اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک برای خرید مک بوک

سلام

دوستان بنده قست خرید یک مک بوک دارم این مشخصات رو میخوام لطفا بهترین مدل ها رو به من معرفی کنید

۱) cpu core i5

۲) هارد حداقل 250 (500 مناسبتره)

۳) رتینا

۴) باتری قوی

لطفا بهترین و جدید ترین مدل ها رو تا رنج ۶ تومن معرفی کنید.(لطفا قیمت ها رو هم بگین)

خیلی ممنون

ME866 Retina:
    Intel Core i5 haswell - 8GB Memory - 512GB SSD hard disk - 13.3" LCD - Intel Iris VGA قیمت حدود ۵۶۰۰۰۰۰تومن
    ME865 Retina:
    Intel Core i5 haswell - 8GB Memory - 256GB SSD hard disk - 13.3" LCD - Intel Iris VGA قیمت حدود ۴۷۰۰۰۰۰تومن
    ME293 Retina:
    Intel Core i7 haswell - 8GB Memory - 256GB SSD hard disk - 15.4" LCD - Intel Iris VGA قیمت حدود ۵۷۰۰۰۰۰تومن

این مدل هایی هست که تو رنج قیمتی که خواستین به نظرم اومد.

نظر

۲۹۳ بهترین گزینه و حتی فراتر از نیاز های شما به نسبت بودجه میباشد .
      موفق باشید .

نظر

سلام دوست عزیز
        من یک دستگاه Macbook Air با این مشخصات دارم.
        برای فروش گذاشتم.
        برادرم از خارج از ایران اورده و جعبه نداره اما همه لوازمش کامل و استفاده نشدس.
        باطریش 4 سایکل کار کرده.
        مدلش:
        MD 231
        CPU: Core i5
        4 GB
        128 S.S.D
        13"

اگر می خواهی با قیمت مناسب بخری خیلی قیمت خوبی گذاشتم می تونی بهم پیام خصوصی بدی تا باهات تماس بگیرم.

نظر

من الان بین 13 و 15 موندم کدومو بگیرم! نظرتون رو کدومه ؟ کدوم بهتره؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1731 نمایش پست ها
            من الان بین 13 و 15 موندم کدومو بگیرم! نظرتون رو کدومه ؟ کدوم بهتره؟
            سلام ، 15 بگیر داداش استاندارد !! نگران نباش سنگین هم نیست !! 13 کوچیکه 17 هم که دیگه کلا انگار تولید نمیشه خیلی بزرگ بود !! 15 استاندارد هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با اجازه صاحب تاپيك نياز نديدم تاپيك جديد باز كنم
              يه مشاوره ميخواستم از اساتيد گرامي
              من دانشجوي معماري هستم و با نرم افزار هاي فتو شاپ ، ارشيكد ، ٣ دي مكس ، رويت ، اتوكد و .... كار ميكنم
              الان بين مدل md102 و me864 و me865 به واقع موندم كدوم رو انتخاب كنم .
              لازم به ذكره كه بايد حتما ويندوز رو هم رو ديوايسم نصب كنم تا بتونم نرم افراز هاي كه لازم دارم رو نصب كنم .
              از طرفي شنيدم كه با نصب ويندوز روي مك بوك دماش ميره بالا و ...
              ميخواستم راهنمايم كنيد برم لب تاب ويندوزي بخرم يا مك بوك
              قبلا مك بوك نداشتم و فقط با ios كار كردم و ايفون ٥ دارم كه ازش راضيم خيلي .
              باتشكر .
              ویرایش توسط hamed2006 : https://i-phone.ir/forums/member/27615-hamed2006 در ساعت 08-03-2014, 08:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamed2006 نمایش پست ها
                با اجازه صاحب تاپيك نياز نديدم تاپيك جديد باز كنم
                يه مشاوره ميخواستم از اساتيد گرامي
                من دانشجوي معماري هستم و با نرم افزار هاي فتو شاپ ، ارشيكد ، ٣ دي مكس ، رويت ، اتوكد و .... كار ميكنم
                الان بين مدل md102 و me864 و me865 به واقع موندم كدوم رو انتخاب كنم .
                لازم به ذكره كه بايد حتما ويندوز رو هم رو ديوايسم نصب كنم تا بتونم نرم افراز هاي كه لازم دارم رو نصب كنم .
                از طرفي شنيدم كه با نصب ويندوز روي مك بوك دماش ميره بالا و ...
                ميخواستم راهنمايم كنيد برم لب تاب ويندوزي بخرم يا مك بوك
                قبلا مك بوك نداشتم و فقط با ios كار كردم و ايفون ٥ دارم كه ازش راضيم خيلي .
                باتشكر .
                بین مواردی که فرمودید بدون شک me 865 گزینه برتری هست . اگر قصد دارید روی مک وین نصب کنید پیشنهاد میکنم اصلا سمت مک نرید ؛ درسته که میشه روش ویندوز نصب کرد اما با مشکلات عدیده ایی روبه رو میشید و حسابی اعصابتون رو خرد میکنه . یکی از مواردش هم همونه که فرمودید ؛ داغ کردن ! مک خیلی سبک و روونه ؛ همینطور مصرف انرژی بسیار بهینه ایی داره که در مقابل ویندوز به این صورت نیست و دخل مک بوک رو میاره .
                من با توجه به اینکه آخرین مدل مک بوک پرو را دارم پیشنهاد میکنم ( بدون تعصب ) سمت مک نرید ؛ ایسوز n550 یک لپ تاپ بسیار بسیار قدرتمند ؛ با کیفیت نزدیک به اپل و پایه ویندوزی هست . قیمتش هم کمتر از نصف آخرین مدل مک بوک با همون مشخصات میباشد .

نظر

صبر کنید ..
                X