اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید Ipad

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید Ipad

سلام
    برای دوستی قراره تبلت بخریم نظر خود من رو آیپد هست ولی از اونجایی که زیاد تو نخ اینا نیست گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم
    1:محدودیت قیمت ندارن پس میخوام بهترین تبلت باشه
    2:تو راهنمایی هاتون هم 7 اینچ معرفی کنید و هم 10 اینچ چون هنوز تصمیم نگرفته کدوم سایز رو انتخاب کنه
    3:حتما حتما قابلیت تماس و مکالمه رو داشته باشه
    ممنون

نوشته اصلی توسط D o l f i n نمایش پست ها
    سلام
    برای دوستی قراره تبلت بخریم نظر خود من رو آیپد هست ولی از اونجایی که زیاد تو نخ اینا نیست گفتم از دوستان راهنمایی بگیرم
    1:محدودیت قیمت ندارن پس میخوام بهترین تبلت باشه
    2:تو راهنمایی هاتون هم 7 اینچ معرفی کنید و هم 10 اینچ چون هنوز تصمیم نگرفته کدوم سایز رو انتخاب کنه
    3:حتما حتما قابلیت تماس و مکالمه رو داشته باشه
    ممنون
    سلام ، دوست عزیز آیپد منتفی هستش چون امکان تماس و مکالمه و اس ام اس رو در شرایط معمولیش نداره و از سیم کارت فقط برای اینترنت استفاده میکنه !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من یه چیزیایی به گوشم خورده بود که ایپد با نرم افزار همچین امکانی رو داره

نظر

نوشته اصلی توسط D o l f i n نمایش پست ها
        من یه چیزیایی به گوشم خورده بود که ایپد با نرم افزار همچین امکانی رو داره
        بله در صورت جیلبریک بودن آیپد ، میشه از برنامه ای مثل swirly message استفاده کرد که البته فقط برای ارسال و دریافت sms هستش !! راهی برای مکالمه با سیم کارت در آیپد های ۲،۳،۴ و آیپد ایر فعلا وجود نداره !! و اون قابلیت sms هم فقط در صورت جیلبریک بودن دیوایس امکان پذیره ، یعنی اگه آیپدتون رو در حالت اوریجینال نگه دارید نمیشه از اون قابلیت استفاده کرد

نظر

ممنون دوست عزیز

نظر

سلام دوستان عزیز.
            از دوستانی که تجربه کافی رو دارن لطفا مشارکت کنن.

چند روزی هست که تصمیم گرفتم که یه mini2 بگیرم... اولا یکی از دوسانم که خودش تبلت اپل داره گفت 16 خیلی کمه... منم بر آن شدم! که 32 اونو با توجه به بودجم انتخاب کنم. دوستان به نظرتون کار درستیه یا نع؟

نکته بعدی سیم کارت خودرن با نخوردن اونه... با توجه به وضعیت اپراتور ها تو کشورمون خیلی نمیشه روی اینترنت GPRS اون حساب باز کرد، درسته؟؟ دوستان اگه تجربه ای تو زمینه اینترنت اپراتور سوم یعنی رایتل دارن، لطف کنن به مشارکت بزارن.

ممنون.

نظر

من آیپد 32 گیگ دارم اصلا راضی نیستم 64 بگیرید بهتره.
              در مورد سیمکارت اپراتور هایی مثل رایتل خیلی خوب هستن. من رایتل دارم ازش خیلی راضیم به سرعت هم داره پوشش رو افزایش میده.

نظر

نوشته اصلی توسط Appipad نمایش پست ها
                من آیپد 32 گیگ دارم اصلا راضی نیستم 64 بگیرید بهتره.
                در مورد سیمکارت اپراتور هایی مثل رایتل خیلی خوب هستن. من رایتل دارم ازش خیلی راضیم به سرعت هم داره پوشش رو افزایش میده.
                میشه بیشتر توضیح بدین؟؟
                الان 32 کمه برای یه تبلت....؟ مگه چه قدر شما باهاش کار می کنید... میشه اون انتظاراتی که ازش دارید رو بگید.

ممنون.

نظر

من هم بین Mini2 و Air موندم کدوم رو بگیرم؟ 32 گیگ نسخه سیم کارت خور. دوستانی که با هر دو دستگاخ کار کردن کدوم از هر نظر بهتره؟ مشخصات سخت افزاری انگار یکی هست.

نظر

سلام دوست عزیز.جناب اقای chem30 من از یه دید کاملا تخصصی دارم به سوالاتتون پاسخ میدم.بین ipad air & mini2 مطمعنأ ipad air.هم از نظر سرعت اندکی از mini2 سرعتش بیشتره و هم از نظر تصویر.درسته که هر ۲ از رتینا بهره میبرند ولی رو نمایشگر ipad air خیلی کار شده.محدوده رنگ بندی نمایشگر این دستگاه بهتر از mini2 هستش.البته این رو هم فراموش نکنید که رزولوشن mini2 از ipad air خیلی بیشتره ولی در کل تصویر خروجی از ipad air خیلی بهتر از mini 2 هستش.
                    و اما قسمت بعدی سوال:هر چقدر میتونی دستگاه با ظرفیت بالا رو انتخاب کن.یعنی اولویت رو بده به حافظه نه اینکه سیم کارت خور باشه یا نه.مشکل سیم کارت رو ادم میتونه حل کنه.ولی مشکل خافظه رو نمیتونه.شما میتونید یک ipad air wifi یعنی سیم کارت نخور بخرید و کنارش یک مبین نت یا وایمکس همراه(از اون کوچیک ها که با باطری کار میکنن بگیر)اینجوری هم مشکل سیم کارتت حل میشه هم اینکه محدودیت سرعت نخواهی داشت.میتونی سرویس های پر سرعت مبین نت رو انتخاب کنی.
                    حال تصمیم با شماست.من اگه مشکل مالی نداشته باشم ipad air 128 4g میخرم اما اگه مشکل داشته باشم نسخه wifi با ظرفیتی که بودجم میرسه.موفق باشید .یا علی

نظر

من یه سوال واسم پیش اومد که اگر ایپد سلیولار نباشه مشکلی با وایبر و واتس اپ و کلا نرم افزار هایی که بر پایه سیم کارت هستند بر نمیخوریم اگر نه انتخاب ۱۰۰٪ وی فای میشه چون من اصلا از ۳جی استفاده نمیکنم

نظر

نوشته اصلی توسط Myrevengers نمایش پست ها
                        من یه سوال واسم پیش اومد که اگر ایپد سلیولار نباشه مشکلی با وایبر و واتس اپ و کلا نرم افزار هایی که بر پایه سیم کارت هستند بر نمیخوریم اگر نه انتخاب ۱۰۰٪ وی فای میشه چون من اصلا از ۳جی استفاده نمیکنم
                        سلام
                        شخصا روی آیپد ایر وای فای ( بدون سیمکارت ) دارم از وایبر و لاین استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.
                        سایر برنامه ها هم دوستان نظرشون رو اعلام میکنند.

نظر

سلام
                          میخواستم راهنماییم کنید بین ایپد ایر و مینی کدوم از لحاظ کیفیت و کارایی بهتره بگیرم
                          ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 06-06-2014, 02:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                            سلام
                            میخواستم راهنماییم کنید بین ایپد ایر و مینی کدوم از لحاظ کیفیت و کارایی بهتره بگیرم
                            از نظر سخت افزار يكيه اين بر ميگرده به اين كه شما با اندازه كدوم بيشتر راحتى

iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با تشكر از مهدى عزيز بابت جوابش

ولى مهدى جان طبق اطلاعات قبلى فكر كنم cpu آيپد اير نسبت به cpu آيپد مينى ٢ قوى تر هست
                              Cpu آيپد مينى ٢ قدرتش مثل آيفون 5s هست

همون طور كه دوستم اشاره كرد نيازتون از دستگاه را بگوييد تا بتوان راحت تر و دقيق تر راهنماييتون كرد
                              ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 06-06-2014, 05:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X