اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتقا از گالاکسی s4 به s5 یا آیفون 5s به 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دقیقا میتونم بگم با توجه به نیازاتون هیچ استفاده ای از قابلیت های این دو نمیبرید ! هر دو رو بفروشید و یک دوربین خوب و یه دیوایس گیم و یه گوشی ساده و اس ام اس و زنگ بگیرید خیلی بهتره !

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
      دقیقا میتونم بگم با توجه به نیازاتون هیچ استفاده ای از قابلیت های این دو نمیبرید ! هر دو رو بفروشید و یک دوربین خوب و یه دیوایس گیم و یه گوشی ساده و اس ام اس و زنگ بگیرید خیلی بهتره !
      از گوشی به عنوان دوربین استفاده نمیکنم ، برای مواقعی هست که دوربین نباشه
      گیم من هم نهایتا temple run و plant vs zombie هست ، نه بازی های سنگین و خاص اونم به اندازه کمتر ....

گوشی زنگ و اس ام اس هم حداقل 400-500 خرجش میشه ، به علاوه نمیشه که همه جا 10 تا دیوایس برد

نظر

منم هم اس ٤ داشتم و هم ٥اس . و اس ٤ رو فروختم . اصلا قابل مقايسه با آيفون نيست. چند ماه باهاش كار كني ميره تو فاز كندي و هنگ.
        اگر كاربر حرفه اي باشي هيچ كدوم از محدوديت هايي كه براي آيفون ميگن نخواهي داشت (به جز چند مورد)
        شديدا توصيه ميكنم فقط يك گوشي داشته باش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم هم اس ٤ داشتم و هم ٥اس . و اس ٤ رو فروختم . اصلا قابل مقايسه با آيفون نيست. چند ماه باهاش كار كني ميره تو فاز كندي و هنگ.
          خب من همین الان هم S4 دارم و هم 5S ، آندروید هم باید بتونید مدیریتش کنید و یه سری مسائل رعایت بشه ، در این صورت هیچ وقت کند نمیشه
          اگر كاربر حرفه اي باشي هيچ كدوم از محدوديت هايي كه براي آيفون ميگن نخواهي داشت (به جز چند مورد)
          تعریف شما از حرفه ای چیه؟
          من میتونم دیوایس رو جیلبریک کنم ، هر tweak که بخوام نصب کنم ، در صورت لزوم فایل ها رو جایگزین کنم و یا بکاپ ویرایش کنم و با ifunbox و برنامه های مشابه کار کنم
          اما محدودیت های iOS از پایه است ....
          شديدا توصيه ميكنم فقط يك گوشي داشته باش.
          فکر نکنم اینطور بشه ، الان مدت هاست که دو تا گوشی دارم ...
          البته هر چی باشه فقط یکیش میشه گوشی اصلی ، که هر چی تلاش میکنم نمیتونم اونقدری با آیفون کنار بیام که به عنوان گوشی اصلی ازش استفاده کنم ... حداقل تا وقتی که امکانات اولیه ارتباطی رو آیفون قابل اضافه کردن نباشه (به عنوان مثال دلیوری ریپورت واسه اس ام اس که از مواردی هست که اصلا نمیتونم قیدش رو بزنم یا مثلاً نبود smart dialler که واقعا برای من یه قابلیت مهمه)

نظر

من رام سيانوژن نصب كردم كه حجمش يك سوم رام رسمي هست و برنامه هاي tuner و ... ولي باز لگ داشت. به هر حال تجربه من و پدر و مادر و رفيقام بود هيچ كسي نديدم يكسال گوشي آندرويدي داشته باشه و الان گوشي روون باشه.

منظور من محدوديت خايي مثل انتقال فايل و دانلود و يك سري امكانات خاص بود .... بود. همونطور كه ميدونيد در ios8 شرايط خيلي بهتر شده.شما منظورتون چه محدوديت هاييه؟

در مورد smart dialler كاملا موافقم امكان بسيار عالي هست.البته من براي تماس گرفتن از سيري استفاده ميكنم كه اينم سريعه( يا سرچ ios)
            گلكسي هم باتري بهتر ، صفحه نمايش بزرگتر داره.
            ---
            در مجموع مني كه هم گوشي آندرويد (نوت هم داشتم) و هم گوشي اپلي داشتم ، اپل رو ترجيح ميدم

ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 12-09-2014, 03:23 PM

نظر

من گفتم بازم می گم این کارت اصلا منطقی نیست.
              به فرض بیای ۶ بگیری فرقش با ۵ اس تو صفحه نمایش بزرگتر(که شما گلکسی اس ۴ داری)سخت افزار بهتر(به شما هم قول می دم این تفاوت با ۵ اس تا ۲-۳ سال اصلا معلوم نشه!)
              اگه بخوای گلکسیت رو عوض کنی تفاو های کمتری می بینی.
              در مورد قیمت هم بگم که تو ابان قیمتش پایینتر میاد(چون تو کشور های بیشتری عرضه می شه)و حدودا اواخر اذر و اوایل دی قیمت منطقی می شه.
              البته اینا وقتیه که قیمت ارز ثابت باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
                من رام سيانوژن نصب كردم كه حجمش يك سوم رام رسمي هست و برنامه هاي tuner و ... ولي باز لگ داشت. به هر حال تجربه من و پدر و مادر و رفيقام بود هيچ كسي نديدم يكسال گوشي آندرويدي داشته باشه و الان گوشي روون باشه.

منظور من محدوديت خايي مثل انتقال فايل و دانلود و يك سري امكانات خاص بود .... بود. همونطور كه ميدونيد در ios8 شرايط خيلي بهتر شده.شما منظورتون چه محدوديت هاييه؟
                والا من الان 2-3 ساله کاربر آندوریدم و چنین مشکلاتی ندارم ...
                ولی قبول دارم که اگه نصب برنامه ها روش با حساب کتاب نباشه به مرور ممکنه کند بشه (البته این موضوع رو در گوشی های ضعیفتر دیدم نه پرچم دار های 2013 و 2014)

در مورد smart dialler كاملا موافقم امكان بسيار عالي هست.البته من براي تماس گرفتن از سيري استفاده ميكنم كه اينم سريعه( يا سرچ ios)
                اسمارت دایالر یه مثال بود
                دقیقا مسئله همینه ، حتی اگه آندورید اسمارت دایالر نداشت خیلی راحت دولوپر ها یه برنامه برای اون کار می نوشتن ، اما اپل چی؟؟
                اصل محدودیت اینه ....

لكسي هم باتري بهتر ، صفحه نمايش بزرگتر داره.
                ---
                در مجموع مني كه هم گوشي آندرويد (نوت هم داشتم) و هم گوشي اپلي داشتم ، اپل رو ترجيح ميدم
                منم هر دو رو داشتم ، ولی اگه قرار بشه بین شون فقط یکی رو انتخاب کنم ، انتخابم اندروید خواهد بود ، ولی فعلا که دو تا دیوایس دارم .....

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                من گفتم بازم می گم این کارت اصلا منطقی نیست.
                به فرض بیای ۶ بگیری فرقش با ۵ اس تو صفحه نمایش بزرگتر(که شما گلکسی اس ۴ داری)سخت افزار بهتر(به شما هم قول می دم این تفاوت با ۵ اس تا ۲-۳ سال اصلا معلوم نشه!)
                اگه بخوای گلکسیت رو عوض کنی تفاو های کمتری می بینی.
                در مورد قیمت هم بگم که تو ابان قیمتش پایینتر میاد(چون تو کشور های بیشتری عرضه می شه)و حدودا اواخر اذر و اوایل دی قیمت منطقی می شه.
                البته اینا وقتیه که قیمت ارز ثابت باشه
                والا اینم حرفیه
                تنها مورد وسوسه کننده صفحه بزرگتر (واسه ایفون) و باتری و دوربین بهتر(واسه گالاکسی) هست.
                اگه اینطور پیش بره و نتونم تصمیم بگیرم ، احتمالا تا سال آینده تغییری در کار نباشه ....

نظر

براي اس ام اس به نظرم هيچي ويندوزفون نميشه. صفحه كليد فوق العاده سريع و راحت، برنامه اس ام اس فوق العاده و همچنين نوتيفيميشن عالي. در ضمن وقتي برات اس مياد اگر گوشي تو جيبت باشه صفحه روشن نميشه و چنانچه تا ١ دقيقه بعد هر زمان گوشيو از جيبت خارج كني با كمك سنسور گرشي تشخيص ميده كه از جيب خارج شده و صفحه را روشن ميكنه و نوتيفيميشن و نشونت ميده. در ضمن دليوري هم داره و اصلا هم هنگ نمي كنه.
                  تا جايي كه بنده فقط براي زماني كه ميزان اس ام اس هام در يك مقطعي خيلي زياد شده بود يه نوكيا ٥٢٠ فقط براي اس ام اس زدن خريدم. اما تجربه من مشخص كرده كه اس ام اس توي ويندوزفون در صفحه دقيقا ٤.٣ اينچ بهترين كيفيت را دارد و صفحه گوچكتر و بزرگتر اون راحتي را ندان. حتما امتحان كن دوست عزيز.

نظر

سلام
                    نظر دوستمون که گفتن یه گوشی داشته باش منطقیه . چون یکم ضایع هست ادم تو هر جیبش یه گوشی بذاره و هر جا میره یکی رو دربیاره .
                    من دو سال اندروید داشتم . کارهایی که با اندروید میشه کرد خیلی بیشتر از ای او اسه . ولی خب ایفون یه چیز دیگست .
                    من که اگه جای شما باشم ایفون جدید رو می گیرم .

نظر

نوشته اصلی توسط armin2o2o نمایش پست ها
                      براي اس ام اس به نظرم هيچي ويندوزفون نميشه. صفحه كليد فوق العاده سريع و راحت، برنامه اس ام اس فوق العاده و همچنين نوتيفيميشن عالي. در ضمن وقتي برات اس مياد اگر گوشي تو جيبت باشه صفحه روشن نميشه و چنانچه تا ١ دقيقه بعد هر زمان گوشيو از جيبت خارج كني با كمك سنسور گرشي تشخيص ميده كه از جيب خارج شده و صفحه را روشن ميكنه و نوتيفيميشن و نشونت ميده. در ضمن دليوري هم داره و اصلا هم هنگ نمي كنه.
                      تا جايي كه بنده فقط براي زماني كه ميزان اس ام اس هام در يك مقطعي خيلي زياد شده بود يه نوكيا ٥٢٠ فقط براي اس ام اس زدن خريدم. اما تجربه من مشخص كرده كه اس ام اس توي ويندوزفون در صفحه دقيقا ٤.٣ اينچ بهترين كيفيت را دارد و صفحه گوچكتر و بزرگتر اون راحتي را ندان. حتما امتحان كن دوست عزيز.
                      محدودیت های وینفون که n برابر از آیفون هم بیشتره
                      فقط یه هفته تونستم با لومیا 820 دوام بیارم ....
                      اما ممنون از نظرتون به این مورد هم فکر میکنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                      سلام
                      نظر دوستمون که گفتن یه گوشی داشته باش منطقیه . چون یکم ضایع هست ادم تو هر جیبش یه گوشی بذاره و هر جا میره یکی رو دربیاره .
                      من دو سال اندروید داشتم . کارهایی که با اندروید میشه کرد خیلی بیشتر از ای او اسه . ولی خب ایفون یه چیز دیگست .
                      من که اگه جای شما باشم ایفون جدید رو می گیرم .

خب من به دو گوشی عادت کردم
                      ولی خب واقعا دوست دارم که یه گوشی داشته باشم.....
                      اگه بخوام یه گوشی انتخاب کنم از آیفون محروم میشم .....

نظر

من جای شما باشم از همون گالکسی اس۴ و آیفون ۵ اس استفاده می کنم تا ۶ اس بیاد.

نظر

بنظر من اگه ميخواين موبايل اندرويدي بگيرين الان Htc M8 بهترين گزينست. يكي از اشناهاي من هردو را داشت ولي ترجيح داد M8 را نگه دارد. چه از لحاظ طراحي چه سخت افزاري.

نظر

صبر کنید ..
                          X