اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک ایر 13

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک ایر 13

دوستان گل تا چند روز دیگه 1 کی میخرم تفاوتی با 2014 نداره
    همین md760 رو
    فقط از کجا بدونم تاریخ ساختش کیه؟
    اینکه اک بودنش رو چطوری چک کنم؟
    و این که شنیدم دیگه روشون osx هست و قبلیا لیون بود این رو از کجا بدونم

thx

دوست عزيز مدل ها همشون مطعلق به يك سال مشخص هستند پس اين مكبوك كلا هر مكبوكي كه اين مدل باشه از يك سال هستند
    اما اگه تاريخ توليد محصول و جدا شدن از كارخانه رو مي خواين اپليكيشن battery health توش نوشته
    شايد دقيق باشه
    اكبند بودن قبل از باز كردن محصول كد رو در register.apple.con چك بفرماييد اگه گارانتي و اين تاريخ هاش معلوم نبد يعني آكبنده
    سلفون روي دستگاه هم بايد همانند آيفون و آيپد باشه
    ورژن مك از داخل دستگاه معلومه و از بيرونش در دفترچه ي راهنمايي او اس اش معاومظ

نظر

در ادامه صحبت هاي دوستمون عرض كنم كه مدل 2014 مك بوك اير 760 تغيري در cpu(فركانس) داشته
      به مدل 760 با پارت نامبر LL/B معروف هستش كه تا اونجايي كه من اطلاع دارم فعلا وارد بازار ايران نشده و قيمتش هم ١٠٠دلار ارزون تر شده
      موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
        دوستان گل تا چند روز دیگه 1 کی میخرم تفاوتی با 2014 نداره
        همین md760 رو
        فقط از کجا بدونم تاریخ ساختش کیه؟
        اینکه اک بودنش رو چطوری چک کنم؟
        و این که شنیدم دیگه روشون osx هست و قبلیا لیون بود این رو از کجا بدونم

thx
        دوست عزیز همه مک های کنونی OS X اجرا می کنند! هر نسخه اسمی داره مثلا نسخه ۱۰.۷ اسمش Lion بود و آخرین نسخه فاینال ۱۰.۹ یا همون Mavericks هست!

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
        در ادامه صحبت هاي دوستمون عرض كنم كه مدل 2014 مك بوك اير 760 تغيري در cpu(فركانس) داشته
        به مدل 760 با پارت نامبر LL/B معروف هستش كه تا اونجايي كه من اطلاع دارم فعلا وارد بازار ايران نشده و قيمتش هم ١٠٠دلار ارزون تر شده
        موفق باشيد
        مدل LL/B هم وارد بازار شده و در دفتر سایت هم موجوده ...

نظر

دوستان عزيز منظورم اينكه مه اگه روش ليون باشه مثل ويمدوز نيست كه بشينيم نصب كنيم و مثلا واسه رستور دردسر باشه
          يعني osx كه روشه يا ليون كلا هرموقع بزني رستور خودش رستور كنه به هكومي كه دفالت روش بوده و اگه osx نباشه ليون باشه. ليون رو هميشه نصب كنه و بايد هميشه بعد رستورش اپديت كنم. در ظمن اسن سري جديد قيمتش با مال ٢٠١٣ برابره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان عزيز منظورم اينكه مه اگه روش ليون باشه مثل ويمدوز نيست كه بشينيم نصب كنيم و مثلا واسه رستور دردسر باشه
            يعني osx كه روشه يا ليون كلا هرموقع بزني رستور خودش رستور كنه به هكومي كه دفالت روش بوده و اگه osx نباشه ليون باشه. ليون رو هميشه نصب كنه و بايد هميشه بعد رستورش اپديت كنم. در ظمن اسن سري جديد قيمتش با مال ٢٠١٣ برابره؟

دوست عزيز شما هر موقع بخواي ريستور كني ميتوني به اخرين ورژن به راحتي ريستور يا اپديت كني كه اموزشش هم در انجمن موجوده
            پيشنهاد ميكنم تاپيك زير رو مطالعه كني
            http://www.i-phone.ir/forums/thread91624.html
            براي اطلاع از قيمت مدل 760 پارت نامبر LL/B هم با دفتر سايت تماس بگيريد
            http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

ممنون امكان ارسال پستي هم.دفتر سايت داره؟

نظر

ممنون امكان ارسال پستي هم.دفتر سايت داره؟

بله دوست عزيز شما تماس بگيريد شرايط ارسال رو بهتون ميگن
                موفق باشيد

نظر

يه سوال از چه طريقى ميشه رو مك بوك اير ويندوز ريخت چون دى وى دى نمى خوره ؟ چجورى ميشه از طريق فلش ويندوز رو ريخت يعنى فلش رو بوتيبل كرد و غيره ...، آموزشى تو انجمن هست ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Anonymous 2580 نمایش پست ها
                    يه سوال از چه طريقى ميشه رو مك بوك اير ويندوز ريخت چون دى وى دى نمى خوره ؟ چجورى ميشه از طريق فلش ويندوز رو ريخت يعنى فلش رو بوتيبل كرد و غيره ...، آموزشى تو انجمن هست ؟!
                    از طریق بوت کمپ و فایل iso ویندوز میتوانید در مک بوک ایر ویندوز نصب کنید.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread14015.html

نظر

خرید مک بوک ایر 13

يه سوال ديگه مك بوك اير ٧٦٠ يا ٧٦١ مناسبه برا كاراى عادى و نهايتا متلب (Matlab) و برنامه نويسى و يه سرى برنامه هاى مربوط به برق و اينا ؟ يا ضعيفه ؟! طولانى مدتم استفاده مى كنم مثلا ٢٠ ساعت تو روز روشن نگه مى دارم سيستم رو البته يه پى سى قوى دارم ولى احتياج به لپتاپ دارم بابت قابل حمل بودنش
                      ویرایش توسط Anonymous 2580 : https://i-phone.ir/forums/member/169178-anonymous-2580 در ساعت 20-06-2014, 08:51 PM دلیل: اديت ديگه

نظر

نوشته اصلی توسط Anonymous 2580 نمایش پست ها
                        يه سوال ديگه مك بوك اير ٧٦٠ يا ٧٦١ مناسبه برا كاراى عادى و نهايتا متلب (Matlab) و برنامه نويسى و يه سرى برنامه هاى مربوط به برق و اينا ؟ يا ضعيفه ؟! طولانى مدتم استفاده مى كنم مثلا ٢٠ ساعت تو روز روشن نگه مى دارم سيستم رو
                        خیر، ضعیف نیست. زمانی هم برق در اختیار دارید کمتر از باتری استفاده کنید.

نظر

سلام،

مدل md760ll/b با md760zp/b چه فرقی میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط rm.kasra نمایش پست ها
                            سلام،

مدل md760ll/b با md760zp/b چه فرقی میکنه؟
                            سلام
                            هيچ فرق خاصي نداره
                            ll/b پارت نامبر امريكاست
                            zp/b پارت نامبر هنگ كونگ هستش
                            b آخرش نشون ميده كه هردو مدل يكي هستند

نظر

صبر کنید ..
                            X