اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیش خرید ایفون ۶ در ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط s.m.r.b نمایش پست ها
    دوسته عزيز تموم كرده
    ولي دوباره مياره ولي نميدونم چه زماني مياره
    و اون شركتي من ميشناسم فقط تو كاره پخش ميباشد و حضور مشتري تو اونجا با عقل جور در نمياد
    من پرس و جو كردم كلا ٢ تا بيشتر نبوده و اونا از خارج اومده و اينكه از كجاي خارج اومده من نميدونم !!!
    وقتي اولين بار اين ماجرا رو شنيدم اصلا باور نكردم و گفتم كاملا احمقانه است!!
    ولي چون من از يك فرد تقريبا مورد اعتماد شنيدم يه ذره باور كردم!!
    حالا من نميدونم اون تقلبي بوده يا اصلي!
    ولي با صحبت هايي كه شما دوستان عزيز ميكنيد احتمال ميدم تقلبي باشه
    ولي مطمئن نيستم
    ياعلي

مطمئن باشید تا قبل از عرضه رسمی در هیچ شرکت و بازار سیاه و .... پیدا نمیشه
    اما همیشه حتی از زمان آیفون ۲جی افرادی بودند که از این زمان سو استفاده میکردند و Clone های چینی رو به جای مدل جدید میفروختند .

نظر

من امروز رفتم بازار موبايل اصفهان مغازه هايي كه اپل فروش هستن همشون ماكت ايفون ٦ رو توي ويترين گذاشتن حالا اين ماكت رو اين دوستمون ديده حتما فكر كرده اصليه يا اينكه گوشي چيني طرح ايفون و فروشنده هاي دندون گرد ايران!!!

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
        مطمئن باشید تا قبل از عرضه رسمی در هیچ شرکت و بازار سیاه و .... پیدا نمیشه
        اما همیشه حتی از زمان آیفون ۲جی افرادی بودند که از این زمان سو استفاده میکردند و Clone های چینی رو به جای مدل جدید میفروختند .
        دستتون درد نكنه...
        كامل ترين توضيح بوود
        كاملا قانع شدم
        سپاس

نظر

آیفون 6 و آیفون 6 پلاس دو مدل جدید گوشی هوشمند اپل در سال 2014 هستند که 9 سپتامبر به طور رسمی از سوی این شرکت معرفی شدند.آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در سه رنگ نقره ای، طلایی و خاکستری و با سه ظرفیت 16، 64 و 128 گیگابایتی جهت خرید عرضه شده اند. اپل از 22 شهریور شروع به پیش فروش آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در سطح جهان کرده است و مرکز خرید اینترنتی البسکو.کام نیز همزمان با آغاز فروش جهانی، گوشی های جدید آیفون را جهت پیش خرید عرضه نموده است.تاریخ تحویل آیفون 6 به مدت 4 تا 6 هفته از زمان خرید، و تاریخ تحویل آیفون 6 پلاس هشت هفته از هنگام خرید است.

نظر

صبر کنید ..
          X