اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چنتا مدل مک بوک پرو رتینا با پردازنده ی 4 هسته ای معرفی کنید لطفا !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چنتا مدل مک بوک پرو رتینا با پردازنده ی 4 هسته ای معرفی کنید لطفا !!!

سلام سروران گرامی

قصد خرید مک بوک پرو رتینا دارم و اولین بار هست که میخوام سراغ محصولات اپل برم ... اولش قصد خرید asus 550jk داشتم ولی الان نظرم عوض شده ...خلاصه نمیدونم کارم درسته یا نه .... بگذریم ...

داشتم تو سایت ها دنبال مک بوک میگشتم که دیدم مثلا پردازنده ی i7 داره ولی با دو هسته ...!!!! من الان بخوام مک بوک بگیرم چه مدلی تهیه م که پردازنده ی 4 هسته داشته باشه رتینا باشه و قیمتش هم از 6/500 بیشتر نشه ... کارت گرافیک برام مهم نیست چون قرار نیست با این دستگاه بازی کنم ... کارهایی از قبیل موسیقی ...فیلم ... عکس ... مرورگری وب

و کارهایی از این دست قراره با این لپ تاپ انجام بدم و شاید هم نصب یه ویندوز xp به صورت مجازی برای کار با نرم افزار پروتوئوس .. همین ...

زیاد حرف زدم بخشید.

خوب دوسته خوبم من چنتایی بت معرفی میکنم که مال ۲۰۱۴ هم هست ولی برا این کارایی که شما میخوای انجام بدید نیازی به این لپ تاپ ها نیست میتونید مدل های ارزون تر بر دارید معمولا این مدلایی که شما میخواید رو برای کارای سنگین استفاده میکنن البته این نظر شخصی منه خودتون بهتر میدونید
    mgxa2 i7 r16 256 ssd 6/000/000
    mgxc2 i7 r16 512 ssd 8/200/000

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
      خوب دوسته خوبم من چنتایی بت معرفی میکنم که مال ۲۰۱۴ هم هست ولی برا این کارایی که شما میخوای انجام بدید نیازی به این لپ تاپ ها نیست میتونید مدل های ارزون تر بر دارید معمولا این مدلایی که شما میخواید رو برای کارای سنگین استفاده میکنن البته این نظر شخصی منه خودتون بهتر میدونید
      mgxa2 i7 r16 256 ssd 6/000/000
      mgxc2 i7 r16 512 ssd 8/200/000
      ممنون از پاسختون ولی در مورد mgxa2 یه مسئله ای هست و اونم اینکه این مدل پردازنده ی دو هسته ای داره :

MGXA2 - 15' MacBook Pro with Retina Display 2.2GHZ — Audio Video Communication Store

پردازنده ی چهار هسته ای تو این رنج قیمت کدوم مدل میشه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sutedelan نمایش پست ها
        ممنون از پاسختون ولی در مورد mgxa2 یه مسئله ای هست و اونم اینکه این مدل پردازنده ی دو هسته ای داره :

MGXA2 - 15' MacBook Pro with Retina Display 2.2GHZ — Audio Video Communication Store

پردازنده ی چهار هسته ای تو این رنج قیمت کدوم مدل میشه ؟؟؟
        دوسته من کی گفته این مدل mgxa2دو هسته ای؟؟ Quad-core هست دوسته خوبم

NUS Coop MacBook Pro 15" 2.2GHz with Retina display (MGXA2) - Apple - Brands - Computer & Accessories NUS Coop

نظر

NUS Coop MacBook Pro 15" 2.2GHz with Retina display (MGXA2) - Apple - Brands - Computer & Accessories NUS Coop
          پس این سایت ها چرا هرکدوم یه چیز میزنن؟؟؟اون لینکی که قرار دادم زده دوال کور !!! اینی که شما قرار دادی زده کوواد کور !!!

- - - - - - - - - -

پس این سایت ها چرا هرکدوم یه چیز میزنن؟؟؟اون لینکی که قرار دادم زده دوال کور !!! اینی که شما قرار دادی زده کوواد کور !!!

نظر

نوشته اصلی توسط sutedelan نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

mgxa2 چار هسته ای هست خیالت راحت

نظر

صبر کنید ..
            X