اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید دسته بازی xbox برای مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید دسته بازی xbox برای مک بوک

میخواستم یه دسته بازی اکس باکس بخرم ولی میخواستم بدونم این دسته هایی که بی سیم هستن روی مکبوکها کار میکنن؟ خصوصا در محیط بوت کمپ
    آیا کارایی در بازی های اول شخص مثل Call of duty دارند ؟
    کسی تجربه ای داره
    چه نوع و مدلی باید تهیه کنم

سلام
    من خودم iMac دارم و برای بازی کردن از دسته xBox استفاده میکنم واسه وصل کردن دسته ایکس باکس به Mac یا PC نیاز به رسیور دارین,رسیپر رو هم جرا میفروشن هم همراه بادسته xBox .

ویرایش توسط mhhsh : https://i-phone.ir/forums/member/62704-mhhsh در ساعت 15-06-2014, 11:14 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
      میخواستم یه دسته بازی اکس باکس بخرم ولی میخواستم بدونم این دسته هایی که بی سیم هستن روی مکبوکها کار میکنن؟ خصوصا در محیط بوت کمپ
      آیا کارایی در بازی های اول شخص مثل Call of duty دارند ؟
      کسی تجربه ای داره
      چه نوع و مدلی باید تهیه کنم
      برای استفاده در ویندوز مدل Xbox 360 Wireless Controller for Windows و خریداری کنید.
      میتوانید در ویندوز (نصب شده از طریق بوت کمپ) استفاده و در چنین بازی هایی همانند xbox بازی کنید.

نظر

آخرین مدل همین ۳۶۰ هست ؟‌
        تا جایی که متوجه شدم دو مدل داره یکی مختص ویندوز و یکی مختص اکس باکس که همون اکس باکس را میشه با یه ریسور به کامپیوتر نصب کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
          آخرین مدل همین ۳۶۰ هست ؟‌
          تا جایی که متوجه شدم دو مدل داره یکی مختص ویندوز و یکی مختص اکس باکس که همون اکس باکس را میشه با یه ریسور به کامپیوتر نصب کرد ؟
          دسته های بازی برای ویندوز بسیارند، شرکت های مختلف (همانند Razer) با الگو برداری از ظاهر دسته ایکس باکس ۳۶۰، دسته های بیسیم و سیم دار و تولید کرده اند. مایکروسافت هم دو نوع برای ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ تولید کرده است. اگر دسته ایکس باکس دارید با خرید یک رسیور میتوانید در ویندوز استفاده کنید اگر هم نه مدلی که برای ویندوز تولید شده است خریداری کنید.

نظر

میتونید از دسته PS4 استفاده کنید ، اصلا به صورت پیش فرض مک هم ساپورت میکنه
            How to Use Sony's New PlayStation 4 (PS4) DualShock 4 Controller to Play Games on Your Mac | MacTrast

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
              میتونید از دسته PS4 استفاده کنید ، اصلا به صورت پیش فرض مک هم ساپورت میکنه
              How to Use Sony's New PlayStation 4 (PS4) DualShock 4 Controller to Play Games on Your Mac | MacTrast
              مرسی . من احساس کردم دسته اکس باکس خیلی یوزر فرندلی و باحالتر هست .
              منتها من از هیچ کدوم استفاده نکردم . آیا دسته پس اس ۴ توصیه میشه نسبت به دسته اکس باکس ؟؟

نظر

من هر دورو دارم و اينم بگم تا حالا به خوش دستي و راحتي دسته ps4 چيزي نديدم .. واقعا عاليه

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                X