اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خريد مك بوك پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به خاطر onboard بودنش ناراحتم

نظر

نوشته اصلی توسط p_ex300 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من می خوام تا حدود 4 تومان برای مک هزینه کنم
      اگه میشه راهنمایی کنید
      چیزایی که خودم مد نظر دارم :
      1.macbook pro me864
      2.macbook air 761
      3. Macbook pro md 212 retina
      4. Macbook pro md102

لطفا با ذکر علت راهنمایی کنید
      در ضمن اگر جای مطمئنی رو میشناسید که قیمت و وسایل اصلی رو ارائه بدن معرفی کنید
      ممنون
      کار خاصی هم نمیکنم کارهای عادی
      آیا مدل های جدیدی هم ارائه شده یا نه ؟
      طبق بررسی های خودم در سایت اپل سری me جدیدترین هست
      اول سلام عرض میکنم
      دوم اینکه توی بحث انتخاب مک بوک اصلا انبرد بودن یا نبودن رم و این چیزا مهم نیست مدل های md 101 , md102 مدل های قدیمی ارتقا یافته هستن
      که الان هم تولید میشن ،پس حواست باشه واسه خرید ، کلی ادم هستن رتینا دارن مشکلی هم باهاش ندارن
      خوب ایر هم که خودتون میدونید ضعیف تر هست
      هیچ وقت محصولات قدیمی اپل رو نخرید سعی کنید جدید ها رو بخرید تا مشکل ساپورت سخت افزاری پیش نیاد البته اینو واسه ۱۰۱ و ۱۰۲ نمیگم هاا این مدل ها الان تولید میشن
      سوم اگر از من نظر بخواید بسته به هزینه شما یکی از مدل های مک بوک پرو ۱۳ اینچ ۲۰۱۳ رو پیشنهاد میکنم که الان توی سایت اپل میتونی ببینی
      چرا میگم ایر نخر؟؟؟ چون خیلی ها رو دیدم وقتی خریدن بعدش دیدن ضعیف هست هی گفتن کاش رفته بودیم فلان رو خریده بودیم ای کاش و....
      اصولا ایرانیا حتی اکه با مکشون کار هم نمیکنن دوست دارن همه چیز جواب بده روش حالا ایر همینه میزان فضای هاردش کمتره قدرت پایین گرافیکی سی پی یو فرکانس پایینتر از پرو
      قسمت بعدی من بهت پیشنهاد میکنم هیچوقت نده واست نرم افزار بریزن اگه اینترنت خوب با حجم زیاد داری خودت اخرین ورژن های برنامه ها رو دانلود کن
      گول این گارانتی نرم افزار و این چیزا رو نخور پول اضافی نده شاید هفته اول سخت باشه هیچی روی مک ت نباشه ولی خودت جمع کن برنامه ها رو اونایی که واقعا لازم هست رو دانلود کن
      از جایی هم تهیه کن که فقط کارش محصولات اپل باشه نه یه جایی که موبایل نوکیا میفروشه تااااااا مک ۲۹۴

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
        دي جي كالا اينا رو معرفي كرده و گفته به زودي مياردشون واسه فروش

Sent from my iPhone using Tapatalk
        به نظر من از سایت خریدن مک زیاد جالب نیست البته غیر از سایت اپل:-)
        چهار روز برو توی بازار تا ببینی چی هست توی بازار همون ها رو بخر

نظر

به خاطر onboard بودنش ناراحتم
          از سال ۲۰۱۱ اپل داره رتینا میزنه و انبرد بودن قطعاتش از همون سه سال پیش اتفاق میوفته ولی من کسی رو ندیدم این قضیه رو خیلی توجه کنه و مورد و مشکلی داشته باشه
          ایپد و ایفون هم رم هاشون انبرد هست پس صاحباشون الان ناراحتن؟:-) نه دوست من شما نگران نباش اپل رو از جایی بخر که فقط اپل بفروشه ناراحت و نگران هم نباش

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
            نمیشه دقیقا گفت که کی؟ ولی تقریبا یه بار قبل عید ما ... یه بارم تابستون . یه بارم پاییز البته تقریبیه و تا حالا تقریبا اینجوری بوده البته یه سالهایی mide اصلا نداشته
            منظور از onboard: یعنی هاردو رم روی خود مادربرد اصلی هستن و مثل مدلهای قدیمی نیستن که مثلا شما رم رو خیلی راحت بتونین تعویض کنید
            البته هارد رو میشه توی رتیناها عوض کرد ولی بسیار گرون در میاد که اصلا بهش فکر نکنیم بهتره
            این از دیدگاه من وخیلی های دیگه ضعف بزرگی محسوب میشه:::::: مثلا اگه تو یه سیستم قدیمی هارد بسوزه . شما به راحتی یه هارد میخری و جایگزین میکنی ولی توی جدیدا فقط هاردو میشه با یه قیمت سرسام اوری تعویض مرد بقیش
            با مادربرد هستن که تقریبا خدا بیامرزه
            من قسمتی از حرفای شما رو تایید میکنم ولی در ادامه صحبت های شما عرض میکنم
            الان تمام مدل هایی که اپل میزنه غیر ۱۰۱ همگی رتینا هستن و رم هاشون انبرد هست پس این محصولات اپل غیر از ۱۰۱ همگی ضعف های بزرگی هستن که تیم کوک و دوستانش دارن تولید میکنن
            دوما این چیزی که شما میفرمایید که هارد بسوزه وخراب بشه بستگی به کار کردن با مک پیش میاد رطوبت زیاد و...... در مدل های قدیمی خوب بله هارد های معمولی سیلندر دار ارزون بود و هست و راحت هم میسوزه ولی
            هارد های PCle یا هارد های فلش هیچ قسمت مکانیکی ندارن که به این راحتی که شما میفرمایید بسوزن!!!!!!
            بعدش شما داری لپتاپ ی رو میخری که لبه تکنولوژی هست همه چیزش بهترین خوب شما پول خوبی هم واسش میدی ، نمیگم خرابی وجود نداره ولی خیلی نادر هست یا اگر زیاد هم باشه در یک سری از محصولات
            والا من تا حالا ندیدم مادربرد مک بسوزه ولی انکارش هم نمیکنم !!! اصلا خرید وسایل الکترونیکی ریسک هست

نظر

مرسی از راهنمایی های همه ی دوستان
              منظورم از onboard بیشتر نظرم در مورد ارتقا بود
              حیف که اینا رو دیگه نمیشه ارتقا داد.
              جای معتبری برای خرید سراغ ندارید که شارژر رو دستکاری نکنن (اصلی باشه ) و قیمتاش هم متعادل باشه

نظر

مرسی از راهنمایی های همه ی دوستان
                منظورم از onboard بیشتر نظرم در مورد ارتقا بود
                حیف که اینا رو دیگه نمیشه ارتقا داد.
                جای معتبری برای خرید سراغ ندارید که شارژر رو دستکاری نکنن (اصلی باشه ) و قیمتاش هم متعادل باشه
                من هميشه از اپل ايران ميخرم. چندين ساله كه كار مك ميكنن. خيلي حرفه اين. همون موقع هم رايگان برات نرم افزارهايي رو كه توي ليست توي برگه آچار بهت ميدن و تيك ميزني رو نصب ميكنن. تا يه سال هم پشتيباني نرم افزاري داره. آدرسشم خ دولت خ عين آبادي هست

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_saeed نمایش پست ها
                  من قسمتی از حرفای شما رو تایید میکنم ولی در ادامه صحبت های شما عرض میکنم
                  الان تمام مدل هایی که اپل میزنه غیر ۱۰۱ همگی رتینا هستن و رم هاشون انبرد هست پس این محصولات اپل غیر از ۱۰۱ همگی ضعف های بزرگی هستن که تیم کوک و دوستانش دارن تولید میکنن
                  دوما این چیزی که شما میفرمایید که هارد بسوزه وخراب بشه بستگی به کار کردن با مک پیش میاد رطوبت زیاد و...... در مدل های قدیمی خوب بله هارد های معمولی سیلندر دار ارزون بود و هست و راحت هم میسوزه ولی
                  هارد های PCle یا هارد های فلش هیچ قسمت مکانیکی ندارن که به این راحتی که شما میفرمایید بسوزن!!!!!!
                  بعدش شما داری لپتاپ ی رو میخری که لبه تکنولوژی هست همه چیزش بهترین خوب شما پول خوبی هم واسش میدی ، نمیگم خرابی وجود نداره ولی خیلی نادر هست یا اگر زیاد هم باشه در یک سری از محصولات
                  والا من تا حالا ندیدم مادربرد مک بسوزه ولی انکارش هم نمیکنم !!! اصلا خرید وسایل الکترونیکی ریسک هست
                  مخلص دوستان گل
                  من خودم توی شاب سان رتینا های زیادی دیدم که خراب شده بودن،،،که طرف میگفت رتینا نخرید... نصفش برگشت خورده
                  من خودم توی پایتخت ۱۰۴ مادربرد سوخته هم دیدم که ،، هرچی ازش میخواستی طرف باز میکرد و بهت میداد... خودم هم یه چیزی ازش خردیم
                  کلا نظر منه که انبرد بودن در صورتی که مشکلی پیش بیاد برای ما داستان میشه،،، در صورت عدم مشکل خیلی هم عالین
                  منظورم از هارد ssd های معمولی هست نه هارد مکانیکی
                  در هر صورت به نظر من اولین ایتم خرید مک .... پولشه
                  وقتی مبلغ مشخص باشه به راحتی میشه خرید

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                    مخلص دوستان گل
                    من خودم توی شاب سان رتینا های زیادی دیدم که خراب شده بودن،،،که طرف میگفت رتینا نخرید... نصفش برگشت خورده
                    من خودم توی پایتخت ۱۰۴ مادربرد سوخته هم دیدم که ،، هرچی ازش میخواستی طرف باز میکرد و بهت میداد... خودم هم یه چیزی ازش خردیم
                    کلا نظر منه که انبرد بودن در صورتی که مشکلی پیش بیاد برای ما داستان میشه،،، در صورت عدم مشکل خیلی هم عالین
                    منظورم از هارد ssd های معمولی هست نه هارد مکانیکی
                    در هر صورت به نظر من اولین ایتم خرید مک .... پولشه
                    وقتی مبلغ مشخص باشه به راحتی میشه خرید
                    با سلام خدمت شما بنده به صورت محدود وارد کننده محصولات اپل هستم خودم هم همش رتینا داشتم توی سری های اول ME مخصوصا Early 2012 و Mid 2012 مشکلاتی وجود داشت که حتی اپل فراخوان داد واسه تعمیرشون
                    بله همه محصولات الکترونیکی خراب میشن مثلا من در جواب شما اینو میگم: منم رفتم تعمیرگاه ۵۴۰ تا سونی وایو اوراقی دیدم!!!! بعد یه نفر اونجا وایساده بود میگفت وایو نخرید!!!!!! من وایو های زیادی دیدم که خراب شدن از همین تریبون اعلام میکنم اقا وایو نخرید!
                    با پیشرفت تکنولوژی و باریک شدن گجت ها همه چیز انبرد میشه ، پس با پیشرفت تکنولوژی ما دیگه نمیتونیم چیزی بخریم چون مشکلی پیش میاد و واسمون داستان میشه..... در مورد هارد هم اون هاردی که شما در پست قبلی گفتی همون هارد های مکانیکی بود
                    ، رابطه مستقیم بین کاربر و رفتار کاربر با گجت وجود داره
                    من یه چیز دیگه میگم اقا اصلا اپل محصولات خرابشو درست میکنه میفروشه ،شاب سان که خوبه به نظر من دور اپل رو خط بکشیم

نظر

من هميشه از اپل ايران ميخرم. چندين ساله كه كار مك ميكنن. خيلي حرفه اين. همون موقع هم رايگان برات نرم افزارهايي رو كه توي ليست توي برگه آچار بهت ميدن و تيك ميزني رو نصب ميكنن. تا يه سال هم پشتيباني نرم افزاري داره. آدرسشم خ دولت خ عين آبادي هست

دوست من بنده نمیخوام شما پول اضافه بدی مک یه سیستم عامل هست مثل ویندوز مثل لینوکس انگار یکی لبتابشو ببره بده واسش افیس و یاهو مسنجر و انتی ویروس بریزن که میتونی توی اینترنت خودت دانلود کنی یا بری یه پک نرم افزار بخری هرچی عشقته نصب کنی
                      بعدش من موندم توی گارانتی نرم افزاری اخه توی یک سال مثلا میان دست سر و روی نرم افزار ها میکشن تا خوب تر و سریعتر کار کنن؟ چقدر میگیرن از مردم؟ تا ما هم بریم توی گارانتی نرم افزاری

نظر

دوست من بنده نمیخوام شما پول اضافه بدی مک یه سیستم عامل هست مثل ویندوز مثل لینوکس انگار یکی لبتابشو ببره بده واسش افیس و یاهو مسنجر و انتی ویروس بریزن که میتونی توی اینترنت خودت دانلود کنی یا بری یه پک نرم افزار بخری هرچی عشقته نصب کنی
                        بعدش من موندم توی گارانتی نرم افزاری اخه توی یک سال مثلا میان دست سر و روی نرم افزار ها میکشن تا خوب تر و سریعتر کار کنن؟ چقدر میگیرن از مردم؟ تا ما هم بریم توی گارانتی نرم افزاری
                        تا جايي كه من ميدونم قيمتايي كه اپل ايران ميده خيلي تفاوتي نميكنه با جاهاي ديگه. به نظر من اينكه مطمئني كه كل محصول و اجزاش اصل هستن ارزشش رو داره

نظر

تا جايي كه من ميدونم قيمتايي كه اپل ايران ميده خيلي تفاوتي نميكنه با جاهاي ديگه. به نظر من اينكه مطمئني كه كل محصول و اجزاش اصل هستن ارزشش رو داره

بنده اگه جای یه خریدار باشم گجت اپل رو پلمپ میخرم جلوم باز کنن بعد میزارم توی کیفم میام خونه بدون نرم افزار البته موافق با شما با اطمینان از خرید ، ولی اگه اینجایی که شما میگی جنسش رو با نرم افزار میفروشه و خام نمیفروشه من حتی از دم درش رد نخواهم شد

نظر

بنده اگه جای یه خریدار باشم گجت اپل رو پلمپ میخرم جلوم باز کنن بعد میزارم توی کیفم میام خونه بدون نرم افزار البته موافق با شما با اطمینان از خرید ، ولی اگه اینجایی که شما میگی جنسش رو با نرم افزار میفروشه و خام نمیفروشه من حتی از دم درش رد نخواهم شد
                            لپ تاپ رو جلو چشم خود آدم از تو جعبه پلمپ شده باز ميكنه. اگرم دوس داشته باشي نرم افزار ميريزه. من خودم چون عجله داشتم فقط چند تا از نرم افزاراي سنگينشو گفتم برام نصب كنه

نظر

به نظر من از سایت خریدن مک زیاد جالب نیست البته غیر از سایت اپل:-)
                              چهار روز برو توی بازار تا ببینی چی هست توی بازار همون ها رو بخر
                              دقیقا !
                              بنده یه ۱۰۱ گرفتم از دیجی کالا پارتش واسه استرالیا بود x/a فک کنید کاملا پلمپ ! روشنش که کردم هاردش بالا نمیومد !

و در جواب ارسال کننده پست
                              بنده پرو رو ترجی میدم ب ایر
                              مدل های ریتانا و ۱۰۲ و ۱۰۱ ک واسه سال ۲۰۱۲ هست خوبن

نظر

با سلام، بنده یک ۷۲۱ دارم که گذاشتم برای فروش...
                                علتشم اینه که به گرافیک بیشتری نیاز دارم وگرنه توی بقیه گزینه ها این دستگاه عالیه
                                ۰۹۱۲۲۸۹۴۶۸۳

نظر

صبر کنید ..
                                X