اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايفون ٦ يا ٦ پلاس؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط koshanoori نمایش پست ها
    6 bekhar plus khyli bozorge

Sent from my iPod touch using Tapatalk
    لطفا قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید

نظر

سايز صفحه ٥ خيلي اذيتم ميكنه
      مخصوصا برا بازي كه خيلي استفاده ميكنم!
      فقط مشكل وزن ٦پلاس هس
      ولي من تصميم گرفتم ٦ پلاس ميخرم
      ممنون از همه دوستان.

Sent from my iPhone

نظر

فروشش ازامروزتوى ژاپن وكشورهاى ديگه آغازشدومنم رفتم وازنزديك جفت آيفوناروديدم.نظرشخصيم اينه كه آيفون پلاس يه خورده زيادي بزرگه ولي براي كسايي كه اهل تماشاي فيلم وبازي هستن اتفاقاخيلي مناسبه بخصوص باطريش .ولي براي كسايي كه نه اهل بازين ونه اهل تماشاي فيلم همون ٦كافيه.آيفون ٦پلاس توهيج جيبي جانميگيره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
          فروشش ازامروزتوى ژاپن وكشورهاى ديگه آغازشدومنم رفتم وازنزديك جفت آيفوناروديدم.نظرشخصيم اينه كه آيفون پلاس يه خورده زيادي بزرگه ولي براي كسايي كه اهل تماشاي فيلم وبازي هستن اتفاقاخيلي مناسبه بخصوص باطريش .ولي براي كسايي كه نه اهل بازين ونه اهل تماشاي فيلم همون ٦كافيه.آيفون ٦پلاس توهيج جيبي جانميگيره

بررگيش مث نوت ٢ هس؟
          قابل تحمل هس؟
          من لوميا ١٥٢٠ هم دارم اون زياد اذيت نميكنه،اون چه طور هس؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

از نظر من که از اولین ایفون تا الان فقط از محصولات اپل استفاده کردم و همه محصولات اپل رو تجربه کردم
            دیگه هیچ چیز منطقی و عقلانه ای نمیبینم که بخوام برای یه تلفن همراهی که نصخه ۱۶ گیگابایتیش ۱۰ گیگ بیشتر فضا برای ذخیره سازی فایل نداره و نسخه ۶۴ گیگابایتیش با ایفون های هر ساله که ارایه میشد ۳۰۰ دلار اختلاف قیمت داره و منظور (نصخه ۶۴ گیگ ایفون ۶ پلاس)
            و اینکه هیچ چیز جالب و نو آورانه ای داخل خودش نداره و فقط با بازی با اعداد و بزرگتر کردن صفحه نمایش اینقدر هذینه کنم
            ترجیح میدم یکی از پرچمدارهای اندرویبد رو انتخاب کنم که نسبت به قیمت و کارای و آزادی عمل بهتر هستند چه ایفون ۶ و چه ایفون ۶ پلاس دیگه چیزی ندارند و من از اینجا اعلام میکنم که امسال بهترین سال اپل میباشد و سالهای آینده فقط شاهد پایین اومدن این شرکت خواهیم بود

نظر

نوشته اصلی توسط IRTCI نمایش پست ها
              از نظر من که از اولین ایفون تا الان فقط از محصولات اپل استفاده کردم و همه محصولات اپل رو تجربه کردم
              دیگه هیچ چیز منطقی و عقلانه ای نمیبینم که بخوام برای یه تلفن همراهی که نصخه ۱۶ گیگابایتیش ۱۰ گیگ بیشتر فضا برای ذخیره سازی فایل نداره و نسخه ۶۴ گیگابایتیش با ایفون های هر ساله که ارایه میشد ۳۰۰ دلار اختلاف قیمت داره و منظور (نصخه ۶۴ گیگ ایفون ۶ پلاس)
              و اینکه هیچ چیز جالب و نو آورانه ای داخل خودش نداره و فقط با بازی با اعداد و بزرگتر کردن صفحه نمایش اینقدر هذینه کنم
              ترجیح میدم یکی از پرچمدارهای اندرویبد رو انتخاب کنم که نسبت به قیمت و کارای و آزادی عمل بهتر هستند چه ایفون ۶ و چه ایفون ۶ پلاس دیگه چیزی ندارند و من از اینجا اعلام میکنم که امسال بهترین سال اپل میباشد و سالهای آینده فقط شاهد پایین اومدن این شرکت خواهیم بود

كدوم يكي از پرچمداراي اندرويد چيز نواورانه اي دارن؟

Sent from my iPhone

نظر

مثلا برتری ایفون چیه الان تا یه اندرویبدی

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                  كدوم يكي از پرچمداراي اندرويد چيز نواورانه اي دارن؟

Sent from my iPhone
                  از نظر شما ایفون 6 چیز نو اورانه ای داشته؟؟

نظر

از نظر من عمر تلفن هاي همراه تموم شدن
                    هرقدريم بهشون امكانات اضافه كنن ديگه تو اون حد جذاب نيستن
                    ولي ايفون به خاطر طراحي عاليش
                    سيستم عامل فوق العادش
                    جنس بدن خوبش
                    امكانات قابل استفادش
                    براي من جذاب بوده.
                    الان دوره تكامل هستش نه نواوري
                    نواوري يه بار بود اونم سال ٢٠٠٧
                    اينم نظر شخصي من هس

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                      از نظر من عمر تلفن هاي همراه تموم شدن
                      هرقدريم بهشون امكانات اضافه كنن ديگه تو اون حد جذاب نيستن
                      ولي ايفون به خاطر طراحي عاليش
                      سيستم عامل فوق العادش
                      جنس بدن خوبش
                      امكانات قابل استفادش
                      براي من جذاب بوده.
                      الان دوره تكامل هستش نه نواوري
                      نواوري يه بار بود اونم سال ٢٠٠٧
                      اينم نظر شخصي من هس

Sent from my iPhone
                      خب از نظر من طراحیش افت فاحشی کرده
                      سیستم عاملش پر از باگ و لگ شده
                      جنس بدنه هم سلیقست یکی فلز دوس داره دیگری نه
                      من خودم شخصا تعصبی روی هیچ برندی ندارم طراحی ایفون رو تا 5اس قبول داشتم اما به علت صفحه کوچیکش و اینکه سیستم عامل محدودی داشت نمیگرفتم البته من از ایفون 3جی تا 4اس ایفون داشتم
                      الان با توجه به نیاز خودم گوشی فعلیم خوبه از نظر خودم
                      هیچوقت هم چیزی عالی نیست چون اگه بود نمیشد بهترش و ساخت. یا بهترش کرد هر گوشی مزایا معایب داره و از نظر من که تلفن همراه هوشمند هنوز خیلی جا داره تا تکامل
                      یعنی از نظر شما تنها نو اوری دنیا توی ایفون بود؟؟؟
                      ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 20-09-2014, 02:28 AM

نظر

من که کلا نا امید شدم !! دیگه حس میکنم دیوایس اپل جدید خریدن هیچ مزیت خاصی نداره !! خدا وکیلی آیفون ۵اس خیلی بهتر بود !! احتمالا به جای آیفون ۶ میرم یه ویدئو پروژکتور خوب با یه پرده برقی اسمی میخرم که واقعا با ارزش تر هستش !! آدم بشینه یه شب با خیال راحت فوتبال رو روی پرده ببینه یا پلی استیشن رو با پروژکتور بازی کنه خیلی بهتر از ۲ دیوایس نا امید کننده جدید اپل هستش !! حالا اگه گزینه هیچکدام هم به عنوان تاپیک اضافه بشه خوبه و جای بحث داره !!

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                          من که کلا نا امید شدم !! دیگه حس میکنم دیوایس اپل جدید خریدن هیچ مزیت خاصی نداره !! خدا وکیلی آیفون ۵اس خیلی بهتر بود !! احتمالا به جای آیفون ۶ میرم یه ویدئو پروژکتور خوب با یه پرده برقی اسمی میخرم که واقعا با ارزش تر هستش !! آدم بشینه یه شب با خیال راحت فوتبال رو روی پرده ببینه یا پلی استیشن رو با پروژکتور بازی کنه خیلی بهتر از ۲ دیوایس نا امید کننده جدید اپل هستش !! حالا اگه گزینه هیچکدام هم به عنوان تاپیک اضافه بشه خوبه و جای بحث داره !!
                          دوستان عزیز با پست های مشابه این
                          عنوان تاپیک کاملا مشخصه
                          بین ایفون 6 و ایفون 6 پلاس کدوم رو ترجیح میدهید و چرا و اینکه شما به پروژکتور علاقه دارید و یا اندروید نمیدونم چه ربطی پیدا میکنه به عنوان تاپیک
                          این پست ها چیزی بجز اسپم نیست و بهتره مدیریت با اینگونه پستها که به ارومی تاپیک رو خراب میکنه برخورد کنند

نظر

ببین شما میگی ۶ یا ۶ پلاس من میگم هیچکدوم

نظر

من امروز رفتم با جفتش کار کردم!

6 پلاس یکم زیادی بزرگه، ولی به نظرم بعد از یه ذره عادت کردن، خیلی کارا تر از 6 خواهد بود: صفحه بزرگتر با خیلی کم وضوح بیشتر، باطری بزرگتر، دوربین بهتر (دوربین 6 پلاس نسبت به 6 یه سری ویژگی اضافه داره)

در کل به نظرم 6پلاس نسبت به پولی که میدید بیشتر می ارزه.

تفاوت 6 و 6پلاس رو هر مدل (حجم) فقط 110 دلار هست، که به ریال میشه 330 هزار تومن (البته اگر جایی قیمت منصفانه بزاره)، فکر کنم روی چند میلیون و خورده ای، 300-400 تومن اضافه دادن ارزش داشته باشه واسه وسیله بهتر!

نظر

نوشته اصلی توسط derber نمایش پست ها
                                من امروز رفتم با جفتش کار کردم!

6 پلاس یکم زیادی بزرگه، ولی به نظرم بعد از یه ذره عادت کردن، خیلی کارا تر از 6 خواهد بود: صفحه بزرگتر با خیلی کم وضوح بیشتر، باطری بزرگتر، دوربین بهتر (دوربین 6 پلاس نسبت به 6 یه سری ویژگی اضافه داره)

در کل به نظرم 6پلاس نسبت به پولی که میدید بیشتر می ارزه.

تفاوت 6 و 6پلاس رو هر مدل (حجم) فقط 110 دلار هست، که به ریال میشه 330 هزار تومن (البته اگر جایی قیمت منصفانه بزاره)، فکر کنم روی چند میلیون و خورده ای، 300-400 تومن اضافه دادن ارزش داشته باشه واسه وسیله بهتر!
                                من خيلي دوست دارم طلاييش رو بگيرم ولي با اون خطاش كنار نيومدم هنوز و از نزديك هم نديدم نسخه طلاييش چطوره از نزديك خطاش زشت نكرده؟(در تمام رنگ ها يه توضيحي بديد)

نظر

صبر کنید ..
                                X