اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید آیپد جهت کارهای سبک و pdf , کدام آیپد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید آیپد جهت کارهای سبک و pdf , کدام آیپد؟

با سلام همانطور که از عنوان تاپیک پیداست , هدف خرید:

0-اولین اولویت ساپورت ios7 به بالا بطوری که در گزینه های زیر لگ (تاخیر) نداشته باشد,

1-خواندن PDF ( مثلا اگر PDF تعداد صفحاتش حدودا 500 صفحه بود هنگام ورق زدن لگ نداشته باشد یا کرش نکند)
    2-اینترنت ( در مرور گر سافاری بتوان چندین تب را همزمان داشت بدون لگ)
    3-دیدن فیلم ( که 90 درصد درسی هستند و کیفیت آنها در بهترین حالت 720P است )
    4-سیم کارت خور باشد ( اگر این گزینه بودجه را محدود کرد => حذف شود و همان wifi only باشد)
    5-بازی سنگین به هیچ عنوان .نخواهم کرد اگر هم بخواهم بازی داشته باشم در حد پازله که سنگین نیست .
    6-ترجیحا آخرین ios ای که ساپورت میشه همین 7 نباشه و حداقل بعد از معرفی ios8 و ساپورت آن از دور خارج شود.

فعلا همین ها به ذهنم رسید که کاربری سنگینی نیست.

راستی گوشی قبلی ام iphone 4 بود که با اینکه در ios7 لگ داشت بازم راضی بودم فقط و فقط بخاطر صفحه کوچکش فروختم.

نیازمند راهنمایی شما ,

با این گزینه ها حداقل چیزی که میشه خرید چقدر هزینه میخواد؟؟ از سال 2008 یعنی یکسال بعد از معرفی آیفون تا به امروز آیفون داشتم ولی اصلا آیپد نداشتم بنابراین نمیدونم اون چیزی که میخوام چه قیمتی هست بنابراین شما بفرمایید حداقل چقدر پول نیازه؟ اما اینم بگم که 1 تومان پول موجود داره یعنی گزینه های زیر 1 تومان(اگر بود)حذف.
    ویرایش توسط Reza82N : https://i-phone.ir/forums/member/6599-reza82n در ساعت 06-03-2014, 02:20 PM

سنگینی یا سبکی و همچنین اندازه ۷ اینچ یا ۱۰ اینچ و همچنین قابلیت اتصال فلش مموری خیلی میونه در انتخاب شما تاثیر داشته باشه.

در موارد بالا چه معیاری مطلوب شماست ؟

نظر

ممنون از پاسخ شما-

سنگینی اهمیت نداره
      اندازه اش 10 اینچی باشه
      قابلیت فلش مموری هم مهم نیست.

نظر

هم اکنون فقط دو نوع آیپد ۱۰ اینچی تولید میشن. آیپد ۲ و آیپد ایر.

آیپد ۲ محصول سال ۲۰۱۱ هستش و به نظر من و خیلی های دیگه اصلا ارزش خریدن نداره. چون ویژگی های این آیپد اصلا و ابدا در حد و اندازه های سال ۲۰۱۴ نیست و همچنین قراره به زودی خط تولید این آیپد هم بسته بشه. ساپورت نرم افزاری فعلا داره ولی از آینده این دستگاه هیچ خبر موثقی در دسترس نیست و احتمال آپدیت نشدن به نسخه iOs ۸ وجود داره.

آیپد ایر گزینه خوبی هستش. ولی قیمت دستگاه بالا هستش. ولی از لحاظ ساپورت و همچنین معیارهای خودتون کاملا پاسخگو هست. ساپورت نرم افزاری حداقل تا ۳ سال دیگه داره.

این پیشنهاد من هستش. البته پیشنهاد کوچیک دیگه ای هم دارم و اونم صرفنظر از نوع ۱۶ گیگی آیپد هستش. چون به دلیل حجم بالای برنامه های مخصوص آیپد ایر فضای درونی آیپد خیلی سریع پر میشه. با توجه به اینکه شما قصد کپی کردن فیلم های آموزشی هم به درون فضای داخلی آیپد دارید پس به هیچ عنوان ۱۶ گیگ رو تهیه نکنید.

البته در آخر اضافه کنم که آیپد با قطع تولید آیپد ۲ در آینده نزدیک احتمال گشایش مجدد خط تولید آیپد ۴ رو داره. ولی قطعیتی برای راه اندازی خط تولید مجدد آیپد ۴ نیست اما بسته شدن خط تولید آیپد ۲ قطعی هستش.

نظر

با این مشخصاتی که گفتید فقط iPad air 4G باید بخرید چون ۱۰(9.7in)اینچ هست. iPad mini retina هم فقط از سایز صفحش کوچیکتره(7.9in) بقیه مشخصات سخت افزاری یکی هست. قیمت ipad air به ترتیب هارد: ۲۰۰۰۰۰۰ - ۲۳۰۰۰۰۰ - ۲۶۰۰۰۰۰ هست الان حدودا.
          ویرایش توسط iCNA : https://i-phone.ir/forums/member/78259-icna در ساعت 06-03-2014, 05:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iCNA نمایش پست ها
            با این مشخصاتی که گفتید فقط iPad air 4G باید بخرید چون ۱۰(9.7in)اینچ هست. iPad mini retina هم فقط از سایز صفحش کوچیکتره(7.9in) بقیه مشخصات سخت افزاری یکی هست. قیمت ipad air به ترتیب هارد: ۲۰۰۰۰۰۰ - ۲۳۰۰۰۰۰ - ۲۶۰۰۰۰۰ هست الان حدودا.
            خیلی ممنون از شما

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
            هم اکنون فقط دو نوع آیپد ۱۰ اینچی تولید میشن. آیپد ۲ و آیپد ایر.

آیپد ۲ محصول سال ۲۰۱۱ هستش و به نظر من و خیلی های دیگه اصلا ارزش خریدن نداره. چون ویژگی های این آیپد اصلا و ابدا در حد و اندازه های سال ۲۰۱۴ نیست و همچنین قراره به زودی خط تولید این آیپد هم بسته بشه. ساپورت نرم افزاری فعلا داره ولی از آینده این دستگاه هیچ خبر موثقی در دسترس نیست و احتمال آپدیت نشدن به نسخه iOs ۸ وجود داره.

آیپد ایر گزینه خوبی هستش. ولی قیمت دستگاه بالا هستش. ولی از لحاظ ساپورت و همچنین معیارهای خودتون کاملا پاسخگو هست. ساپورت نرم افزاری حداقل تا ۳ سال دیگه داره.

این پیشنهاد من هستش. البته پیشنهاد کوچیک دیگه ای هم دارم و اونم صرفنظر از نوع ۱۶ گیگی آیپد هستش. چون به دلیل حجم بالای برنامه های مخصوص آیپد ایر فضای درونی آیپد خیلی سریع پر میشه. با توجه به اینکه شما قصد کپی کردن فیلم های آموزشی هم به درون فضای داخلی آیپد دارید پس به هیچ عنوان ۱۶ گیگ رو تهیه نکنید.

البته در آخر اضافه کنم که آیپد با قطع تولید آیپد ۲ در آینده نزدیک احتمال گشایش مجدد خط تولید آیپد ۴ رو داره. ولی قطعیتی برای راه اندازی خط تولید مجدد آیپد ۴ نیست اما بسته شدن خط تولید آیپد ۲ قطعی هستش.
            و همینطور متشکر از نظرات شما

سوالی که هست,این موضوع که نرم افزار های آیپد حجیم هستند رو من بی اطلاع بودم,
            اگر بخوام آیپد 16 گیگ بخرم آیا میتونم با اختلاف قیمت 16 و 32 (آیپد16و 32) اون مجموعه مربوط به راه اندازی اتصال حافظه جانبی به آیپد رو تهیه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها

و همینطور متشکر از نظرات شما

سوالی که هست,این موضوع که نرم افزار های آیپد حجیم هستند رو من بی اطلاع بودم,
              اگر بخوام آیپد 16 گیگ بخرم آیا میتونم با اختلاف قیمت 16 و 32 (آیپد16و 32) اون مجموعه مربوط به راه اندازی اتصال حافظه جانبی به آیپد رو تهیه کنم؟
              منظورتون کدوم مجموعه هستش ؟

نظر

منظورم این لوازمی که در این تاپیک گفته(البته با سرچ بدست آوردم چون شما گفتین میشه فلش متصل کرد)شاید راه دیگه ای هم باشه که من بی اطلاع ام./

آموزش جامع اتصال فلش درایو و هارد اکسترنال و ... به آیپد

البته بجز قیمت هارد اکسترنال یا فلش که اون کاملا بستگی به نوع مصرف داره.

نظر

نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
                  منظورم این لوازمی که در این تاپیک گفته(البته با سرچ بدست آوردم چون شما گفتین میشه فلش متصل کرد)شاید راه دیگه ای هم باشه که من بی اطلاع ام./

آموزش جامع اتصال فلش درایو و هارد اکسترنال و ... به آیپد

البته بجز قیمت هارد اکسترنال یا فلش که اون کاملا بستگی به نوع مصرف داره.
                  بله میتونید. فقط توجه کنید که همیشه باید وسایل اضافه ایی به آیپدتون وصل باشه که ممکنه باعث اذیت بشه.

کلا آیپد با حافظه بالاتر ارزشش بیشتر از استفاده از این روش ها هستش. ولی اگه واقعا بودجه تون فعلا اجازه خرید آیپد با حجم بالاتر رو نمیده میتونید از همین روش هم استفاده کنید.

منم حقیقتا هنوز منتظر پیدا کردن کابل اتصال فلش مموری به آیپد ایر خودم هست که بتونم این روش ها رو تست کنم. من این روش ها رو روی آیپد ۳ و آیپد ۴ تست کردم و در iOs 7.0.4 جواب داد. البته از هاب بدون آداپتور استفاده کردم. ولی برای آیپد ایر خودم هنوز منتظر پیدا کردن کابل مربوطه هستم.

نظر

اينكه اصلاً سوال نداشت..، شما آيپد ميني رتينا بگير. گرچه ميني ١ هم كارت رو راه ميندازه.

Sent from my iPad using Tapatalk.

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
                      اينكه اصلاً سوال نداشت..، شما آيپد ميني رتينا بگير. گرچه ميني ١ هم كارت رو راه ميندازه.

Sent from my iPad using Tapatalk.
                      ایشون میگن 10 اینچی مد نظرشون هست، مدل پیشنهادی شما 7 اینچی هستش.

به درخواست ها و نیاز های ایشون هم توجه کنید دوست عزیز.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                        ایشون میگن 10 اینچی مد نظرشون هست، مدل پیشنهادی شما 7 اینچی هستش.

به درخواست ها و نیاز های ایشون هم توجه کنید دوست عزیز.
                        پس ميمونه آيپد اير.
                        من يكيش رو سه روزه گرفتم كه بخاطر بزرگيش ازش رضايت ندارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
                          پس ميمونه آيپد اير.
                          من يكيش رو سه روزه گرفتم كه بخاطر بزرگيش ازش رضايت ندارم.

مشکل شما با بزرگیشه و سنگینیش.

من از آیپد 1، همیشه انواع آیپد های 10 اینچی رو داشتم. الان هم که ایر 128 گیگ سلولار دارم. درسته که سنگین ان، ولی به درد مطالعه من خیلی میخورن. متاسفانه 7 اینچی برای من اصلا مناسب نیست.

این دوست مون هم سنگینی براش مهم نیست و سایز 10 اینچی رو ترجیح میدن.

نظر

بستگي به سليقه ي شخصي داره.
                            اصلاً من غلط كردم، شما رضايت بده

نظر

کاش بودجتون رو مشخص می کردین
                              چند تا نکته بگم
                              ۱-اصلا ۱۶ گیگ نخر،اصلا،چون ۱۶ گیگ ۱۳ گیگ فضا داره که خیلی خیلی راحت پر میشه و بعدش دردسر
                              ۲-مینی هم نخر چون واسه مطالعه می خواین و یکم برا مطالعه کوچیکه
                              حالا با بودجتون تصمیم بگیرین،ایر ۳۲ وای فای فک کنم کارتون رو راه بندازه،بالاتر اگه بود بودجتون ۶۴ وای فای یا ۳۲ سلولار بردار.اگر بودجتون به ایر نخورد،یدونه ایپد ۴(ترجیحا)بخر دست دومش موجوده. سراغ ایپد ۲ هم نرو که دیگه نفسای اخرش هست

نظر

صبر کنید ..
                              X