه لذت ديگه اي داره و بازم من براي گرشي اول هميشه اپل ميگيرم ولي براي گوشي دوم يه فلگ شيپ htc هم خوبه
                        البته بگم ios8 و 8.0.2 گند زده به 5s ام و اذيت ميكنه باگهاش و مخصوصا سرعت افتضاح واي فايش اميدوارم تو إپديتهاي بهدي رفع شه ولي در كل ios يه چيز ديگست
                        رو راست من بودم بدون شك 6 ميگرفتم ولي هردوش در كنار هم گزينه بهتريه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

من هم شرایط شما رو دارم تقریبا فقط تفاوتی که هست اینه که من 5-6 ساله گه با iOS کار می کنم
                          یکسری پرس و جو کردم که شاید به دردتون بخوره

m8 واقعا گوشی عالیی هست ( با توجه به این که ماله 6 ماهه پیشه ) فقط یک مشکلی که داشت دوربینش بود که اینطور که بوش میاد htc مدل جدیدش رو به زودی عرضه می کنه با اسم m8 eye که با دوربین 13 یی که داره واقعا محشره ... تنها مسله یی که هست اندروید بودنشه , اگر فکر می کنین با این قضیه مشکلی ندارین حتما سراغ m8 eye برید

اگر با اندروید مشکل دارین و سمت آیفون هم نمیخواین برید و حتما یک نگاهی به Blackberry passport بندازین ... این گوشی واقعا حرف نداره ( البته اگه طرفدار کیبورد هستین ) منو که خیلی مجذوب خودش کرده ! ( لازم به ذکره که توی blackberry os 10 به بعد امکان نصب نرم افزار های اندروید وجود داره و روی این گوشی که 10.3 هست ، مارکت آمازون به صورت دیفالت نصبه )

اگه اصلا مسله ی مالی برای شما مطرح نیست برید سراغ iPhone 6 plus ( به شخصه فکر نمی کنم مهاجرت از 5 اس به 6 ارزش داشته باشه ) در غیر این صورت من میگم اول blackberry و بعد m8 eye

نظر

آیفون ۶ یا htc one m8

اگرروسايزش حساس نباشيدخب معلومه 6plusبهتره
                            ویرایش توسط shams : https://i-phone.ir/forums/member/3523-shams در ساعت 18-10-2014, 03:15 PM

نظر

تفاوتی بین آیفون ۶ و اچ تی سی m8 نیست فقط سیستم عامل که من شخصاً iOS رو ترجیح میدم چون به خصوص در ios8 ما شاهد تغییرات چشمگیری هستیم بویژه در ارتباط بین برنامه ها که قبلاً نبوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X