اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد تغيير رنگ آيفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد تغيير رنگ آيفون 5s

سلام
    انشالا فردا من يه آيفون ٥ اس ميخرم
    روي خريد گوشي هم ٦ ماهه دارم تحقيق ميكنم و آخر به اين نتيجه رسيدم كه آيفون بخرم
    من اين گوشي رو حداقل براي ٥ سال ديگه نگه ميدارم حالا سوالم اينه كه :
    تو بعضي فروما ديده بودم بعضيا مشكل تغيير رنگ المينيوم بغل گوشي داشتن البته رنگ گوشيشون مشكي بود .
    حالا سوال من اينه كه چه رنگ گوشي اي بخرم كه رنگش بعد از ٥ سال هم نره؟(بيشتر مايلم طلايي بخرم)
    و دوم اينكه يه فروشگاه تو شهرمون نزديك به ٨٠ مدل كاور با قيمت هاي ٣٠تا٦٠ تومن داره(نميدونم گرونترشم داره يا نه!) اگه من از ٥٠-٦٠ تومنيا كه جنسشون سفت هست بخرم رنگ گوشيو نميبرن؟
    ممنون:d

نوشته اصلی توسط aryabartar نمایش پست ها
    سلام
    انشالا فردا من يه آيفون ٥ اس ميخرم
    روي خريد گوشي هم ٦ ماهه دارم تحقيق ميكنم و آخر به اين نتيجه رسيدم كه آيفون بخرم
    من اين گوشي رو حداقل براي ٥ سال ديگه نگه ميدارم حالا سوالم اينه كه :
    تو بعضي فروما ديده بودم بعضيا مشكل تغيير رنگ المينيوم بغل گوشي داشتن البته رنگ گوشيشون مشكي بود .
    حالا سوال من اينه كه چه رنگ گوشي اي بخرم كه رنگش بعد از ٥ سال هم نره؟(بيشتر مايلم طلايي بخرم)
    و دوم اينكه يه فروشگاه تو شهرمون نزديك به ٨٠ مدل كاور با قيمت هاي ٣٠تا٦٠ تومن داره(نميدونم گرونترشم داره يا نه!) اگه من از ٥٠-٦٠ تومنيا كه جنسشون سفت هست بخرم رنگ گوشيو نميبرن؟
    ممنون:d
    جنس دیوایس های اپل از جنس آلومینیوم است و رنگ نیست. در طی زمان هم تغییر شکل نخواهد داد.
    کاوری هم انتخاب میکنید، جنس نرمی داشته باشد تا به آیفون شما آسیبی وارد نکند.

نظر

چند جا ديدم اين مشكلو داشتن و حتي يكي گوشيشو واسه فروش گذاشته بود و علت فروشو تغيير رنگ آيفون ذكر كرده بود.

نظر

چند جا ديدم اين مشكلو داشتن و حتي يكي گوشيشو واسه فروش گذاشته بود و علت فروشو تغيير رنگ آيفون ذكر كرده بود.
        نگهداری درستی از دیوایس خود نداشته. اگر درست نگهداری شود مطمئن باشید تغییر ظاهر نخواهد داد.

نظر

دوست عزیز من یه پیشنهاد واسه شما دارم.
          اگه قصد دارید بعد از خرید گوشی تا پنج سال دیگه سراغ خرید گوشی نرید به نظر من این چند ماهه آینده رو هم صبر کنید تا آیفون 6 بیاد.
          احتمالا پرچمدار جدید اپل خییلی از اشکال و ایراد هایی که توی ایفون های قبلیش بوده رو رفع کرده و به نظرم پنج سال با ایفون 6 سر کردن خییلی ارزشش بیشتر از ایفون 5s هست.
          به نظرم آیفون 6 چند ماه ارزش صبر کردن رو داره.
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
            دوست عزیز من یه پیشنهاد واسه شما دارم.
            اگه قصد دارید بعد از خرید گوشی تا پنج سال دیگه سراغ خرید گوشی نرید به نظر من این چند ماهه آینده رو هم صبر کنید تا آیفون 6 بیاد.
            احتمالا پرچمدار جدید اپل خییلی از اشکال و ایراد هایی که توی ایفون های قبلیش بوده رو رفع کرده و به نظرم پنج سال با ایفون 6 سر کردن خییلی ارزشش بیشتر از ایفون 5s هست.
            به نظرم آیفون 6 چند ماه ارزش صبر کردن رو داره.
            متاسفانه تا تو ايران حباب قيمتش بره حدود ٧ ماه ميگذره و ميوفته تو ايام عيد
            منم اون موقع سال ٣ومم و بايد درس بخونم و نميتونم تو جو گوشي باشم پس همين ٥اس رو بايد بخرم
            ديروز قيمت كردم طرف ميگفت ٢٢٥٠ ميده
            ارزش خريد داره؟

نظر

چند گیگ؟

نظر

١٦گيگ
                بدون گارانتي

نظر

تو سایت انجمن زده 2200 ولی خب بگردین مطمئنا تو شهر خودتون کمتر از 2250 هم گیرتون میاد.
                  فقط حواستون باشه از جای مطمئن خرید کنید.

نظر

آشناست گفت به من ٢٢٠٠ ميده ولي به بقيه ٢٢٥٠
                    مرسي

نظر

برای روکش خدمتتون عرض کنم اگه میخوای پنج سال نگه داری ، به هیچ وجه روش روکش ننداز
                      حس بیروکش بهتره
                      بیخود روکش بندازی ، گوشی رو سنگین کنی که چی ،

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

با روکش خیال آدم راحت تره
                        بالاخره امروز رنگ مشکیشو خریدم
                        ویرایش توسط aryabartar : https://i-phone.ir/forums/member/169303-aryabartar در ساعت 17-06-2014, 11:28 PM

نظر

من الان نزدیک یک ساله 5 دارم اما به جرات میگم بزاریش کنار یه آکبند هیچ فرقی ندارن با هم . نگهداری خیلی مهم هست که متاسفانه بعضی ها کم لطفی میکنن .

نظر

متاسفانه تا تو ايران حباب قيمتش بره حدود ٧ ماه ميگذره و ميوفته تو ايام عيد
                            منم اون موقع سال ٣ومم و بايد درس بخونم و نميتونم تو جو گوشي باشم پس همين ٥اس رو بايد بخرم
                            ديروز قيمت كردم طرف ميگفت ٢٢٥٠ ميده
                            ارزش خريد داره؟
                            کی گفته ۷ ماه طول میکشه حباب قیمتش از بین بره؟؟!!
                            آیفون ۵ اس حدود ۱.۵ ماه بعده معرفی به قیمت رسید. در کل خیلی هم طول بکشه به قیمت برسه فوقش ۲ ماه میشه.
                            آیفون به هیچ عنوان تغییر رنگ نمیده!
                            صبر کردن برا آیفون ۶ هم واقعا ارزشش رو داره.

نظر

صبر کنید ..
                            X