اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیفیت نمایش ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیفیت نمایش ؟

با سلام
    ببخشید سوالی داشتم

بنده از یک لب تاب ASUS k43s استفاده میکنم به مدت 2 ساله که حتی الا که در حال تایپ هستم چشم بنده اذیت میشه ( به خاطر پس ضمینه ی سفید این ویرایشگر انجمن ) و از این مورد از ابتدای خرید این لبتاب گله داشتم که احساس میکردم صفحه نمایش آن برای چشم من مشکل ساز هست ، خلاصه دکتر که رفتم متوجه شدم بعد از 2 سال کار کردن با این لبتاب چشم من نمره پیدا کرده

لازم به ذکر است که با مانیتور خونه کار میکنم یعنی سیستم PC 80% بهتر میتونم کار کنم ، تقریبا لب تاب های دوستان دیگه که سونی بودند و قدیمی هم مشاهده کردم متن و نوشتار رو 70% بهتر میتونستم کار کنم

روی صجبت بنده اینجاست که:

خودم شخصا یک ipad AIR هم دارم که بدون هییچ مشکلی باهاش ححتی 10 ساعت باشه کار میکنم ! بدون اینکه چشم هام اذیت شه

خلاصه علی رغم اینکه محدودیت هایی که شنیدم داره مک بود و خوشم نمیاد از یه سری محدودیت هاش به خاطر سلامتیم و با توجه به اینکه کار بنده اینترنتی هست و قصد نصب بازی ندارم نظرم رفته روی macBOOK

ایا با توجه به اینکه ipad air به هیچ عنوان چشم بنده رو اذیت نمیکنه در نور سفید حتی. ایا پیشنهاد میشه با توجه به اینکه ایپد رتینا هست خریداری کنم macbook AIR یا macbook pro RETINA !

؟

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید سوالی داشتم

بنده از یک لب تاب ASUS k43s استفاده میکنم به مدت 2 ساله که حتی الا که در حال تایپ هستم چشم بنده اذیت میشه ( به خاطر پس ضمینه ی سفید این ویرایشگر انجمن ) و از این مورد از ابتدای خرید این لبتاب گله داشتم که احساس میکردم صفحه نمایش آن برای چشم من مشکل ساز هست ، خلاصه دکتر که رفتم متوجه شدم بعد از 2 سال کار کردن با این لبتاب چشم من نمره پیدا کرده

لازم به ذکر است که با مانیتور خونه کار میکنم یعنی سیستم PC 80% بهتر میتونم کار کنم ، تقریبا لب تاب های دوستان دیگه که سونی بودند و قدیمی هم مشاهده کردم متن و نوشتار رو 70% بهتر میتونستم کار کنم

روی صجبت بنده اینجاست که:

خودم شخصا یک ipad AIR هم دارم که بدون هییچ مشکلی باهاش ححتی 10 ساعت باشه کار میکنم ! بدون اینکه چشم هام اذیت شه

خلاصه علی رغم اینکه محدودیت هایی که شنیدم داره مک بود و خوشم نمیاد از یه سری محدودیت هاش به خاطر سلامتیم و با توجه به اینکه کار بنده اینترنتی هست و قصد نصب بازی ندارم نظرم رفته روی macBOOK

ایا با توجه به اینکه ipad air به هیچ عنوان چشم بنده رو اذیت نمیکنه در نور سفید حتی. ایا پیشنهاد میشه با توجه به اینکه ایپد رتینا هست خریداری کنم macbook AIR یا macbook pro RETINA !

؟
    فکر نکنم صفحه نمایش هیچ کدوم از دو دیوایس ٬ مک بوک ایر و مک بوک رتینا چشم شما رو اذیت کنه٬ به خاطر اینکه یکی از دوستان خودم دقیقا مشکل شما رو داشت و حال از صفحه نمایش مک بوک پرو که رتینا نیست٬ کاملا راضیه
    اگر فاکتور اذیت شدن چشم رو کنار بزاریم٬ انتخاب بین رتینا و مک بوک ایر٬ کاملا بسته به احتیاجات شماست که شامل فاکتور هایی مثل وزرن٬ قدرت و قیمت میشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

واقعيتش بنده برام فرقي نميكنه حتي ويندوزي باشه ! فقط فكر نميكنم لبتاباي برنداي ديگه مثل صفحه نمايش اپل داشته باشه و اگر نه خب ٤ تومن پول زياديه به خاطر سلامتيم ميخوام بدم و بس.
      چيزي كه بسيار نگرانم كرده فقط نمايش هست كه چشام اذيت نشن به هر حال سلامتي مهمتر هست
      دليلي كه نگاهم رفت روي مك بوك ipad air من هست كه صفحش رتينا هست الا دارم باهاش اين پاسخ ميدم به طور فوق العاده اي چشام هيچ مشكلي نداره اما روي مك بوك هاش نميدونم به همين كيفيته يا نورهاي مزاحمش زيادتره !
      اما روي لبتاب خودم مشكل دارم

نظر

واقعيتش بنده برام فرقي نميكنه حتي ويندوزي باشه ! فقط فكر نميكنم لبتاباي برنداي ديگه مثل صفحه نمايش اپل داشته باشه و اگر نه خب ٤ تومن پول زياديه به خاطر سلامتيم ميخوام بدم و بس.
        چيزي كه بسيار نگرانم كرده فقط نمايش هست كه چشام اذيت نشن به هر حال سلامتي مهمتر هست
        دليلي كه نگاهم رفت روي مك بوك ipad air من هست كه صفحش رتينا هست الا دارم باهاش اين پاسخ ميدم به طور فوق العاده اي چشام هيچ مشكلي نداره اما روي مك بوك هاش نميدونم به همين كيفيته يا نورهاي مزاحمش زيادتره !
        همونطور که گفتم یکی از دوستانم با لپ تاپ ایسوس مشکلات زیادی داشت
        اما حالا با مک بوک پرو ( مدل غیر رتینا‌) مشکلی برای چشمش نداره
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

بنده چند سالی است با توجه به شرایط، مک بوک ایر (13 اینچ) و کنار مک بوک رتینا (15 اینچ) استفاده میکنم. تفاوت کیفیت صفحه نمایش بسیار زیاد و اگر دیوایسی با صفحه نمایش رتینا داشته باشید، بسیار مشهود است.
          چون فاکتور اصلی شما برای خرید، کیفیت و نوع صفحه نمایش است، چون دیوایسی با صفحه نمایش رتینا دارید، اصلا پیشنهاد خرید مک بوک ایر نمیکنم و بعد از مدتی برای شما خسته کننده خواهد شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
            بنده چند سالی است با توجه به شرایط، مک بوک ایر (13 اینچ) و کنار مک بوک رتینا (15 اینچ) استفاده میکنم. تفاوت کیفیت صفحه نمایش بسیار زیاد و اگر دیوایسی با صفحه نمایش رتینا داشته باشید، بسیار مشهود است.
            چون فاکتور اصلی شما برای خرید، کیفیت و نوع صفحه نمایش است، چون دیوایسی با صفحه نمایش رتینا دارید، اصلا پیشنهاد خرید مک بوک ایر نمیکنم و بعد از مدتی برای شما خسته کننده خواهد شد.
            کاملا موافقم من هم رتینا دارم تفاوت کیفیت کاملا مشهود هست

نظر

ممنون از راهنمايي هاتون
              پس بايد رتينا خريداري كنم
              با توجه به اينكه ميگن امسال مكبوك جديد ارائه ميشه
              ١ تا چند سال مك بوك قبل پشتيباني خواهد شد
              ٢- اقت قيمت به چه ميزان خواهد بود
              ٣- وقت مناسبي براي خريد است؟
              يا ممكن است مك بوك اير رتينا امسال رليز بشه؟
              ----
              دوستاني كه مك بوك دارن سوالي داشتم:
              با لب تاب هاي ديگر از شركت هاي ديگه كه كار ميكنيد به خصوص خواندن متون ! خستگي چشم رو احساس ميكنيد؟

نظر

ممنون از راهنمايي هاتون
                پس بايد رتينا خريداري كنم
                با توجه به اينكه ميگن امسال مكبوك جديد ارائه ميشه
                ١ تا چند سال مك بوك قبل پشتيباني خواهد شد
                ٢- اقت قيمت به چه ميزان خواهد بود
                ٣- وقت مناسبي براي خريد است؟
                يا ممكن است مك بوك اير رتينا امسال رليز بشه؟
                ----
                دوستاني كه مك بوك دارن سوالي داشتم:
                با لب تاب هاي ديگر از شركت هاي ديگه كه كار ميكنيد به خصوص خواندن متون ! خستگي چشم رو احساس ميكنيد؟
                با توجه به اینکه آیپد ایر دارید، صبر کنید سری های جدید معرفی شده (پاییز) و بعد خریداری کنید.
                بله، چشم کاملا خسته خواهد شد. با شرایط شما، فقط به خرید مک بوک رتینا فکر کنید.

نظر

سلام مجدد
                  بنده فردا انشالله یکی رو خریداری خواهم کرد
                  امروز یکی از بچه ها فقط از لحاظ بعد نمایشگر صحبت میکرد که نمایشگر : Asus n550jk از مک بوک پرو رتینا هم بالاتر هست ( خارج از مشخصات سخت افزاریش که واقعا بالا هست تقریبا 2 برابر ) چون برای بنده فقط و فقط راحت شدن چشام مهمه...

ایا این درسته؟

و سوال مکی :

برنامه های مجانی زیاد هست برای مک بوک ؟ سهولت نصب انها... یا باید خریداری کرد....
                  ویرایش توسط Tornado2800 : https://i-phone.ir/forums/member/67387-tornado2800 در ساعت 01-07-2014, 03:06 AM

نظر

نوشته اصلی توسط tornado2800 نمایش پست ها
                    سلام مجدد
                    بنده فردا انشالله یکی رو خریداری خواهم کرد
                    امروز یکی از بچه ها فقط از لحاظ بعد نمایشگر صحبت میکرد که نمایشگر : Asus n550jk از مک بوک پرو رتینا هم بالاتر هست ( خارج از مشخصات سخت افزاریش که واقعا بالا هست تقریبا 2 برابر ) چون برای بنده فقط و فقط راحت شدن چشام مهمه...
                    ایا این درسته؟
                    و سوال مکی :
                    برنامه های مجانی زیاد هست برای مک بوک ؟ سهولت نصب انها... یا باید خریداری کرد....
                    لپ تاپ asus n550jk صفحه نمایشی با دقت 1920 در 1080 ( ۱۵ اینچ ) ، مک بوک رتینا ۱۳ اینچ صفحه نمایشی با دقت 2560 در 1600 و مک بوک رتینا ۱۵ اینچ با دقت 2880 در 1800 است.
                    بنابراین برتری با مک بوک رتینا ( ۱۳ اینچ و ۱۵ اینچ ) است.
                    هر سیستم عاملی داری اپلیکیشن و گیم های پولی و مجانی است و بستگی به نیاز های شما دارد. ( اگر چه، میتوانید نسخه های کرک شده و دانلود و نصب کنید ). از این نظر مشکل نخواهید داشت.

نظر

یکی از عمومترین کارایی من از لب تاب
                      اتصال از طریق Remote Desktop به ویندوز سرورها کاریم می باشد

ایا نرم افزار مجانی برای Remte Desktop یا کرک شده ، موجود هست که بتونم به سرورهای محل کارم متصل بشم از طریق مک؟

نظر

ایا نرم افزار مجانی برای Remte Desktop یا کرک شده ، موجود هست که بتونم به سرورهای محل کارم متصل بشم از طریق مک؟
                        شما برای Remote Desktop در سیستم عامل مک، میتوانید از نرم افزار های Microsoft Remote Desktop یا CoRD استفاده کنید.

نظر

بله خود مایکروسافت این برنامه رو به صورت رایگان برای مک منتشر کرده

نظر

سلام
                            دوستانی که این مطلب رو میخونند و مشکل منو دارن
                            بنده مک بوک ‍ پرو رتینا خریداری کردم

مشکل بینایی من روی این لبتاب به طور کامل حل شده و بدون مشکل قادر به کار کردن باهاش هستم

امیدوارم این تاپیک مفید باشه برای کسانی که در اینده مشکل منو داشتند

نظر

صبر کنید ..
                            X