اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون تا 3 تومن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون تا 3 تومن

سلام دوستان

ببخشید مزاحم اوقاتتون شدم میخوام آیفون بخرم 5 اس داشتم فروختم 32 گیگ بعد اس 5 خریدم بعد جی 3 خریدم کلا پرچم دار هارو تجربه کردم هیچی آیفون نمیشه اما مسئله اینه الان 3 تومن پول دارم آیفون 5 اس 64 گیگ بگیرم تا آیفون 6 بگیرم؟به نظرتون آیفون 6 رو 64 گیگشو میشه با 3 تومن تهیه کرد؟

سلام

اولا که به قوانین احترام بزارید و از فونت استاندارد استفاده کنید.

در مورد آیفون 5s که الان مدل ۶۴ گیگابایت رو با کمتر از ۳ تومن هم می تونید بخرید. اما تا ثابت شدن قیمت آیفون بعدی در حجم ۶۴ گیگ برروی ۳ تومن تا اواخر دی ماه باید صبر کنید

نظر

در ادامه صحبت های علیرضا عزیز با توجه به اینکه به احتمال 99% ایفون ۶ صفحه بزرگ تری داره قبلا گفته میشد که ۱۰۰$ گرون تر هست . اگه این شایعه درست باشه احتمال داره تا ۳ تومن نیاد و بیشتر شه قیمتش اما احتمال اینکه قیمتش ثابت بمونه هم زیاد هست . به نظرم تا شهریور صبر کنید که ایفون های جدید معرفی شه بعد تصمیم بگیرید
      ویرایش توسط Unex : https://i-phone.ir/forums/member/102565-unex در ساعت 26-07-2014, 01:10 PM

نظر

ممنون از دوستان چشام یه کم ضعیفه شرمنده بولد میکنم ببینم چی مینویسم

تو ورد مینویسم که کپی کنم اینور

دوستان پس نظرشون این هستش که آیفون 6 بخرم خدا کنه 100 دلار گرون نشه اگه قرار باشه گرون هم بشه 16 بشه 700 و به ترتیسب تا 900 .دوستان 19 September معرفی میشه دقیقا مثل پارسال این همه صبر این 40 روز هم صبر میکنم که معرفی بشه.واقعا ساپورت محصولات اپل زیاد هستش.فک کنم آیفون 5 اس طبق قانون اپل تا ios 10 ساپورت شه.

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad7030 نمایش پست ها
          ممنون از دوستان چشام یه کم ضعیفه شرمنده بولد میکنم ببینم چی مینویسم

تو ورد مینویسم که کپی کنم اینور

دوستان پس نظرشون این هستش که آیفون 6 بخرم خدا کنه 100 دلار گرون نشه اگه قرار باشه گرون هم بشه 16 بشه 700 و به ترتیسب تا 900 .دوستان 19 September معرفی میشه دقیقا مثل پارسال این همه صبر این 40 روز هم صبر میکنم که معرفی بشه.واقعا ساپورت محصولات اپل زیاد هستش.فک کنم آیفون 5 اس طبق قانون اپل تا ios 10 ساپورت شه.
          مطمئن نباشید که 19 september معرفی میشه هیچ سالی در یک روز ایفون معرفی نشده

نظر

صبر کنید ..
          X