اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شرایط خرید آیفون 6 از امریکا (وبسایت اپل)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شرایط خرید آیفون 6 از امریکا (وبسایت اپل)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    با توجه به اینکه آیفون 6 تازه به بازار اومده و قیمتش در امریکا 650دلار و در ایران بالای 5 میلیون هست آبا راهی وجود داره که مستقیم از امریکا خرید بشه و با پستی چیزی برامون ارسال بشه؟
    ممنون میشم که کامل و دقیق پاسخ بدید.

کسی رو اون ور اب نداری؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadi171361 نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      با توجه به اینکه آیفون 6 تازه به بازار اومده و قیمتش در امریکا 650دلار و در ایران بالای 5 میلیون هست آبا راهی وجود داره که مستقیم از امریکا خرید بشه و با پستی چیزی برامون ارسال بشه؟
      ممنون میشم که کامل و دقیق پاسخ بدید.
      ۱. کسی رو اون ور داشته باشید و بعد از خرید براتون بیاره.
      ۲. خودتون برید اونور و بخرید.
      ۳. از واسطه ها خرید کنید که معمولا بین ۲ هفته تا ۲ ماه تاخیر در تحویل دارن و البته هزینه پورسانت هم به قیمت اضافه میشه.
      ۴. حوصله داشته باشید و ۱ ماه تا ۱ ماه و نیم صبر کنید تا به قیمت مناسب تر از مغازه های داخلی بخرید.
      ۵. از پست های بین المللی استفاده کنید ( tnt و ... ) که با حساب هزینه پستی و مدت زمان دلیوری و همینطور هزینه های گمرک از همه راه های بالا گرونتر در میاد.

نظر

یک توصیه این که اصلا از این پیش فروش ها خرید نکنین چون اصلا معلوم نیست کی دستتون می رسه!
        بهترین و بی دردسرترین و منطقی ترین روش اینه که ۱.۵-۲ ماه بعد می رین به یک موبایل فروشی شیک قشنگ ایفونتون رو میگیرین تست می کنین و تموم.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
          ۱. کسی رو اون ور داشته باشید و بعد از خرید براتون بیاره.
          ۲. خودتون برید اونور و بخرید.
          ۳. از واسطه ها خرید کنید که معمولا بین ۲ هفته تا ۲ ماه تاخیر در تحویل دارن و البته هزینه پورسانت هم به قیمت اضافه میشه.
          ۴. حوصله داشته باشید و ۱ ماه تا ۱ ماه و نیم صبر کنید تا به قیمت مناسب تر از مغازه های داخلی بخرید.
          ۵. از پست های بین المللی استفاده کنید ( tnt و ... ) که با حساب هزینه پستی و مدت زمان دلیوری و همینطور هزینه های گمرک از همه راه های بالا گرونتر در میاد.
          در این سایت
          iPhone 5s - Buy iPhone 5s in 16GB or 32GB - Apple Store (U.S.)
          گوشی ایفون 5اس از اپراتور at&t ,... میفروشه 99 دلار و سیم فری هم قیمتش می شه 549 دلار
          اگر من یه ایفون و با قیمت 99 دلار خریداری کنم می تونم تو ایران استفاده کنم یعنی آنلاکش کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzin11 نمایش پست ها
            در این سایت
            iPhone 5s - Buy iPhone 5s in 16GB or 32GB - Apple Store (U.S.)
            گوشی ایفون 5اس از اپراتور at&t ,... میفروشه 99 دلار و سیم فری هم قیمتش می شه 549 دلار
            اگر من یه ایفون و با قیمت 99 دلار خریداری کنم می تونم تو ایران استفاده کنم یعنی آنلاکش کنم؟
            تاپیک زیر برای پاسخ به چنین پرسش هایی ایجاد شده است. قبل از ایجاد تاپیک و پست تکراری در انجمن جستجو کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread98657.html

نظر

صبر کنید ..
            X