اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید

سلام.
    خواستم نظرتون رو درباره این که کدوم از محصولات زیر رو (همراه با دلیل) بخرم بپرسم:
    ۱-آیفون ۶( در حال حاضر ۵اس دارم)
    ۲-مک بوک پرو رتینا ۲۰۱۴(در حال حاضر یک ۱۳ اینچی سال ۲۰۱۱ MD314 دارم) که ممنون میشم بگید ۱۳ بگیرم یا ۱۵ و چرا؟
    ۳-اکس باکس وان( در حال حاضر PS4 دارم)بیش تر این کنسول رو برای بازی های انحصاری ای که داره میخوام مثل Halo,Forza و ...
    ممنون میشم نظراتونو بگید.
    ویرایش توسط iZzzz : https://i-phone.ir/forums/member/174940-izzzz در ساعت 26-09-2014, 02:31 AM

دوستان كسى نبود؟؟

نظر

به نظر من هيچكدوم!!!
      حيف پولتون نيس؟
      كدومشون كدوم نيازتون رو برطرف نميكنن؟

Sent from my iPhone

نظر

سوال اول و سوم جواب میدم.درمورد سوال اول خیر بنظرم وايسا6s بگیر.و سوال سوم اینکه من خودم 4 دارم ایکس باکس هم گرفتم اما بعد ی مدت دادم رفت چون نمیشه از پس هزینه ها براومد

نظر

نوشته اصلی توسط iZzzz نمایش پست ها
          سلام.
          خواستم نظرتون رو درباره این که کدوم از محصولات زیر رو (همراه با دلیل) بخرم بپرسم:
          ۱-آیفون ۶( در حال حاضر ۵اس دارم)
          ۲-مک بوک پرو رتینا ۲۰۱۴(در حال حاضر یک ۱۳ اینچی سال ۲۰۱۱ MD314 دارم) که ممنون میشم بگید ۱۳ بگیرم یا ۱۵ و چرا؟
          ۳-اکس باکس وان( در حال حاضر PS4 دارم)بیش تر این کنسول رو برای بازی های انحصاری ای که داره میخوام مثل Halo,Forza و ...
          ممنون میشم نظراتونو بگید.
          سلام. دوست عزیز به نظر من گوشی و مک بوکت هنوز جوابگو هست و بذار دقیقاً یکسال دیگه ارتقا بده.

نظر

نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
            سوال اول و سوم جواب میدم.درمورد سوال اول خیر بنظرم وايسا6s بگیر.و سوال سوم اینکه من خودم 4 دارم ایکس باکس هم گرفتم اما بعد ی مدت دادم رفت چون نمیشه از پس هزینه ها براومد
            والا من خودم از همون اول که پی اس ۴ رو گرفتم فقط ۱ بازی گرفتم تا الآن هم نگرفتم.با ۱۰ تومن اضافه دادن بازیمو عوض میکنم.

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
            سلام. دوست عزیز به نظر من گوشی و مک بوکت هنوز جوابگو هست و بذار دقیقاً یکسال دیگه ارتقا بده.
            من یکم خودم احساس میکنم لپ تاپم یکم کند شده و هنگش زیاد شده.به نظرت امسال ممکنه یه مک بوک پروی جدید معرفی شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iZzzz نمایش پست ها
              والا من خودم از همون اول که پی اس ۴ رو گرفتم فقط ۱ بازی گرفتم تا الآن هم نگرفتم.با ۱۰ تومن اضافه دادن بازیمو عوض میکنم.

من یکم خودم احساس میکنم لپ تاپم یکم کند شده و هنگش زیاد شده.به نظرت امسال ممکنه یه مک بوک پروی جدید معرفی شه؟
              نمیدونم اما فکر کنم اوایل ۲۰۱۵ معرفی میشه

نظر

صبر کنید ..
              X