اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وضعیت افت قیمت آیفون5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وضعیت افت قیمت آیفون5s

سلام
    من قصد دارم چند روز آینده یه گوشی آیفون 5s ،شانزده گیگ بخرم
    با توجه به اینکه حداکثر تا یک ماه آینده گوشی جدید آیفون6بیرون میاد،میشه یک راهنمایی بکنید که احتمالا در چند ماه آینده
    وضعیت افت قیمت 5sچقدر خواهد بود؟ اصلا گوشی های آیفون وضعیت افت قیمتشان چطور است؟و اصلا از مدل 5s باز هم تولید خواهد شد بعد از ورود آیفون6؟
    و در کل خرید آیفون 5s الان بهتره،یا صبر کنم برای چند ماه بعد،واگه الان نخوام بخرم تقریبا چه ماهی بگیرم که افت قیمت نهایی رو کرده باشه؟

نوشته اصلی توسط a4a4 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم چند روز آینده یه گوشی آیفون 5s ،شانزده گیگ بخرم
    با توجه به اینکه حداکثر تا یک ماه آینده گوشی جدید آیفون6بیرون میاد،میشه یک راهنمایی بکنید که احتمالا در چند ماه آینده
    وضعیت افت قیمت 5sچقدر خواهد بود؟ اصلا گوشی های آیفون وضعیت افت قیمتشان چطور است؟و اصلا از مدل 5s باز هم تولید خواهد شد بعد از ورود آیفون6؟
    و در کل خرید آیفون 5s الان بهتره،یا صبر کنم برای چند ماه بعد،واگه الان نخوام بخرم تقریبا چه ماهی بگیرم که افت قیمت نهایی رو کرده باشه؟
    سلام به انجمن خوش اومدید
    ییینید الان دیگه 5s افت خودش رو کرده و اگه 6 بیاد باز هم نهایتا 200تومن بخواد افت کنه!شاید حتی کمتر
    خیر بعد ۶ دیگه 5s تولید نمیشه
    البته ساپورت میشه ازش کاملا تا چندین سال اینده از نظر نرم افزاری! یعنی اینکه ورژن های مختلف ios تا چند سال اینده میاد براش
    به نظرم الان بگیرید!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با دوستمون موافق، مگر اینکه دنبال دست دوم باشی...چون به محض اینکه آیفون ۶ بیاد بازار ایران، خیلی از این موبایل بازها هستند که آیفون ۵ اس شون رو می فروشن و سراغ آیفون ۶ میرن، و این یعنی اینکه دست دوم آیفون ۵ اس تو بازار زیاد می شه و قیمت دست دوش به شدت افت می کنه...همین افت قیمت دست دو هم می تونه تاثیر بذاره روی قیمت خود آیفون ۵ اس...خلاصه اینکه به نظرم تو که تا حالا صبر کردی،۱ ماه دیگه هم صبر کن، بذار آیفون ۶ معرفی بشه، که هم قیمت ۵ اس پایین بیاد و هم شاید آیفون ۶ اونقدر چشمت و گرفت که ارزش صبر کردن براش داشت...
      خلاصه اگر نیاز فوری به خرید گوشی نداری، الان وقت خوبی برای خرید نیست...

نظر

یکی از دوستان گفت الان بگیر و یکی دیگه گفت الان نگیر و صبر کن!حالا در کل الان گرفتن به صلاح هست!یا در چند ماه آینده، و تقریبا کدوم
        ماه میشه رو قیمت نهایی آیفون حساب باز کرد!؟
        البته احتمالا اگه بخوام آیفون 6رو بگیرم باید حدود یک سال باید صبر کنم تا گوشی افت قیمت نهایی خودش رو کرده باشه به شرطی که اون وقت هم گوشی جدیدتر آیفون نیاد و دوباره این چرخه تکرار بشه!!

نظر

یکی از دوستان گفت الان بگیر و یکی دیگه گفت الان نگیر و صبر کن!حالا در کل الان گرفتن به صلاح هست!یا در چند ماه آینده، و تقریبا کدوم
          ماه میشه رو قیمت نهایی آیفون حساب باز کرد!؟
          البته احتمالا اگه بخوام آیفون 6رو بگیرم باید حدود یک سال باید صبر کنم تا گوشی افت قیمت نهایی خودش رو کرده باشه به شرطی که اون وقت هم گوشی جدیدتر آیفون نیاد و دوباره این چرخه تکرار بشه!!
          دوست عزیز نیاز نیست یکسال صبر کرد برای ایفون شیش که قیمتش پایین بیاد
          اتفاقی که افتاد واسه فایو اس مثل همین میشه دیگه بعد از حدودا پنج شیش ماه قیمتش به ۲/۲۰۰ میرسه.به نظرم یکم صبر کنید ایفون شیش بگیرید بهتره.ولی اگه رو ۵اس اصرار دارید یک ماه صبر کنید بعد بخرید

نظر

تشکر پس تا اسفند ماه صبر میکنم!
            و بی خیال خرید آیفون 5میشم!
            ولی اسفند ماه حتما حدود قیمت آیفون 6به 2,200,000میرسه؟؟

نظر

بله احتمالا چون در مورد ایفون های قبلی همینطور بودش.مثلا من همین فایو اس رو ۲میلیون هشتاد خریدم تو دی ماه.فقط شما باید پیگیر قیمت باشید بعد از سه ماه که از عرضه ایفون بعدی گذشت تا در کمترین قیمت شما بخرید.البته بازم مشاهدات بنده از ایفون های قبلی بود هرطور شما مایل هستین میتونید عمل کنید ولی بنظرم ایفون شیش ارزش صبر داره

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                بله احتمالا چون در مورد ایفون های قبلی همینطور بودش.مثلا من همین فایو اس رو ۲میلیون هشتاد خریدم تو دی ماه.فقط شما باید پیگیر قیمت باشید بعد از سه ماه که از عرضه ایفون بعدی گذشت تا در کمترین قیمت شما بخرید.البته بازم مشاهدات بنده از ایفون های قبلی بود هرطور شما مایل هستین میتونید عمل کنید ولی بنظرم ایفون شیش ارزش صبر داره
                و در پایان البته امیدوارم که شرکت اپل قیمتی رو برای آیفون 6تعین کنه که بعد
                از افت قیمت نهایی به حدود 2تومن برسه، وگرنه اگه قیمت پایه این گوشی
                مثلا3تومن و به بالا باشه فقط باید تماشا بکنیمش

نظر

و در پایان البته امیدوارم که شرکت اپل قیمتی رو برای آیفون 6تعین کنه که بعد
                  از افت قیمت نهایی به حدود 2تومن برسه، وگرنه اگه قیمت پایه این گوشی
                  مثلا3تومن و به بالا باشه فقط باید تماشا بکنیمش
                  بعید میدونم اونقدر گرون بشه
                  خیلی گرون بشه نهایتا ۲/۳-۲/۴ پایه ش میشه

نظر

دوست عزیز اصلا معلوم نیست با این که این دوستمون اینو میگه اما ممکنه اینطور نشه!
                    بازار خیلی بالا پایین داره
                    و از همه مهم تر اینکه اگه صفحه ایفون بزرگتر بشه احتمال اینکه قیمتش بالا بره خیلی هست و وقتی قیمتش بالا بره اینجا هم بالا میره!
                    کلا به بازار بستگی داره

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                      دوست عزیز اصلا معلوم نیست با این که این دوستمون اینو میگه اما ممکنه اینطور نشه!
                      بازار خیلی بالا پایین داره
                      و از همه مهم تر اینکه اگه صفحه ایفون بزرگتر بشه احتمال اینکه قیمتش بالا بره خیلی هست و وقتی قیمتش بالا بره اینجا هم بالا میره!
                      کلا به بازار بستگی داره
                      خب الان پایه آیفون در ایران حدود 2,100,0000 هستش
                      فوقش با صفحه بزرگتر و امکانات دیگه آیفون جدید بشه2,600,000
                      باز هم به نظر من گوشی جدید آیفون6ارزش خریدن و منتظر ماندن رو داره

نظر

خب الان پایه آیفون در ایران حدود 2,100,0000 هستش
                        فوقش با صفحه بزرگتر و امکانات دیگه آیفون جدید بشه2,600,000
                        باز هم به نظر من گوشی جدید آیفون6ارزش خریدن و منتظر ماندن رو داره
                        خوب ممکنه اصلا یشه ۲تومن! یا ۳تومن!
                        شما اینده رو میتونی پیش بینی کنی؟
                        الان ما ها هرچی بگیم مطمئنن همون قیمت نمیشه!
                        مطمئنن ارزش صبر کردن داره وگرنه اصلا معرفی نمیشد

نظر

من تضمین میدم بهتون که تا اسفند قیمتش زیر 2500 نمیاد !

اگه دنبال کف قیمتش هستید حداقل تا اوایل تابستان سال بعد باید صبر کنید !

اصلا من جای شما بودم همون شش ماه پیش میخریدم ! 200 - 300 تومن دیگه پولیه که بخوای دلت رو شیش ماه منتظرش بذاری که آیا بشود آیا نشود؟

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                            من تضمین میدم بهتون که تا اسفند قیمتش زیر 2500 نمیاد !

اگه دنبال کف قیمتش هستید حداقل تا اوایل تابستان سال بعد باید صبر کنید !

اصلا من جای شما بودم همون شش ماه پیش میخریدم ! 200 - 300 تومن دیگه پولیه که بخوای دلت رو شیش ماه منتظرش بذاری که آیا بشود آیا نشود؟
                            ببخشید ولی حرف شما قطعی نیست
                            ممکنه بیاد ممکنه نیاد
                            درمورد فایو اس دی شد ۲ و هشتاد تومن
                            میبینید که خیلی افت کرد
                            ولی اگه خود ایفون نسل بعدی افزایش داشته باشه قطعا گرونتر میشه ولی بازم پایین میاد
                            اگرم افزایش نداشته باشه ممکنه مثل فایو اس بشه

نظر

صبر کنید ..
                            X