اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خريد ساعت هوشمند Pebble

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
    آره ولي تموم كرده ! من روزي ده بار چكش ميكنم ولي ظاهرا به اين زوديا نميارن...
    دوستاني كه تو پاساژ پايتخت تردد ميكنند، اگه جايي مشاهره كردند لطفا به ما اطلاع بدند ! شديدا دنبالشم !
    ببین خیلی چیز خفنی که من فکر میکردم نیست
    من کفتم از آمریکا واسم اوردن، هفته اول همش دستم بود بعدش دیگه....
    وای اگه برم باغ یا جایی که بتونم گوشی رو توی ماشین بزارم خیلی خوبه ، و همین طور توی استخر و حمام

نظر

خريد ساعت هوشمند Pebble

بالاخره موفق شدم بخرم !!!!!!!!!!!!!!!
      یه بنده خدارو تو اینترنت پیدا کردم یکی داشت 600 خریدم !
      گفت اگه سفارش بدی یک هفته ای میارم !
      اگه مدیرا اجازه بدن شمارشو بذارم اینجا
      هر کی خواست تو پی ام میتونم شمارشو بگم

الان چند ساعته دارم ازش استفاده میکنم، چیزهای جالبی کشف کردم، مهم ترینش اینه که برنامه های پولیش رو میشه از pp25 رایگان نصب کرد!
      ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 11-04-2014, 10:26 PM

نظر

دوستان گلكسي گير ٢ يا گير فيت بدون گوشي كار ميكنن؟ راهي هس به ايفون وصل شن؟
        من به يه گجت نياز دارم كه برا ورزش استفاده كنم،ناتيفيكشن نشون بده كلا طوري باشه كه اس ام اس ها و زنگ هارا با اون جواب بدم و ديگه موبايلمو درنيارم.خودش بتونه موزيك پخش كنه مث گير ٢

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
          من به يه گجت نياز دارم كه برا ورزش استفاده كنم،ناتيفيكشن نشون بده كلا طوري باشه كه اس ام اس ها و زنگ هارا با اون جواب بدم و ديگه موبايلمو درنيارم.خودش بتونه موزيك پخش كنه مث گير ٢

Sent from my iPhone
          نميخوام منصرف كنمتون كه بخريد يا نه اما فعلا به نظر بنده دست نگه داريد چون چيزى نيست كه انتظارشو داشته باشد! چيز خوبى نيست(به نظر بنده كه فعلا يه چيز افتضاحه!! تا چند وقت ديگه يكم پيشرفت كنه بهتر ميشه و الان خوب نيست!!)
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

این ساعت رو در تهران کجا میفروشه ؟
            قیمت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها

Sent from my iPhone
              خیر تنها با گوشی های مدل ۲۰۱۴ و ۲۰۱۳ سامسونگ کار می کنه و دائم هم باید به دستگاه وصل باشه.
              Nike+ Fuelband در مورد ورزش کمکتون می کنه ولی notification خیر

نظر

من دارم وبه نظرم خیلی وسیله ی جالبیه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X