اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک تا سقف 5 ملیون تومان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک تا سقف 5 ملیون تومان

سلام دوستان!
    من میخواستم برای خانومم یه مک بوک بخرم.قیمتش تا سقف 5 ملیون باشه.
    چون خانوم هم هست استفاده فنی و انچنانی ازش نداره.صرفا برای کارای تایپ و پخش مدیا و اینترنت و ظاهر ازش میخواد استفاده کنه!
    حالا به نظرتون چه مدلی براش بخرم که نهایتا تا 5 سال دیگه هم بهش سرویس بده!
    پیشاپیش سپاسگزارم ازتون ...

با سلام. اگر اصرار به خرید مک می باشد؛ می توانید با توجه به کاربری ایشون یک مدل ۱۳ اینچ Macbook Air را خریداری کنید. مدل ۷۶۰ یا ۷۶۱. اگر هم سایز ۱۱ اینچ تمایل داشتد ۷۱۱ یا ۷۱۲.

نظر

نوشته اصلی توسط atakhanbak نمایش پست ها
      سلام دوستان!
      من میخواستم برای خانومم یه مک بوک بخرم.قیمتش تا سقف 5 ملیون باشه.
      چون خانوم هم هست استفاده فنی و انچنانی ازش نداره.صرفا برای کارای تایپ و پخش مدیا و اینترنت و ظاهر ازش میخواد استفاده کنه!
      حالا به نظرتون چه مدلی براش بخرم که نهایتا تا 5 سال دیگه هم بهش سرویس بده!
      پیشاپیش سپاسگزارم ازتون ...
      سلام خسته نباشید

چون خانوم هستن و خانوم ها بیشتر شیکی رو می پسندند و چون استفاده ی آنچنانی ندارند مک بوک ایر پیشنهاد می شود.

مدل : Apple MacBook Air 2014 - MD761B پیشنهاد میکنم تقریبا با قیمت 3 میلیون 800 تومان !

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید

چون خانوم هستن و خانوم ها بیشتر شیکی رو می پسندند و چون استفاده ی آنچنانی ندارند مک بوک ایر پیشنهاد می شود.

مدل : Apple MacBook Air 2014 - MD761B پیشنهاد میکنم تقریبا با قیمت 3 میلیون 800 تومان !
        یعنی شما مدل های Pro Retina را پیشنهاد نمیکنید که کیفیت صفحش هم خیلی بیشتر باشه؟

نظر

بنده مک بوک پرو رتینا ۱۳ پیشنهاد میکنم
          کیفیت رنگ بسیار خوبی دارند

نظر

با کاربری که شما عنوان کردید Macbook Air کفایت می کند. در صورتی که اصرار به خرید رتینا دارید مدل 864 یا در صورت نیاز به هارد با ظرفیت بالاتر دارید 865 را تهیه کنید.

نظر

دوست عزيز به نظر من حتما رتينا بخر ... كيفيت خيلى عاليه ... به نظر من اگه رتينا داشته باشى ديگه مانيتور معمولى برات اصلا لذت بخش نيست...

نظر

صبر کنید ..
              X