اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتخاب بین آیپد مینی 2 و ایپد 4 - استفاده گیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتخاب بین آیپد مینی 2 و ایپد 4 - استفاده گیم

سلام
    بچه ها همونطور که میدونید آیپد مینی 2 چند روز دیگه معرفی میشه و از اونطرف ایپد 4 به قیمت رسیده و احتمال کاهش قیمتش با عرضه ایپد جدید حتمیه! یعنی بجای ایپد مینی 2 میشه ایپد 4 خرید.
    عمده استفاده من از ایپد گیم هستش و حالا سوالم اینه گیم با کدومش بیشتر هیجان انگیزه و حال میده؟ شما بودید کدومو میگرفتید؟

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها همونطور که میدونید آیپد مینی 2 چند روز دیگه معرفی میشه و از اونطرف ایپد 4 به قیمت رسیده و احتمال کاهش قیمتش با عرضه ایپد جدید حتمیه! یعنی بجای ایپد مینی 2 میشه ایپد 4 خرید.
    عمده استفاده من از ایپد گیم هستش و حالا سوالم اینه گیم با کدومش بیشتر هیجان انگیزه و حال میده؟ شما بودید کدومو میگرفتید؟
    داداش به نظر من اول صبر کن آیپد مینی جدید بیاد و مشخصاتشو ببین بعد انتخاب کن ... ولی هر چی باشه احتمالا از آیپد 4 فکر نکنم قوی تر باشه یا احتمالا همتراز هستن.....به شخصه اگر آیپد 4 ارزون بشه میخرمش

نظر

آیپد مشکل وزن نداره؟ یعنی بخایم بازی کنیم اذیت نمیکنه یکم؟ ایپد مینی ولی خیلی خوشدسته باهاش کار کردم.
      تنها ایپدی که باهاش تا حالا کار کردم ایپد 1 بوده.

نظر

به بخش مناسب انتقال داده شد

نظر

ظاهرا آیپد جدید وزنش خیلی کاهش پیدا کرده..اونطوری میتونم به ایپد جدیدم فکر کنم.
          دوستانی که هر دو تاشو داشتید میشه راهنماییی بفرمایید؟

نظر

من یک مدت تجربه استفاره از ایپد ۴ را داشتم ، پردازنده قوی صفحه نمایش عالی اما خوب وزن دستگاه زیاده ، نمیشه با یک دست به مدت زیادی نگهش داشت. الان از مینی استفاده میکنم و تمام نیاز های من را براورده می کند و از طرفی وزن و سایز مناسبش برای حمل و نقل آن نیاز به فضای زیادی ندارم.

نظر

آیپد مینی ظاهر خیلی خوبی دارد باید ببینیم مینی 2 چی میشه که احتمالا تغییراتی در پورت و خروجی ها یا احتمالا در حسگر خواهد داشت و همچنین چند رنگ جدید!

نظر

انتخاب بین آیپد مینی 2 و ایپد 4 - استفاده گیم

ايپد هاي جديد تو چند رنگ هم ارزه شن من باز ميرم سراغ مشكي
                دوست عزيز چون شما ميگين استفاده شما صرفا گيم. هستش
                بهتره صبر كنيد ايپد ٥ و ايپد ميني ٢ رونمايي شن بعدش تصميم ميگيري كه ايپد٤ بخري يا ميني٢ يا٥
                اينم يادتون باشه كه بعد از عرضه يه محصول جديد ،پيدا كردن مدل قبلي اين محصول تو ايران خيلي سخته.(جنسي كه دست دوم نباشه،وگرنه الان همه جا پر ايپد ٣ دست دومه)

Sent from my iPhone
                ویرایش توسط Googler10 : https://i-phone.ir/forums/member/135352-googler10 در ساعت 17-10-2013, 09:55 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
                  من یک مدت تجربه استفاره از ایپد ۴ را داشتم ، پردازنده قوی صفحه نمایش عالی اما خوب وزن دستگاه زیاده ، نمیشه با یک دست به مدت زیادی نگهش داشت. الان از مینی استفاده میکنم و تمام نیاز های من را براورده می کند و از طرفی وزن و سایز مناسبش برای حمل و نقل آن نیاز به فضای زیادی ندارم.
                  آها دقیقا مشکل منم همینه! وزن زیاده که نمیذاره دستگاه رو خیلی استفاده کرد!
                  من حتی ایفونم یه نیم ساعت دستم باشه به تدریج درد شروع میشه

آیپد مینی 1 متاسفانه تو مدل وای فای جی پی اس نداره مدل 3 جی هم بکارم نمیاد چون استفادم عمده اش تو خونه اس..ال سی دی خوبی نداره و پیکسلاشو راحت میشه دید و رتینا هم نیستش ولی ظاهر فوق العاده زیبا و خوش دستی داره.. 2 اش احتمال زیاد این نقایص رو نداره ولی اگه ال سی دیش کماکان مثل 1 باشه مجبورم آیپد 4 بگیرم و قید وزن زیاد رو بزنم.

نظر

اگر قصد اجرای بازی های سنگین رو با ایپد دارید ایده ال ترین در حال حاضر ایپد۴ برای شماست.

نظر

احتمالا آیپد مینی 2 مشخصاتش مثل 4 باشه.

نظر

جند روزی صبر کنین بعد بگیرین

نظر

من تجربه خریدن ایپد ندارم. اینم مثل ایفون اولش که بیاد قیمت الکی میپرونن؟
                          راستی تو زمینه گیم تجربه ثابت کرده بازیای ارکید بیشتر از همه حال میده تا بازیای سنگین با گرافیکای خفن. مثلا گیم لافت گرافیک بازیاش واقعا بالاس ولی خود بازیاش اصلا قشنگ نیستن و بازی کردنشون حال نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
                            من تجربه خریدن ایپد ندارم. اینم مثل ایفون اولش که بیاد قیمت الکی میپرونن؟
                            راستی تو زمینه گیم تجربه ثابت کرده بازیای ارکید بیشتر از همه حال میده تا بازیای سنگین با گرافیکای خفن. مثلا گیم لافت گرافیک بازیاش واقعا بالاس ولی خود بازیاش اصلا قشنگ نیستن و بازی کردنشون حال نمیده
                            كلا هرمحصول جديد اولا كه بياد قيمتش فضايي ميشه

Sent from my iPhone

نظر

یک ماهی طول میکشه تا قیمت ها متعادل بشه

نظر

صبر کنید ..
                              X