اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک فکتوری چقدر اهمیت دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک فکتوری چقدر اهمیت دارد؟

با سلام ،
    تلاش خیلی زیادی کردم که پاسخ سوالم را از تایپیک ها پیدا کنم که خدای نکرده پست تکراری ندم!! چیزی که افراد این انجمن بیشتر از پاسخ دادن به سوالات به آن اهمیت میدهند...
    متاسفانه افراد آنلاین بسیار کم و انجمن چت باکس یا چیزی مشابه اون رو نداره تا حداقل بشه برای همچین سوالات ساده ای انجمن رو شلوغ نکرد...
    سوالم رو در تایپیکی ارسال کردم که ایجاد کننده ی سوالم بود اما به علت پاسخ نگرفتن مجبور شدم برای دیده شدن سوالم این موضوع رو ایجاد کنم...

آنلاک فکتوری مزیت محسوب میشه؟
    آنلاک فکتوری تو بازار موجوده؟
    اگر موجوده اونقدر اهمیت داره که دنبالش بگردم؟
    آنلاک فکتوری برای چه کسانی مهمه؟ کسانی که خدمات قانونی اپل رو میخوان؟ یا کسانی که جیلبرک میکنند هم براشون اهمیت داره؟

سپاس

نوشته اصلی توسط amirhosseinkzf نمایش پست ها
    با سلام ،
    تلاش خیلی زیادی کردم که پاسخ سوالم را از تایپیک ها پیدا کنم که خدای نکرده پست تکراری ندم!! چیزی که افراد این انجمن بیشتر از پاسخ دادن به سوالات به آن اهمیت میدهند...
    متاسفانه افراد آنلاین بسیار کم و انجمن چت باکس یا چیزی مشابه اون رو نداره تا حداقل بشه برای همچین سوالات ساده ای انجمن رو شلوغ نکرد...
    سوالم رو در تایپیکی ارسال کردم که ایجاد کننده ی سوالم بود اما به علت پاسخ نگرفتن مجبور شدم برای دیده شدن سوالم این موضوع رو ایجاد کنم...

آنلاک فکتوری مزیت محسوب میشه؟
    آنلاک فکتوری تو بازار موجوده؟
    اگر موجوده اونقدر اهمیت داره که دنبالش بگردم؟
    آنلاک فکتوری برای چه کسانی مهمه؟ کسانی که خدمات قانونی اپل رو میخوان؟ یا کسانی که جیلبرک میکنند هم براشون اهمیت داره؟

سپاس

سلام
    انلاک فکتوری یعنی گوشی با تمام سیم کارت هایی که باند مخابراتیش رو ساپورت می کنه کار می کنه.چه تو ایران چه تو دیگر جاهای زمین.
    در مقابل انلاک فکتوری لاک قرار می گیره که یعنی فقط با یه سیم کارت خاص از یه اپراتور خاص کار میکنه.مثلا سیم کارت های ورایزون امریکا(برای ایفونی که لاک ورایزون باشه)
    بله انلاک فکتوری مزیت هست و تو بازار اکثرا انلاک فکتوری دارن..حتما سعی کنید انلاک فکتوری تهیه کنید چون دردسر انلاک کردن یه ایفون چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر قانونی هزینه بر هست و اصلا به مشکلاتش نمی ارزه.(البته دقیق اطلاع ندارم چون تا حالا انجام ندادم)
    انلاک فکتوری بودن به جیلبریک مرتبط نمیشه.اگه لاک باشه و بتونید جیلبریکش کنید شاید بشه از طریق غیر رسمی و نرم افزاری با یک سری شرایط خاص انلاکش کنید که خودش بحث طولانی داره.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
      سلام
      انلاک فکتوری یعنی گوشی با تمام سیم کارت هایی که باند مخابراتیش رو ساپورت می کنه کار می کنه.چه تو ایران چه تو دیگر جاهای زمین.
      در مقابل انلاک فکتوری لاک قرار می گیره که یعنی فقط با یه سیم کارت خاص از یه اپراتور خاص کار میکنه.مثلا سیم کارت های ورایزون امریکا(برای ایفونی که لاک ورایزون باشه)
      بله انلاک فکتوری مزیت هست و تو بازار اکثرا انلاک فکتوری دارن..حتما سعی کنید انلاک فکتوری تهیه کنید چون دردسر انلاک کردن یه ایفون چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر قانونی هزینه بر هست و اصلا به مشکلاتش نمی ارزه.(البته دقیق اطلاع ندارم چون تا حالا انجام ندادم)
      انلاک فکتوری بودن به جیلبریک مرتبط نمیشه.اگه لاک باشه و بتونید جیلبریکش کنید شاید بشه از طریق غیر رسمی و نرم افزاری با یک سری شرایط خاص انلاکش کنید که خودش بحث طولانی داره.
      یک دنیا ممنونم از جوابت
      خب با این حساب به طور قطع باید آنلاک فکتوری گیر بیارم و دنبال جعبه ای باشم که کد iccid نداشته باشه...
      آنلاک فکتوری با گوشی های آنلاک اختلاف قیمت دارن؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosseinkzf نمایش پست ها
        یک دنیا ممنونم از جوابت
        خب با این حساب به طور قطع باید آنلاک فکتوری گیر بیارم و دنبال جعبه ای باشم که کد iccid نداشته باشه...
        آنلاک فکتوری با گوشی های آنلاک اختلاف قیمت دارن؟
        خیلی از آیفون های بازار درسته iccid دارن ولی با پرداخت مبلغ معینی به اپراتور (به صورت قانونی) آنلاک شدن. پس در این مورد سخت نگیرین. چون در این صورت هیچ تفاوتی با آنلاک فکتوری نداره.
        شما اگر سیمکارت گذاشتین توی گوشی و آنتن داد خیالتون راحت باشه که مشکلی پیش نمیاد

نظر

داشتن iccid یا نداشتنش هیچ مزیتی نداره
          اگه سیم کارت گزاشتین و انتن داد مشکلی نداره اصلا
          اونایی هم که دارن اول لاک بودن با دادن یک مبلغی به اپراتور انلاک شدن کاملا به صورت قانونی مثل ایفون من که ۲.۵ ساله داره کار می کنه

نظر

من گوشی رو با iccid گرفتم حتی در قسمت سیم کارت یه سیم کارت دیگه برای ورجین اگه اشتباه نکنم بود، توی سایت های مختلفی هم نگاه کردم زده بود آنلاک، از ورژن 7.0.4 هم به 7.0.6 وً7.1 آپدیت کردم مشکلی هم نداشت، سیم کارت هم انداختم موردی نداشت
            حالا گوشی آنلاک باشه یا آنلاک فکتوری چه تفاوتی برای ما مصرف کننده داره نمیدونم!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اهمیت آنلاک فکتوری اینقدر هست که شما این همه پول بدید آیفون بخرید اما به جاش ازش به عنوان آیپاد استفاده نکنید و راحت بتونید تماس داشته باشید!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آنلاک فکتوری چقدر اهمیت دارد؟

اگه گوشی اکبند حتی با ccidبعد از گذاشتن سیم کارت انتن داد به صورت قانونی انلاک شده و هیچ تفاوتی با انلاک فاکتوری نداره

نظر

مهمنرین تفاوت آنلاک فکتوری و آنلاک اپراطور اینه که اپل استورها خدمات گارانتی رو به آنلاک اپراطورها نمیدن و برای استفاده از گارانتی حتما باید به اپراطوری که گوشی رو قبلا لاک کرده مراجعه کنید.

به طور خلاصه یعنی اگه گوشی آنلاک فکتوری نباشه و مشکل پیدا کنه اپل استور ببرید براتون تعویض نمی کنن.

شما سعی کنید آنلاک فکتوری ( بدون iccid ) بخرید. الان هم دیگه تفاوت قیمتی ندارن و بهتره آنلاک فکتوری بخرید.

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                    مهمنرین تفاوت آنلاک فکتوری و آنلاک اپراطور اینه که اپل استورها خدمات گارانتی رو به آنلاک اپراطورها نمیدن و برای استفاده از گارانتی حتما باید به اپراطوری که گوشی رو قبلا لاک کرده مراجعه کنید.

به طور خلاصه یعنی اگه گوشی آنلاک فکتوری نباشه و مشکل پیدا کنه اپل استور ببرید براتون تعویض نمی کنن.

شما سعی کنید آنلاک فکتوری ( بدون iccid ) بخرید. الان هم دیگه تفاوت قیمتی ندارن و بهتره آنلاک فکتوری بخرید.
                    دوست عزیز اشتباه به عرضتون رسوندن
                    بعد انلاک تفاوتی نداره و استور تعویض هم میکنه

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                      دوست عزیز اشتباه به عرضتون رسوندن
                      بعد انلاک تفاوتی نداره و استور تعویض هم میکنه

خود اپل استور به عرض ما رسونده !

اين تفاوت آنلاك فكتورى و آنلاك اپراطور هست.

نظر

خود اپل استور به عرض ما رسونده !

اين تفاوت آنلاك فكتورى و آنلاك اپراطور هست.
                        نه دوست عزیز تماس بگیرید با استور به عرضتون برسونن گوشی بعد انلاک شدن شامل گاراتنی اپل میشه نگرانی هم نداره
                        نمیدونم چرا مردم عزیز ایران سعی دارن خودشون برای خودشون چیزی رو بستزن که اصلا ساخته نشده

نظر

نه دوست عزیز تماس بگیرید با استور به عرضتون برسونن گوشی بعد انلاک شدن شامل گاراتنی اپل میشه نگرانی هم نداره
                          نمیدونم چرا مردم عزیز ایران سعی دارن خودشون برای خودشون چیزی رو بستزن که اصلا ساخته نشده

دوست عزیز من تو کدوم پست گفتم که گوشی آنلاک اپراطور شامل گارانتی اپل نمیشه؟!! به قول خودت برا خودت چیز نساز!!!

گوشی های آنلاک اپراطور برای استفاده از خدمات گارانتی باید به اپراطور مربوطه مراجعه کنن و از اون طریق اقدام کنن و اپل استور ها این گوشی های آنلاک اپراطور رو تعویض نمی کنه!!

ما خودمون حضوری رفتیم اپل استور به عرضمون رسوندن، شما می تونی تماس بگیری و مطلع بشی.

نظر

دوست عزیز من تو کدوم پست گفتم که گوشی آنلاک اپراطور شامل گارانتی اپل نمیشه؟!! به قول خودت برا خودت چیز نساز!!!

گوشی های آنلاک اپراطور برای استفاده از خدمات گارانتی باید به اپراطور مربوطه مراجعه کنن و از اون طریق اقدام کنن و اپل استور ها این گوشی های آنلاک اپراطور رو تعویض نمی کنه!!

ما خودمون حضوری رفتیم اپل استور به عرضمون رسوندن، شما می تونی تماس بگیری و مطلع بشی.
                            دوست عزیز بنده نمیدونم شکا کی و کجا رفتید اما انلاک شده هم همون انلاک فکتوری حساب میشه و تو استور امریکا تعویض کردن بدون بحث جدل!حالا شما میگید باشه کلا باید گفت حق با شما!

نظر

دوست عزیز بنده نمیدونم شکا کی و کجا رفتید اما انلاک شده هم همون انلاک فکتوری حساب میشه و تو استور امریکا تعویض کردن بدون بحث جدل!حالا شما میگید باشه کلا باید گفت حق با شما!

منم نمیدونم شما کی و کجا بردین ولی آنلاک اپراطور رو اپل استور تعویض نمی کنه.

نظر

صبر کنید ..
                              X