اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال قبل از خرید 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال قبل از خرید 4s

سلام.دوستان من میخوام یه ایفون لاک شده بخرم و با کیت سیم کارت اونو انلاک کنم...
    چند تا سوال داشتم,متاسفانه جای پیدا نکردم سوال بپرسم اشتباه زدم انتقال بدید...

1- من ایفون 4 اس میخوام بگیرم,خطم 919 هست ,کار میکنه مشکلی نیست؟
    2- 4اس ,ای او اس چنده ؟6؟ میشه اونو به 7 یا 8 آبدیت کرد بدون مشکل "باتوجه به اینکه انلاک فاکتوری نشده؟ "
    3- با وجود انلاک با کیت از همه اپ ها میشه استفاده کرد ؟ هیچ مشکلی پیشنماید؟ میتوانم ابدیت کنم ازایتفونز نصب کنم و..؟
    4- من اندروید داشتم که بعد از ابدیت به نسخه جدید گوشیم خیلی هنگ میکنه,تو ایفون بعد از ابدیت که این طوری نمیشه؟
    5- چه طوری از شماره و پیامک و اکانت های مثل لاین,وی چت و وایبر ام بک اپ بگیرم که روی ایفون هم قابل اجرا باشه؟

۱- نه مشکلی نیست
    ۲-تا ۸ میتونه اپدیت بشه (کارکردن سیم کارت بستگی به نوع انلاک شما باشد)
    ۳-بله از همه اپ ها میشه استفاده کرد
    ۴-پیشنهاد میکنم به ۸ اپدیت نکن ولی رو ۷.۱.۱ خوبه
    ۵-لاین و ویچت و اینه ا نمیدونم ولی شماره هات رو با
    Contacts Backup

بک اپ میگیری بعد برای خودت میل میکنی بعد تو ایفون بازش میکنی .
    فعلا

نظر

فقط مشكل اجراي كدهاي ussd رو داري مثل اعلام شارژ

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان. یه سوالی در مورد خرید آیفون ۴ اس دارم. یه سایت فروش اینترنتی ( شرکتی رایانه ای) هست که آیفون ۴ اس ۳۲گیگ آورده ( سفید و مشکی و تعداد بالا) و خودش میگه ریفربیشد هست و آکبند از آمریکا اومده. قیمت زده ۹۰۰ و خورده ای تومن. آيا خرید ریفربیشد ارزش داره و اینکه ۳۲ گیگش به قیمت ۹۰۰؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
          سلام دوستان. یه سوالی در مورد خرید آیفون ۴ اس دارم. یه سایت فروش اینترنتی ( شرکتی رایانه ای) هست که آیفون ۴ اس ۳۲گیگ آورده ( سفید و مشکی و تعداد بالا) و خودش میگه ریفربیشد هست و آکبند از آمریکا اومده. قیمت زده ۹۰۰ و خورده ای تومن. آيا خرید ریفربیشد ارزش داره و اینکه ۳۲ گیگش به قیمت ۹۰۰؟ ممنون
          سلام !

ببینید دوست عزیز الان دیگه 4S از iOS 8 بالاتر فکر نکنم بشه آپدیت کرد ! اگر مصرف خیلی مهمی ندارید و فقط به عنوان تلفن معمولی استفاده میکنه بله می ارزه ! ولی به صورت کلی به خاطر اینکه هم ریفر هست هم قدیمی خیر

نظر

نوشته اصلی توسط Amyr نمایش پست ها
            سلام !

ببینید دوست عزیز الان دیگه 4S از iOS 8 بالاتر فکر نکنم بشه آپدیت کرد ! اگر مصرف خیلی مهمی ندارید و فقط به عنوان تلفن معمولی استفاده میکنه بله می ارزه ! ولی به صورت کلی به خاطر اینکه هم ریفر هست هم قدیمی خیر
            سلام ممنون از پاسختون. بله درسته. یکی از اعضای خانواده بعنوان گوشی دوم دوست داره ۴اس بگیره. فقط برای تماس. ۶ داره. راستش خیلی گشتیم دنبال دست دوم اما دست۲ مطمئن تمیز و قیمت مناسب ندیدیم.

نظر

صبر کنید ..
            X