اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhone 6 یا HTC One M8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iPhone 6 یا HTC One M8

سلام به دوستان عزیز

چند وقتی هست که مشخصات htc one m8 رو بررسی می کنم و به خاطر باتری، اندازه صفحه و رزولوشن بالا بدم نمیاد از iphone 5s شیفت کنم به این htc.
    ولی با توجه به اینکه اپل بازم و از آیفون 2g با فریمور 1.1.3 همش آیفون داشتم تصمیم خیلی سختیه.
    لطفاً بفرمایید که آیفون 6 به نظرتون از چه لحاظ هایی از این htc بهتر خواهد بود؟

ممنون میشم با نظراتتون راهنمایی بفرمایید منو.

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

چند وقتی هست که مشخصات htc one m8 رو بررسی می کنم و به خاطر باتری، اندازه صفحه و رزولوشن بالا بدم نمیاد از iphone 5s شیفت کنم به این htc.
    ولی با توجه به اینکه اپل بازم و از آیفون 2g با فریمور 1.1.3 همش آیفون داشتم تصمیم خیلی سختیه.
    لطفاً بفرمایید که آیفون 6 به نظرتون از چه لحاظ هایی از این htc بهتر خواهد بود؟

ممنون میشم با نظراتتون راهنمایی بفرمایید منو.
    دوست عزیز منطقی تر نیست صبر کنید اول آیفون 6 معرفی بشه و بعد راجبش صحبت کنیم؟
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

از من می شنوی نکن این کار رو من یه بار از آیفون 5 به note 3 شیفت کردم یکماه نشد شدیدا پشیمون شدم
      منم اپلی هستم خواستم یه تغییری داده باشم دیدم بابا آندروید اسباب بازیه
      به مولا راس میکم سرم بره آیفون و آی او اس رو ول نمکنم این کیت کت و شکلات و کاکاو رو بی خیال
      اگر ۱۰ اینج بزنه رزولویشن هام HD hd hd بزنه با ده میلیارد پیکسل در اینج باز هم آیفون نمبشه نصیحت برادرانه منو بپذیر امیدوارم نصیحت منو به حساب تعصب نزاری بلکه رو تجربه هست
      یه آندرویدی می تونه اپلی بشه ولی برعکس نه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        دوست عزیز منطقی تر نیست صبر کنید اول آیفون 6 معرفی بشه و بعد راجبش صحبت کنیم؟
        حق با شماست، ولی منظور با توجه به چیزهایی که تا الان راجبش گفتن و نزدیک واقعیته هست.

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
          از من می شنوی نکن این کار رو من یه بار از آیفون 5 به note 3 شیفت کردم یکماه نشد شدیدا پشیمون شدم
          منم اپلی هستم خواستم یه تغییری داده باشم دیدم بابا آندروید اسباب بازیه
          به مولا راس میکم سرم بره آیفون و آی او اس رو ول نمکنم این کیت کت و شکلات و کاکاو رو بی خیال
          اگر ۱۰ اینج بزنه رزولویشن هام HD hd hd بزنه با ده میلیارد پیکسل در اینج باز هم آیفون نمبشه نصیحت برادرانه منو بپذیر امیدوارم نصیحت منو به حساب تعصب نزاری بلکه رو تجربه هست
          یه آندرویدی می تونه اپلی بشه ولی برعکس نه
          آقا دم شما گرم، بله شیفت کردن به آندروید واقعاً سخته و ما اپلی ها رو از عواقبش نگران میکنه.

نظر

خوب این که یه چیز خیلی واضح هست که ایفون بعد هم از سخت افزار پیشرفت میکنه هم قابلیت و هم از نظر طراحی!
            و اینم شما مطمئن باشید که اگه بیاد بازم از همه رقبا همه چیش بهتر میشه با اینکه همین الانم بهتره!
            نمیدونم چطور میتونید به اندروید تن بدید!
            تجربه اون دوستمون که توضیح داد رو من هم دارم! مطمئن باش بعد 2 ماه پشیمون میشی!
            6 که بیاد جای خود! اما اگه همین 5اس هم عوض کنی و htc بگیری یا هرچی پشیمون میشی!تعصبی هم حرف نیستم و به قول دوستم بزار پای تجربه!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
              حق با شماست، ولی منظور با توجه به چیزهایی که تا الان راجبش گفتن و نزدیک واقعیته هست.
              خوب مشخصا به نیاز های خودتون برمیگرده
              خیلی ها هستند که از زندگی در قفس طلایی ios لذت می برن ( مثل خود من )
              خیلی ها هم هستند که علاقه به آزادی های آندروید دارند که البته ۹۰ درصد اونها دقیقا از آزادی های اصلی آندروید استفاده نمی کنند و فقط منظورشون از عوض کردن تم و این چیزا هست

اول شما موضع خودتون رو مشخص کنید٬ بعدش انتخاب خیلی راحت میشه
              اینطرف فقط آیفون هست و اون طرف htc m8 ٬ Galaxy s5 و LG G3

جدا از همه اینها٬ به طور واضع آیفون به دلیل اینکه چند ماه دیرتر از بقیه خواهد اومد٬ از لحاظ قدرت سخت افزاری و دوربین جایگاه بهتری خواهد داشت
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

از همه ممنونم، فکر کنم دلم یه چند تا تایید اپلی می خواست که آروم بگیره، صبر می کنم تا آیفون 6. واقعاً تو این چند سال هم گوشی دیگه ای به چشمم نیومده بود.

نظر

ببین دوست من آخه الان من هرچی بگم میگن اپلی بابا

ولی خودتم اپلی هستی درک میکنی چی می گم

ببین اصلا سخت افزار بقیه گوشی ها رو بی خیال آیفون و محصولات اپل یه چیزی دارن که بقیه دیوایس ها هر کاری بکنن نمی تونن داشته باشن
                  حالا می خواد اسنپدراگون ۸۰۰ باشه یا اسنپدراگون ۸۰۱

من که یه بار این اشتباه ( ترک آیفون ) رو کردم و دستم رو داغ کردن دیگه نکنم و فریب تبلیغات سخت افزاری آندرویدی ها رو نخورم
                  الان هم به عنوان تنبیه و جریمه خودم تا زمان معرفی آیفون ۶ گوشیو که فروختم (نوت ۳) تا اون موقع بدون گوشی ممونم تا من باشم دیگه اپل رو راها نکنم
                  از همین جا هم از روح والای استیو جابز طلب مغفرت میکنم باشد که بخشوده شوم
                  ویرایش توسط nima_chapter85 : https://i-phone.ir/forums/member/15176-nima_chapter85 در ساعت 28-05-2014, 12:31 PM

نظر

فکر میکنم مهمتر از خود گوشی اکوسیستم سیستم عامل هست که بیشتر کاربر رو درگیر خودش میکنه. باید ببینیم از کدوم اکوسیستم لذت میبریم. کسی که چندین برنامه از اپل استور خریده و هر روز باهاشون سر و کار داره خیلی سخته براش ازشون دل بکنه.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

آره آقا من چنان با اپل خو گرفتم به جرات بگم چشم بسته تایپ می کنم واقعاً از همه لحاظ برتره، سخت افزار، بدنه، آی او اس و اپ استور و ...
                      تازه من خیلی برنامه پولی خریدم که عالین.

یه وقتایی آدم قلقلکش میاد که بهترین راه حلش شما بچه های اپلی هستین که حرف اپل باز ها رو خیلی خوب میفهمین.
                      جای دیگه هر کی فقط میخواد سنگ برند خودشو به سینه بزنه.
                      خدا استیو رو بیامرزه واقعاً.

بازم ممنونم از همه شما

نظر

دوست عزیز باید ببینی چی میخوای ؟
                        قدرت سخت افزاریه بالا تر میخوای خوب طبیعی هست M8 ولی شما اینقدرت رو میخوای برای چی ؟
                        99 % مردم در ایران دنبال تعداد هسته و قدرت و اینان ولی این قدرت رو میخوان چی کار ؟ باید به بالانس بودن قدرت ها توجه کنید ببینید توی استفاده چه جوری جواب میده
                        اگه سیستم عامل میخواید معیارتون باشه بحث فرق داره :
                        خیلی راحت بگم اندرویید شخصی سازیه محض هستش و این واقعا من یکی رو مجذوب خودش کرد ولی توی استفاده واقعا گیج هستش و کرش های گاه و بی گاه حتی در برنامه های خود گوشی
                        ولی از اونور رام های کاستوم رنگارنگی که براش وجود داره
                        خودتون باید انتخاب کنید که چی میخواید
                        روون بودن یا شخصی سازی
                        در پایان یه چیزی هم ذکر کنم که از نظر اپ شما راحت ترید اپ استور جامع هست و هر چی بخواید هستش ولی شما توی اندروید مشکل دارید
                        از اون طرف شما میتونید برنامه هایی مثل توییک های سیدیا نصب کنید حتی بدون روت ولی این قابلیت در ios نیست
                        و بازی که واقعا ریختن بازی های سنگین در آندرویید عذاب هستش ولی توی ios به راحتی چند کلیک هستش
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

شخصی سازی و رزولوشن بالا تنها چیزاییه که منو وسوسه کرد که برابری نمی کنه با امتیازات دیگه آیفون.
                          امیدوارم آیفون 6 با رزولوشن بالاتری عرضه بشه.

نظر

والا آیفون که سر جاشف ولی حداقل ویندوزفون و نه آندروید
                            حالا هر گوشی آندرویدی که باشه.سامسونگ که ول معطله.

نظر

صبر کنید ..
                            X